Skoči na vsebino

Predelava lu?i


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni! 

 

Sem lastnik mazde 6 Takumi. Vse lepo in prav ampak motijo me lu?i. ?e pri prej?nji moji mazdi sem imel te te?ave (M6 letnik 2007) ampak sem jih delno re?il z ksenon kitom. ?al so mi balasti tam motili radijski signal. 

 

Pri tej bi rad montiral ksenon ?aromete ( vse legalno kot mora biti ). Zanima me ?e kdo ve kako to storiti?

 

Hvala za va?e odgovore!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To potegne za sabo veliko sranja, je oziroma v kratkem bo na razpolago ena varijanta xenon ki ne bo tako problemati?na tudi z legalizacijo.

 

Pri prej?nji vem kaj je bilo narobe da ti potem radio ni ve? dobro lovil postaj, sem 1x re?eval enak primer in ga tudi re?il.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To potegne za sabo veliko sranja, je oziroma v kratkem bo na razpolago ena varijanta xenon ki ne bo tako problemati?na tudi z legalizacijo.

 

Pri prej?nji vem kaj je bilo narobe da ti potem radio ni ve? dobro lovil postaj, sem 1x re?eval enak primer in ga tudi re?il.

Se da zvedeti kaj ve? o tej zadevi ki pride v kratkem. Res nvm zakaj take slabe lu?i na mazdi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem imava isti letnik. No jaz nisem opazil, da bi bile slabe lu?i, nasprotno. Jaz sem notri dal xenon kit in sem zadovoljen. So pa tudi nightbreaker-ce dobro svetile, le da se mi jih ni dalo vsakih par mesecev menjat.

 

Saj v normalnih razmerah so ?e kar. Problem je v de?ju. Kateri kit si montiral? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej kaj ?e bit...?e je ?arnca zani? sveti slabo, ?e je dobra bo najbr? v redu. Montiral sem kitajski kit, zaenkrat b.p. Jaz in uporabnik shrek iimava isti kit.

 

V prej?nji sem imel 35v kit sedaj pa razmi?ljam da bi vzel 55v. Katere ?arnice sploh ima ta mazda? So mogo?e h11? Pol rabim kit z D2S ?arnicami?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H11, ja .55w kita jaz ne bi notri dajal. Prvi? je kraj?a ?ivljenjska doba, kot drugo pa ne bi dal zarad samih le? oz. parabole. Kaj ve?, koliko se to greje, da ti kaj ne skuri. 35W xenon kit je ?isto v redu. 

 

Zdi se mi da ni take velike razlike med navadnimi ?arnicami in 35w kitom. Vsaj iz izku?enj prej?nje mazde. Kako pa si uredil ?pranje ?arometov?? Si samo nalimal ?epke ali ima? dejansko pranje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, to ti bo najbr? ?e kdo drug potrdil, ampak razlike JE o?itna. To je ena zadeva. Druga zadeva pa je ta, da naj bi xenonke malce dle trajale...?e je sre?a upam da res :)

 

Pranja nimam zrihtanega ni?.

 

Kje si nabavil kit in ali si kupil kit z CAN BUSOM ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da aliexpress, je pa brez can-busa ker ga ne rabi? pri mazdi.

 

?e nekaj me zanima. Ali si ob monta?i kita ?e mogo?e kaj na?telal snop v ?arometu? Na nekem forumu sem zasledil, da bi naj ob monta?i ksenon ?arnice v parabolo bilo potrebno tudi pre?telat snop, ker bi naj za navadno ?arnico in ksenonsko ?arnico bilo druga?e nastavitve. ?e si me zanima kdo ti je to delal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.