Skoči na vsebino

Mazda Xedos 6


Priporočeno sporočilo

V?eraj sem naredil sranje in po?kodoval zadnjo levo lu? od Xedosa 6 1,6. Potreboval bi del na blatniku.

zanima me ali ima kdo tadel. hvala za odgovor. Pa dobrodo?la je tudi informacija v kolikor so svetila zavarovana, koliko je odbitna fran?iza.

 

Hvala vsem.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolkor vem za svetila ni odbitne. No vssjs nism mel na Mariborski, sm ze 2x to koristu.

 Avto ima res zavarovana svetlobna telesa. Zanima me ali od ZM lahko dobi? tudi cash. Pa kaj ?e pomeni, ekonomska totalka za registracijo vozila oziroma nadaljnih zavarovanj.

 

hvala

 

Tibi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Avto ima res zavarovana svetlobna telesa. Zanima me ali od ZM lahko dobi? tudi cash. Pa kaj ?e pomeni, ekonomska totalka za registracijo vozila oziroma nadaljnih zavarovanj.

 

hvala

 

Tibi

 

Mislim, da lahko vzame? tudi denar, vpra?anje pa je kolko ti bojo ponudli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazda servisu pridobi ponudbo za lu?, ?e ti ne bojo hoteli izpla?at, ?e? da je predrago, jo zamenjaj ravno pri njih. Meni triglav ni kompliciral za zamenjavo stranskega ogledala-400e.

Naj te ne skrbi za njihovo rit, zm itak nateguje vse po vrsti.

Na mazda servisu pridobi ponudbo za lu?, ?e ti ne bojo hoteli izpla?at, ?e? da je predrago, jo zamenjaj ravno pri njih. Meni triglav ni kompliciral za zamenjavo stranskega ogledala-400e, pa je avto takrat star 16 let ;-)

Naj te ne skrbi za njihovo rit, zm itak nateguje vse po vrsti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazda servisu pridobi ponudbo za lu?, ?e ti ne bojo hoteli izpla?at, ?e? da je predrago, jo zamenjaj ravno pri njih. Meni triglav ni kompliciral za zamenjavo stranskega ogledala-400e.

Naj te ne skrbi za njihovo rit, zm itak nateguje vse po vrsti.

Na mazda servisu pridobi ponudbo za lu?, ?e ti ne bojo hoteli izpla?at, ?e? da je predrago, jo zamenjaj ravno pri njih. Meni triglav ni kompliciral za zamenjavo stranskega ogledala-400e, pa je avto takrat star 16 let ;-)

Naj te ne skrbi za njihovo rit, zm itak nateguje vse po vrsti.

?ist odvisno kak ma zavarovano.... Father je lih pred kratkim na Galaxyu ?el pod parking, se je ?evsezmenu pri enem li?arju, a na konc mu je zavarovalnca dolo?la kam ga bo dal popravljat (ni bral drobnega tiska pri zavarovanju)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jih na zavarovalnici vpra?al kam naj grem, pa niso imeli jajc mi dolo?at h komu. Kljub temu da triglav nima z mo?nikom pogodbe, so pla?ali 400e za ogledalo in ?trihanje.

Sej pravim, cist odvisno kako zavarovanje mas sklenjeno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.