Skoči na vsebino

DCZ - nadgradnja centralca na kljuc


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni kolegi!

 

Ce ze kod na forumu obstaja tema, se lahko zdruzi ali mojo magari izbrise!

 

Navelical sem se obracate kljuc, ker sem ze dolga leta vajen DCZ, trenutni voz pa nima daljinskega.

 

Kateri sistem in pri komu ga dobit za domaco montazo?

 

Zmego mi je neki narocil s Kitajske, ampak je bla zadeva totalni POFL! :(

 

Kaksna je tale zadevca z Bolhce?

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/avtodeli-ostalo/keyless-entry-system-1300703715.html?aclct=1448103307&kw=daljinsko+centralno+zaklepanje

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem imel na predprej?ni Mazdi (626) samo centralno zaklepanje. Pa mi je en avtoelektri?ar namontiral ?e daljinsko. Tud mislm da je Meta system.

Na Xedosu pa so tud dodatno vgradil daljinsko (?e prej?nji lastnik) v LJ - http://www.s-car.info/dodatna-oprema/daljinsko-centralno-zaklepanje

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav -------?e imel bi Fiata ali kaj od na?tetega v seznamu kompatibilnih znamk ;)

 

Sam sem imel v mazdi 323 meta M8700 model alarm  in prav tako v mazdi 3   in zadeva je delala super. Montiral sem marsikomu  in ni bilo reklamacij. 

Tako da  je to super. 

 

Druga?e pa ima?  veliko teh modulov na voljo ....  

Pa preveri da ima? v vseh vratih motor?ek za centralno zaklepanje.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko, sovoznikova vrata ga nimajo, vsaj sode? po potem, da ?e se lotim odklepanja s sovoznikove strani, mi odklene samo njih. Prtlja?nik pa odklena tudi ostali 2 vrati :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko, sovoznikova vrata ga nimajo, vsaj sode? po potem, da ?e se lotim odklepanja s sovoznikove strani, mi odklene samo njih. Prtlja?nik pa odklena tudi ostali 2 vrati :)

Verjetno sovoznikova vrata nimajo komande za odklep celega sistema-stikalo na klju?avnici. Mogo?e se ti je celo samo snelo z mesta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno sovoznikova vrata nimajo komande za odklep celega sistema-stikalo na klju?avnici. Mogo?e se ti je celo samo snelo z mesta.

Popolnoma isto sem imel na 323 F BG generacije, ki sem jo potem v nadaljevanju po?astil z GT alarmom. Fotrova Vectra 1993 je imela prav tako narejeno in pa tudi moj H Coupe 1999, ki ni imel DCZ. O?itno so to tovarni?ke zadeve ?e tako na?timane, da sovoznikova klju?avnica s klju?em odpira le ta vrata in ni?esar drugega. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V voznikovih vratih je samo stikalo (odpri/zapri), ostala vrata pa imajo samo motor?ek brez stikala.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni v bj modelu vse kljucavnice pro?ijo centralca tudi s klju?em. Ko sem menjal zvo?nike sem tudi opravit hitro vzdr?evanje klju?avnic. V voznikovih vratih imam celo lu?ko (serijsko) v klju?avnici da vidi? kam klju? vtaknit ko zaklepa? na klju?.

Meni v bj modelu vse kljucavnice pro?ijo centralca tudi s klju?em. Ko sem menjal zvo?nike sem tudi opravit hitro vzdr?evanje klju?avnic, zato vem da obstaja to stikalo. V voznikovih vratih imam celo lu?ko (serijsko) v klju?avnici da vidi? kam klju? vtaknit ko zaklepa? na klju?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da zaklju?imo tole debato, ker sem v?eraj dobil konkretne informacije in grem kmalu ?e tudi vgradit.

 

Poklical sem mojstra Simon?s iz Kamnika in mi je ponudil ceno 75? za Meta sistem in njegovo vgradnjo.

 

Pred tem me je vpra?al kako se mi odklepajo vsa 3 vrata oz. na katerih imam mo?nost zaklenit vsa hkrati, pa sem mu povedal da nimam le na sovozni?kih te opcije. 

 

Mojstrova ponudba se mi zdi super in ?e bo ?e kdo to potreboval, ga najdete tule; 

 

http://www.simons.si/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e se vam pojavljajo kak?ne te?ave s po?kodvanimi daljin?ki, si pa tule poglejte (sem ravnokar slu?ajno naletel na to stran, ker ogla?ujejo na avto.net)

 

http://www.amravtooprema.si/avtomobilski-kljuci.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.