Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Sem kar naredil temo....ne najdem kaj podobnega

 

Iscem telefon, ki mi bo vzdrzal cel dan....

Jest si slucajno imel sanso testirati lenovo Vibe P1. Bere se same dobre stvari...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P1 nisem testiral... Je pa Ajvar enkrat govoril, da njemu baterija drzi en mesec na enem kitajcu... :)

 

Zal je tako, da bo verjetno bolje, ce nabavis power bank z dovolj veliko kapaciteto in telefon na terenu polnis preko tega ;) ... Ce bos ze nasel kaksen telefon, ki bo imel veliko in dovolj zmogljivo baterijo, bo verjetno kaksna druga stvar, ki ti ne bo vsec... (Slab fotkic, zaslon, na katerem se na soncu nic ne vidi,.... ) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno kupil telefon ki ima dobro baterijo - samo tebi ne bo v?e? ker je premajhen  :P  - Sony Xperia Z3 Compact.

Danes je ?etrti dan od polnjenja pa mam ?e 30% baterije. Je pa res da imam telefon predvsem za tisto kar je namenjen  :rolleyes:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno kupil telefon ki ima dobro baterijo - samo tebi ne bo v?e? ker je premajhen  :P  - Sony Xperia Z3 Compact.

Danes je ?etrti dan od polnjenja pa mam ?e 30% baterije. Je pa res da imam telefon predvsem za tisto kar je namenjen  :rolleyes:

Xperia 5 je na radarju bila ?e, skoraj sem dual sim v FRA kupil a sem se zadr?al...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam tud xperio z3 compact vec kot eno leto, baterija je res super, se posebej, ker imam bluetooth skoz "on", zaradi garmin fenix ure

(mam telefon v zepu, in na tihi nacin, tko da vsak klic in sporocila, vibrira ura pa pokaze smse, pa kdo klice itd)

edino z novim updateom na 6.1 je baterija slabsa, ker so skenslali stamina mode, ampak pride kmal nazaj z novim updateom

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi si OUKITEL K6000, men dr?i najmanj 10 dni, najve? pa je blo 29 med polnenji.

Jaz ti garantiram vsaj 1 teden bp z vklopljenim prenosom podatkov in na 4G.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam tud xperio z3 compact vec kot eno leto, baterija je res super, se posebej, ker imam bluetooth skoz "on", zaradi garmin fenix ure

(mam telefon v zepu, in na tihi nacin, tko da vsak klic in sporocila, vibrira ura pa pokaze smse, pa kdo klice itd)

edino z novim updateom na 6.1 je baterija slabsa, ker so skenslali stamina mode, ampak pride kmal nazaj z novim updateom

Jaz tudi uporabljam smartwatch, BT v avtu, 3G....pa ne za zabavo.. :)

 

Ajvar  :rolleyes:

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tako uporabo, ko ga imam, pridem tudi na dva dni (se pravi LTE, wifi, bluetooth, skype (sovrazim ga, ampak nimam kaj)

ce pa skoz drkas in mas ekran nonstop prizgan, zvecer bo treba reachrgat

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bse sem dal na minimum, mobilni podatki samo za nujno (mail)

Je pa tako da pr jabuku pomaga da vsake tolk naredis backup-system restore- restore pa je bolje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz KONSTANTNO vklopljen BT(ura pa to, vavtu,...), WIFI samo po potrebi. pa baterija BP. Jure poglej si posnetek ko ga pre?aga model s fleksarco al pa zvrta luknjo skozi, zabija ?eblje....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

norca se ?e delajo, una je tudi fajn kjer ajfon pa samsunga obenem oukitel polni :)

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar ob priliki bos demonstriral da vidim se tipkovnico. Androidova je bolj tko tko mogoce je ob vecjem ekranu bolje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ni ?lo druga?e, da sem nabavil ohi?je - baterijo za telefon, ker power banka s kabli ne mislim okoli nositi. Na te?o in velikost sem se hitro navadil. gre za dodatnih 3000mAh

 

Spremljam:

ponedeljek 16:37 - 42%

 

post-2637-0-25445200-1464763602_thumb.png

Torek 11:31 - 20% (preko no?i je telefon popolnoma miroval)

 

post-2637-0-76601300-1464763610_thumb.png

Torek ob 14:15 - 2% baterija ?e na psu

vklop dodatne baterije

 

post-2637-0-88596600-1464763612_thumb.png

Torek 16:56 (2 uri in pol) - napolnjeno do 100%

ostalo ?e pol dodatne baterije (2/4 ledice), ki se ugasne sama ko se tel napolni

 

post-2637-0-54205400-1464763619_thumb.png

 

Sreda 09:00 - sedaj ?e na 42%

 

?e dodam ?e nekaj ur za 42% in pol dodatne baterije bo sedaj tole za 3 dni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dandanes je nek battery extender ?e skor nuja, ?e se sorazmerno aktivno uporabla telefon. Ker case pa ma? to? Pri meni tud v povpre?ju zdr?i 3 dni s tem https://www.anker.com/products/A1405011

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pol ma isto samsungov priklu?k?

Js mam zmer komi?no situacijo, ko kdo vid da mam jabuka, pa vpra?a ?e mam mogo?e polnilc in samo debel gleda, ko mu re?em da mam sam za samsunga :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tega majo tud samsungi in ve?ina ostalih, ampak izpade pa kot da se zafrkavam ker polnim s tem :)

 

 

Vecina ima sedaj microUSB ... oz. najnovejsi celo USB-C (tak, da ni vazno, kako ga obrnes, tako kot pri jabolcnem konektorju)

 

 

skitched-20160601-153918.jpgskitched-20160601-154906.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Micro je ja, my bad. To je standard sedaj, seveda je jabuk poseben

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vecina ima sedaj microUSB ... oz. najnovejsi celo USB-C (tak, da ni vazno, kako ga obrnes, tako kot pri jabolcnem konektorju)

 

 

skitched-20160601-153918.jpgskitched-20160601-154906.jpg

 

To je zaradi uredbe EU, ki je ?e pred leti predpisala enoten vmesnik (Micro-USB) za polnjenje telefonov. Tukaj samo ?e Apple nekaj solira, vendar so bo z 2017 moral pokoriti tudi on.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zaradi uredbe EU, ki je ?e pred leti predpisala enoten vmesnik (Micro-USB) za polnjenje telefonov. Tukaj samo ?e Apple nekaj solira, vendar so bo z 2017 moral pokoriti tudi on.

Nic ne solira... Saj je na voljo adapter ... Sicer pa sem ze napisal, da se microUSB ze opusca... Najnovejsi modeli imajo vec ali manj sedaj vsi USB-C...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg ajvarjevega predloga si ogledujem sedaj ?e Umi Super...

 

Kar nekaj 'brand' tehnologije uporabljeno, velika baterija, in dober fotki?...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.