Skoči na vsebino

prostorski zvok 5.1


Gustav

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zbiram ideje za nakup sistema za prostorski zvok. Kable imam napeljane, tako da ni te?av.

 

Pred leti sem imel logitech Z5500 pa sem ga ?al prodal. Alternativa je Logitech z 906, vendar eni pravijo da je dosti slab?i od Z5500 (pa po?teno povedano ?e ta ni imel ne vem kakega hudega oz ?istega zvoka)

 

Potem sem gledal BOSE ampak je cena malo nora sploh glede na to da ta sistem pri meni ne bo bobnel ampak normalno igral. Sploh pa se pri BOSE nekoliko zakomplicira ker rabi? poleg zvo?nikov ?e receiver, kar je imel logitech elegantno re?eno vse v bass modulu. 

 

?e kak?na ideja?

 

Gledal sem tudi t.i. soundbar sisteme, kjer ima? eno letev z 2 ali 3 zv?niki pot TVjem, plus en woofer. Ampak glede na to da imam kable je kar ?koda to kupovat.

 

Hvala za menja.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Onkyo receiver.... ki je takrat kostal okoli 300? ... vsebuje pa receiver in sest zvocnikov ... Tocne oznake ne vem (bi moral doma pogledati) ... izgleda pa nekako takole (slikco nasel s pomocjo Googla :) ) :

 

HT-S3705__B__R640x320.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Onkyo je top zadeva, ali pa jamo

 

imel oboje in oboje igralo  kot je treba.

Tudi pioneer ni slaba izbira

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

onkyo sem imel pred dolgimi leti ko sem ?e kot mulc imel stolp iz komponent. Onkyo je bil oja?evalec. dobra zadeva.....

Mislim pa da Onkyo ne dela zvo?nikov. Ampak ?e prodajajo komplet verjetno poskrbijo, da je ok.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam to:http://m.lg.com/uk/home-cinema-systems/lg-BH7440P

in lahko samo pohvalim. Zvok je odli?en, vsa mogo?a povezljivost (nadomesti media player, Netflix) itd.

 

?e ?e ima? pripravljeno, potem obvezno 5.1 sistem. Sicer je bedno, da je ve?ina TV programov navaden stereo, pride pa seveda do izraza pri prenesenih filmih, dvd...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Yamaho av reciver + predvajalnik, zvo?niki center + dva prostostoje?a Mordaunt - Short  serija Mezzo zvo?nika. Za dokon?anje sistema mi fali ?e sub in satelita. Ugotovil sem, da je vseskupaj brezveze, kajti takrat ko imam ?as (pozno zve?er) zadeve ne morem poslu?at na ustrezni zvo?ni jakosti zaradi nestrinjanja nekaterih stanovalcev v mojem stanovanju. (O tem da je bolje, ?e ?lovek sebi prizna da je copata, smo pa ?e govoril) :zvizga:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri novih sistemih v veliki meri velja "kolko dnarja tolko muzike", sicer dokler ne zajadra? v ezoteriko in audiofilske neumnosti, tam pa? pla?uje? presti?.

 

?e nikoli do zdaj nisem sli?al ?esa kar bi mi dokazalo nasprotno :/

 

?e ima? prostor in ?ivce, pejt z varjanto recieverja, spredaj towerjev zadaj nekaj manj?ega, in en po?ten subwoofer (10" ali 12", ne ta 8" prdala ki jih talajo zraven teh malih sistemov).

 

tudi ?e ima? male satelite, oreng woofer naredi svoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri novih sistemih v veliki meri velja "kolko dnarja tolko muzike", sicer dokler ne zajadra? v ezoteriko in audiofilske neumnosti, tam pa? pla?uje? presti?.

 

?e nikoli do zdaj nisem sli?al ?esa kar bi mi dokazalo nasprotno :/

 

?e ima? prostor in ?ivce, pejt z varjanto recieverja, spredaj towerjev zadaj nekaj manj?ega, in en po?ten subwoofer (10" ali 12", ne ta 8" prdala ki jih talajo zraven teh malih sistemov).

 

tudi ?e ima? male satelite, oreng woofer naredi svoje.

a to lahko po svoje zlaga? skup?  :blink:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.