Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Leto?nja zima je dokon?no preglodala sprednji voznikov blatnik moje Mazde 6 '02.

 

Malo sem premi?ljeval kaj storiti da bo relativno ugodno.

Dobit kak?no stol?eno (z sovoznikove strani), po mo?nosti v enaki srebrni barvi?

 

A je blatnik enak za celotno gen.1?

 

?e kak?na druga opcija?

 

Pa ?e nekaj za se zgra?at  :jezicek:

DSC_0189.jpg

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Silux ima res ugodne cene, se ti spla?a pogledat, potem pa dobro za??iti, npr. TRI KRONE d.o.o. (ima? tam celo popust pri njih).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff to je pa res kr ornk pa se bele barve je kot moja :). Meni je avto licar lansko leto za 130e saniral obadva praga in zascitil z nekim nanosom. Je pa res da nisem imel tako zelo mocno zjebanih, da bi bila potrebna menjava. Zadnje obrobe pri blatnikih sem tudi saniral, ampak te je pa odrezal pleh stran pa dal novega. Jest sm zelo zadovoljen, zato ker se sploh ne vidi, da bi bil kakr?enkoli poseg opravljen in zaenkrat se rja kar dobro stran drzi :). Sem pa gledal na netu se za 105e s postnino vred dobijo plasticni pragovi, katere se namontira na obstojece pragove in isto sluzijo, kot neke vrsta zascita :) pa se malo lepse zgleda. Kakorkoli upam, da fajn porihtas pa malo porocaj kko si zadevo resil ;)

 

Evo pa se pod mojo temo mas razne slike glede sanacije, ce ti bojo kej pomagale ;)

 

http://www.mazda-si.net/topic/11875-mazda-6-lpg/page-4

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem, avto je bil vo?en po ?tajerskem in gorenjskem kjer, za?uda, ni? ne ?paramo pri posipalnih materialih :/

 

pa ?e 02 letnik (naj bi od 03 ali 04 dalje zrihtal te te?ave?) Sem videl pri siluxu novega za okol 40eur tako da bom kar tega vzel.

 

Je pa avto v resnici srebrne barve ;-)

 

pa ?e eno vpra?anje; a se to pelje k kleparju ali li?arju? Bi pa ?e par drugih koncev dal zbrusit kjer je rja ?e v zametkih

Scr3am: pri katerem mehaniku si pragove rihtal? Zgleda kar dobro opravljeno delo

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

40e je pa res poceni :). Jest mam 03 letnik pa ni nic bolse. Pomoje ma to "hibo" kr celotna prva generacija. Zej tako dve leti nazaj sem menjal zadnje obrobe pri blatnikih (pleh stran pa nov pleh). Lansko leto mi je pa sodelovec dal kontak od tega majstra in sem ga poklical pa zmenil. Mimogrede sem ga se cisto tako informativno vprasal koliko bi prisla menjava zadnjih obrob pa je reku okol 200e , kar je trikrat manj kot sem pa jaz dal 2 leti nazaj :). Moje izkusne so vec kot pozitivne sploh pa za ta denar. Sem ga pa ravno 2 dni nazaj klical, da se en dan magar oglasim, ker bi mel neke mejhne praskice na feltnah za popravit, ker sem neke rablene kupil pa je ena u izi mal popraskana. Vpra?al ga bom pa ?e koliko pride sanacija rje pri kolotkih (isto hiba prve generacije). Rje pa na drugih mestih zaenkrat ni. Majstr je pa iz tuki kot jest sepravi iz Bleda :). ?e bo? potreboval kontakt mi javi na ZS. Drga? mamo pa mazda?i popust pri LAK TOM sam kak?ne ma pa cene pa nebi vedel :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.