Skoči na vsebino

Keyless entry hack


Civic

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Keyless:

 

 

attachicon.gifKeyless1.jpg

attachicon.gifKeyless2.jpg

attachicon.gifKeyless3.jpg

attachicon.gifkeyless4.jpg

 

So mi pa iz salona, kjer sva v vrsti za CX 3 ?e odgovorili na poslano e-mail, da se da to zadev??ino deaktivirati ... :jupiii:

Da se deaktivirati ja. Ampak zakaj bi jo. Saj sem jo pla?al. Bodo vrnili razliko?

Naj jo naredijo toliko secure da se ne da odklent brez original daljinca.

 

PS: Jest hvala. Sem iskal z iskalnikom pa nisem na?el pod Keyless ni?.

 

LP, S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa "baje" enostavno re?imo zadevo z nakupom dodatka:

 

 

http://www.fobguard.com

 

http://silent-pocket.com/collections/car-key-fob-protection-and-security

 

 

In potem imas kljuce v tej torbici in izgubis vso prednost tega sistema...  :blink: Potem je ze vseeno, ce das sistem izklopiti, ce imas tako bojazen, da ga bodo ukradli. Ce ga bo nekdo zelel ukrasti, bo to naredil tako ali drugace ... :) ... V takem delno ublazi posledice samo zavarovanje z kombinacijo "kraja" ...  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In potem imas kljuce v tej torbici in izgubis vso prednost tega sistema...  :blink: Potem je ze vseeno, ce das sistem izklopiti, ce imas tako bojazen, da ga bodo ukradli. Ce ga bo nekdo zelel ukrasti, bo to naredil tako ali drugace ... :) ... V takem delno ublazi posledice samo zavarovanje z kombinacijo "kraja" ...  :ph34r:

to?no tako, ker je potrebno vsaki? ven vzeti, in vrniti....ve? dela kot z navadnim klju?em.

Jaz tudi tako pravim, ?e so se odlo?ili, da je tvoj avto tar?a NIMA? re?itve, slej kot prej.

 

Pri kraji je pa verjetno spet na delu 'eurotax' cenitev mamicu jim zavarovalni?ko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no tako, ker je potrebno vsaki? ven vzeti, in vrniti....ve? dela kot z navadnim klju?em.

Jaz tudi tako pravim, ?e so se odlo?ili, da je tvoj avto tar?a NIMA? re?itve, slej kot prej.

 

Pri kraji je pa verjetno spet na delu 'eurotax' cenitev mamicu jim zavarovalni?ko

V vsakem primeru si ga nasankal. V tem primeru celo dvojno. Prvo si ob avto, kot drugo te pa ?e zavarovalnica okrade z to cenitvijo po eurotaxu.

 

Samo ?akam, da mi bo agent rekel, da moram dopla?ati pri zavarovanju, ker imam keyless sistem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta keyless sistem slu?i ,?emu pravzaprav? Da je bolj fensi ali kaj? Kaj je manjkalo klasi?nemu daljincu?

Ravno v?eraj sem sedel v novi ?estki in mi je gumb za zagon motorja na tako levi poziciji, da bolj ne bi mogel bit.

?e bi bila opcija, bi si jaz vsaj ,vedno izbral klasi?en klju?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keyless ni samo fensi ampak je res prirocen. Nintreba iskati kljucev, se ubadati z vtikanjem, kurbljanjem....

Ni to velenujna zadeva ampak zelo prirocna stvar.

 

Vsak keyles kljuc ima pa v sebi skrit stari dobri kljuc ce le elektronika odpove. Imel na 2h mazdah, 2h suzukijih in sedaj na micri.

 

Ponovim - ce ima kdo namen tvoj avto ukeasti, ni vazno a je keyless, a je zaklenjen, a ma alarm ......ga BO ukradel. One way or another

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keyless ni samo fensi ampak je res prirocen. Nintreba iskati kljucev, se ubadati z vtikanjem, kurbljanjem....

Ni to velenujna zadeva ampak zelo prirocna stvar.

 

Vsak keyles kljuc ima pa v sebi skrit stari dobri kljuc ce le elektronika odpove. Imel na 2h mazdah, 2h suzukijih in sedaj na micri.

 

Ponovim - ce ima kdo namen tvoj avto ukeasti, ni vazno a je keyless, a je zaklenjen, a ma alarm ......ga BO ukradel. One way or another

?e vedno ne ?tekam- ima? klju? z daljincem  v ?epu, ga da? i? ?epa in odlene? avto. Se lepo vsede? v avto, vtakne? klju? v klju?avnico obrne? klju? in gasa. A je to res tak napor ali kaj? Ali je za to novodobno ra?unalni?ko obsedeno mladino to edina opcija?

Nisem rekel, da ti avta ne bodo ukradli ampak ne vidim smisla v tem "karti?nem" vstopanju v avto. Dokazano je, da je lahko  najve? zlorab z brezsti?nimi karticami pri pla?evanju. Verjetno je tudi tu isto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne ?tekam- ima? klju? z daljincem  v ?epu, ga da? i? ?epa in odlene? avto. Se lepo vsede? v avto, vtakne? klju? v klju?avnico obrne? klju? in gasa. A je to res tak napor ali kaj? Ali je za to novodobno ra?unalni?ko obsedeno mladino to edina opcija?

Nisem rekel, da ti avta ne bodo ukradli ampak ne vidim smisla v tem "karti?nem" vstopanju v avto. Dokazano je, da je lahko  najve? zlorab z brezsti?nimi karticami pri pla?evanju. Verjetno je tudi tu isto.

Nisem rekel, da je problem....pa? samo priro?nost. Ko ima? polne roke, polne ?epe, jaz sem old school, ampak stvar mi je v?e?, nenazadnje te?je klju? izgubi?, ker je stalno v ?epu, ni? ven not...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne ?tekam- ima? klju? z daljincem  v ?epu, ga da? i? ?epa in odlene? avto. Se lepo vsede? v avto, vtakne? klju? v klju?avnico obrne? klju? in gasa. A je to res tak napor ali kaj? Ali je za to novodobno ra?unalni?ko obsedeno mladino to edina opcija?

Nisem rekel, da ti avta ne bodo ukradli ampak ne vidim smisla v tem "karti?nem" vstopanju v avto. Dokazano je, da je lahko  najve? zlorab z brezsti?nimi karticami pri pla?evanju. Verjetno je tudi tu isto.

 

 

Ko prides do avta, samo pritisnes gumb na kljuki in odpres vrata... se vsedes v avto, pritisnes gumb za zagon in se odpeljes... Ko prides na cilj, avto ugasnes z gumbom, odpres vrata, izstopis in ko se oddaljis od avta, se zaklene ... Kljuc je ves cas v zepu ... 

 

Nekateri bi pa radi imel vse "old school" ... Se kljuc bi najraje vtikali v kljucavnico na vratih, pa se stegovali do sovoznikovih vrat, da jih odklenejo ali odprejo ... :P ... Pa najbolje, da je se tako, da je en kljuc za odklepanje vrat, drugi za zagon avta in tretji za pokrovcek rezervoarja   :jezicek:  :harhar:  ... imeli bi vsi enake hlace, majice, srajce, jakne... enake frizure... enake cevlje ...  :P ... itd... naj domislijija dela svoje ...  :cheers:  :punk:

 

Ko se enkrat navadis na zadevo, je fajn ... vsaj meni... In dobro, da smo ljudje razlicni... drugace bi se vsi vozili v enakih avtih, z enako opremo in v enakih barvah ...  :ne vem:  :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko prides do avta, samo pritisnes gumb na kljuki in odpres vrata... se vsedes v avto, pritisnes gumb za zagon in se odpeljes... Ko prides na cilj, avto ugasnes z gumbom, odpres vrata, izstopis in ko se oddaljis od avta, se zaklene ... Kljuc je ves cas v zepu ... 

 

Nekateri bi pa radi imel vse "old school" ... Se kljuc bi najraje vtikali v kljucavnico na vratih, pa se stegovali do sovoznikovih vrat, da jih odklenejo ali odprejo ... :P ... Pa najbolje, da je se tako, da je en kljuc za odklepanje vrat, drugi za zagon avta in tretji za pokrovcek rezervoarja   :jezicek:  :harhar:  ... imeli bi vsi enake hlace, majice, srajce, jakne... enake frizure... enake cevlje ...  :P ... itd... naj domislijija dela svoje ...  :cheers:  :punk:

 

Ko se enkrat navadis na zadevo, je fajn ... vsaj meni... In dobro, da smo ljudje razlicni... drugace bi se vsi vozili v enakih avtih, z enako opremo in v enakih barvah ...  :ne vem:  :vesel:

Tudi meni je ta stvar zelo v?e?. Drugi avto na navaden klju? mi je ?e kr neki:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prednost keyless pri ?kodilaku je ko pride? iz ?tacune do avta in odpre? prtlja?nik ne da bi bilo potrebno odklepanje. Nato samo zapre? prtlja?nik in se sam zaklene ter lahko tako kar najhitreje spet nadaljuje? s ?opingom  :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prednost keyless pri ?kodilaku je ko pride? iz ?tacune do avta in odpre? prtlja?nik ne da bi bilo potrebno odklepanje. Nato samo zapre? prtlja?nik in se sam zaklene ter lahko tako kar najhitreje spet nadaljuje? s ?opingom  :lol:

Sej pri Mazdi je isto:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer malo za hec ali pa tudi ne..?e ma? avto ki ga noben no?e, ne rabi? niti zaklepat, sam zapahne? da se ti vsaj ma?ki notr ne naselijo, ?e se vrata slu?ajno sama od sebe odprejo :D

b79369d86b51285848ed17ef841eca87.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zihr lih ne..rab? sam ene mo?ne kle??e kar ni velik stro?ek, v primerjavi s 30k? ruzakom za keyless vdor. Bol je poanta neza?eljen avto :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.