Skoči na vsebino

Mazda CX 3


ppresing

Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...

Da in imas vsaj 3 teme tle o tem. Pa je v challenge navigacija? Ne spremljam vec tolko...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ja, sam kartice ni zraven!  jbg, ne najdem za novej?e modele, te iz ebay-a  menda ne delajo ?!.. Hvala vseen !

Saj kartico kupis na eBayu,,, in deluje... ze nekaj jih je pisalo, da dela BP...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ja, sam kartice ni zraven! jbg, ne najdem za novej?e modele, te iz ebay-a menda ne delajo ?!.. Hvala vseen !

Samo novo mors kupt, ker po priblizn 100km se kartica veze na avto. Me je opozoru k sm mwu prevzem avta, pa je reku da nj si uzamem na netu novo ker so vezane na VIN

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, hvala ! 

Sam kera fora to, novo mi je diler ponujal za 500?, da se jo pa dobit za cca. 100 ? 

 

Dobiti se jo da tudi za cca. 40?  :rolleyes:  ... 

 

Uradna cena je pac taksna kot je... te, ki so na voljo preko eBaya in drugih oglasnikov, pa so verjetno piratske kopije ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene zanima kaj naredi? ko jo kupi?? Samo vstavi? v re?o za SD kartico in dela,ali ?e kaj drugega?

 

 

Tako je... potem lahko tudi nadgradis na zadnjo verzijo s pomocjo orodja Mazda toolbox na racunalniku... Obnasa se enako kot tista, ki jo kupis uradno ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glede na to kolk so alergi?ni in pikolovski za spremembe na avtu v roku garancije to nima veze, da je piratska kopija?  <_<

Saj se ne razlikuje v nicemer... sistem ne ve, koliko si placal za kartico... ;) ... glede tega, kaj je bolje... Google maps ali MZD connect... pac vsaka ima svoje prednosti in slabosti... najbolje je imeti vec alternativ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dejte si naredit varnostno kopijo, tako da po 3 letih (naj me kdo popravi, ?e manj) ti ni potrebno nove kupovat ker ne bo? mogel ve? nadgrajevat kart.

 

 

Ne gre to na tak nacin ... :) ... Ko bos takrat dal kopijo iste kartico not, pomoje ne bo delovalo ... Kot kaze, se ne da kar tako na enostaven nacin skopirat... ker so ze probavali, da bi skopirali kartico preden se zaklene na VIN in jo uporabiti v drugem avtu... pa zadeva ocitno ne deluje tako enostavno ... Sicer sam nisem probal... sem pa bral o teh neuspelih poskusih ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre to na tak nacin ... :) ... Ko bos takrat dal kopijo iste kartico not, pomoje ne bo delovalo ... Kot kaze, se ne da kar tako na enostaven nacin skopirat... ker so ze probavali, da bi skopirali kartico preden se zaklene na VIN in jo uporabiti v drugem avtu... pa zadeva ocitno ne deluje tako enostavno ... Sicer sam nisem probal... sem pa bral o teh neuspelih poskusih ...

 

Jaz sem svojo kartico, ki sem jo kupil prek ebaya kopiral in dal kopijo v avto. Deluje BP od prvega dne. Sem po?el to pred dvema letoma, preverim popoldan kako sem kopiral ker se iz glave sedaj ne spomnem, imam pa vse nekje zapisano. Javim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.