Skoči na vsebino

Mazda CX 3


ppresing

Priporočeno sporočilo

Jaz sem tudi bral da so kopirali ker so dobili poslcasno kartico - torej na hitrejso in deluje (ne pise kako se kopira).

 

Pa tudi si je en naredil 2 kopiji ker je rekel da ima avto do 10 let in bo vsako kartico probal na 3 leta aktivirat...ce deluje :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem svojo kartico, ki sem jo kupil prek ebaya kopiral in dal kopijo v avto. Deluje BP od prvega dne. Sem po?el to pred dvema letoma, preverim popoldan kako sem kopiral ker se iz glave sedaj ne spomnem, imam pa vse nekje zapisano. Javim.

 

 

Pa si potem probal tisto originalno kartico v drugem avtu? Ker ce bi bilo res tako enostavno, nevem zakaj bi se potem take kartice prodajale po 50 ? in vec :) ... 

 

Kolega je enkrat kopiral eno, kupljeno preko eBaya in ta kopija ni delovala ... Lahko pa, da je treba pri kopiranju biti pozoren na kaksne malenkosti (skrite datoteke, atributi datotek ali kaj podobnega) ... 

Jaz sem tudi bral da so kopirali ker so dobili poslcasno kartico - torej na hitrejso in deluje (ne pise kako se kopira).

 

Pa tudi si je en naredil 2 kopiji ker je rekel da ima avto do 10 let in bo vsako kartico probal na 3 leta aktivirat...ce deluje :)

 

Varnostno kopijo lahko uradno naredis... Ampak kolikor vem, sele potem, ko je kartica enkrat aktivirana oz. povezana z avtomobilom ... In v tem avtomobilu bo delovala ... 

 

Uraden nacin je recimo opisan tukaj >> http://infotainment.mazdahandsfree.com/howto-osx-backup?language=sl-EU ... Menda deluje tudi, ce kartico enostavno kopiras ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pravim da se bral, nimam izku?enj. Verjetno pa teli ki prodajajo vedo ?e lahko 2 kartici na en avto aktivira?, verjetno so probali. 

Na primer kaka tudi crkne.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede tega, ali "originalna" kartica dela ali ne ne morem komentirat, ker je nisem ?e testiral. Kopijo sem naredil pa tako, da sem kupljeno kartico vstavil v ?italnik SD kartic v ra?unalniku, drugo kartico pa v drugi (prenosni) ?italnik. Dejansko sem naredil kopijo direkt iz ene kartice na drugo. Nisem podatkov shranjeval vmes na ra?unalniku. Nevem ?e ima to kak?en vpliv ali ne... mi pa trenutno deluje bp. Do decembra imam ?e zastonj posodobitve kart, tako da jih pred konca leta ?e enkrat posodobim, potem pa verjetno naslednje leto naredim novo kopijo in gasa naprej.  :zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ne pa skoraj mora delovati kopiranje z ghostom partition to partition ali podobno.

 

Po moje to metodo uporabljajo za kopiranje originala

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Mi lahko kdo pove koliko L se dejansko lahko natanka v bencinsko gnanega? Dekleracijsko pi?e 48L, prodajalec mi je rekel, da tudi, ko ?e ka?e 0km dosega, je notri dejansko ?e za 60km normalne vo?nje. To je cca 4L.

 

Npr. moj prej?nji avto golf VI, je imel 55L tank, od tega 5L rezerve. Torej 50L+5L.

 

Je pri tej Mazdi npr. 43L + 5L rezerve, ali 48L + XY rezerve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz velikokrat tankam ko mi ka?e 0km. Sem tankatl tudi ?e po prevo?enih 10km, pa mi je stalno pisalo 0km. Takrat sem tankal 44L. Obi?ajno med 42 in 43L.

 

Edit: No evo, lih v?eraj popoldan se mi je to zgodilo. Prevozil 690km, zadnjih 10km sem vozil na dometu 0km. Natankal natan?no 44L.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Ko ti ka?e 0km.je ?e dost bencina v rezervarju. Js sm jih s trojko naredu 700 pa ?e mal drobi?a pa ?eprav sm malo cviku. Tankal sem pol mislem d okrog 43-44 l.

Res je. Ko ti ka?e 0km.je ?e dost bencina v rezervarju. Js sm jih s trojko naredu 700 pa ?e mal drobi?a pa ?eprav sm malo cviku. Tankal sem pol mislem d okrog 43-44 l.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer mazda 6, ampak ravnokar sem tankal 53 litrov ob range 0, avto pa naj bi imel 62 litrov veliko posodo za gorivo. Ko tankam polno, mi ka?e ve? kot polno, pa neham tankat takoj, ko pi?tola prvi? vr?e ven. Neka ?udna japonska logika o?itno.

 

 

post-5919-0-39855300-1554891869_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super, hvala za info!

 

Glede na to da imam porabo 5,9/100, bo ?lo ?ez 700 km za cca 44L oz. blizu 800km z 0 na grafikon zadnjih 70, 80km, hehe. Sam ne vem, ?e bom upal reskirati

 

Se moram ?e navaditi, da gredo "?rtice" na grafikonu za tank hitreje dol kot pri golfu , ker ima kar manj?i tank.

Ta je imel z rezervo 55L, porabo sem imel 5,5/100km (bencinar) in sem bil navajen na domet cca 950km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam 2.0 G121 in imam po 750km ter 13 dneh uporabe od v?eraj naprej povpre?je 5,9/100. Res pa, da je ve?ina poti relacijska AC 35km v eno smer in uporabljam tempomat. In ne ve? kot 110km/h.

Tako da je 6,5/100 najbr? kar realno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam 2.0 G121 in imam po 750km ter 13 dneh uporabe od v?eraj naprej povpre?je 5,9/100. Res pa, da je ve?ina poti relacijska AC 35km v eno smer in uporabljam tempomat. In ne ve? kot 110km/h.

Tako da je 6,5/100 najbr? kar realno.

Spra?ujem, ker eni pretiravajo pa nakladajo ..Resnica je pa taka ja. Sej je ?ist OK !

Sre?no vo?njo !!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ?e pri golfu mnogi niso verjeli, da imam tako nizko porabo. Dokler se niso na lastne o?i prepri?ali.

Res pa je, da je to splet mojega individualnega na?ina vo?nje, uporabe tempomata in vrste ceste, ki jo ve?inoma uporabljam: AC.

Moja filozofija je ?isto preprosta: raje 5 minut prej od doma, malo po?asnej?a vo?nja od omejitev, hiter pospe?ek do ?elene hitrosti, zaviranje tudi s pomo?jo prestavljanja, opazovanje semaforjev ?e z razdalje: ?e vidim rde?o, spustim gas in po?asi predstavljam v ni?jo, da ko pridem do semaforja, se sploh ne ustavim, temve? ?e prej ujamem zeleno. Seveda, ko je to opcija in s tem ne oviram drugih udele?encev. Enako po?nem, ?e vidim pred sabo kolono: zmanj?ujem hitrost, predstavljam v ni?jo, ne pa gas in potem bremzanje na polno... Itd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ?e pri golfu mnogi niso verjeli, da imam tako nizko porabo. Dokler se niso na lastne o?i prepri?ali.

Res pa je, da je to splet mojega individualnega na?ina vo?nje, uporabe tempomata in vrste ceste, ki jo ve?inoma uporabljam: AC.

Moja filozofija je ?isto preprosta: raje 5 minut prej od doma, malo po?asnej?a vo?nja od omejitev, hiter pospe?ek ......

Vozim podobno le da je vsakodnevna relacija "malo me?ano" - Dom?ale-Lj. in nazaj. Poraba po BC je 6.1 in to prikazuje ?e tri leta. Realno: tankam 42 ali 43L in grem na pumpo po cca 700 km. Meni je poraba ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Na nekem drugem portalu preberem, da za letos ni ve? mogo?e naro?iti cx 3 ?!? Kar je na zalogi in to je to. Ponovno naj bi stekla prodaja v letu 2020 in sicer pod novo oznako (ugibam: cx 2 ??? ).

Mogo?e je kaj na tem ... kot posledica za?etka prodaje cx 30.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na nekem drugem portalu preberem, da za letos ni ve? mogo?e naro?iti cx 3 ?!? Kar je na zalogi in to je to. Ponovno naj bi stekla prodaja v letu 2020 in sicer pod novo oznako (ugibam: cx 2 ??? ).

Mogo?e je kaj na tem ... kot posledica za?etka prodaje cx 30.

Kaj pa v soseski? Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.