Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Labi vem da nimas consumer programa ampak mogoce kak ves ali bo Xperia Z6 spljoh in ce ja kdaj?

 

Mogoce jest - info iz Barce?

Moram pretopiti....danes je telefon zjutraj bil izpraznjen ceprav na kablu (preko baterijskega ohisja)

Vse je v pi....

 

Thanks

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi vem da nimas consumer programa ampak mogoce kak ves ali bo Xperia Z6 spljoh in ce ja kdaj?

 

Mogoce jest - info iz Barce?

Moram pretopiti....danes je telefon zjutraj bil izpraznjen ceprav na kablu (preko baterijskega ohisja)

Vse je v pi....

 

Thanks

 

 

Ce ga bodo sploh izdali, bo verjetno predstavljen na IFA Berlin, ki je v zacetku septembra ... v prodaji pa potem sele tik pred koncem leta... Vsaj tako je bilo s prejsnjimi "Z-ji" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Serije Z je konc.

Od zdaj naprej samo X.

Sam X je kao mid range....razen ce pride X6 flagship?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ne vidim kakega napredka od Z5 na Xp...razen ohi?ja pa nov procesor, bom ?el kar na Z5 za za?etek, ker ?e pridno bidajo za ajfon

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ne vidim kakega napredka od Z5 na Xp...razen ohi?ja pa nov procesor, bom ?el kar na Z5 za za?etek, ker ?e pridno bidajo za ajfon

Skoda, ker mas samo 16GB ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bilo dovolj za vse

Ti ga rabis bolj za telefonirat... Ce ga rabis za muzko poslusat, slikat, snemat, par igric, navigacija,.... Je hitro premalo... ;) Berem po forumih, ko folk jamra, da niti nadgraditi ne morejo, ker je premalo prostora... in je potem treba najprej cistko narediti... Tamala ima iPhone 5s 32GB ... Pa bi tezko sla na takega s samo 16GB... 16GB je za tiste, ki hocejo imeti iPhone... pa da je cimcenejsi :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ga rabis bolj za telefonirat... Ce ga rabis za muzko poslusat, slikat, snemat, par igric, navigacija,.... Je hitro premalo... ;) Berem po forumih, ko folk jamra, da niti nadgraditi ne morejo, ker je premalo prostora... in je potem treba najprej cistko narediti... Tamala ima iPhone 5s 32GB ... Pa bi tezko sla na takega s samo 16GB... 16GB je za tiste, ki hocejo imeti iPhone... pa da je cimcenejsi :) ...

Apple ?e ve  :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slovenci so ?e ?ejni ajfona, ?el je po 24 urah....

zdaj bi rad dual simm Z5 pa bo o?itno to mo?no samo iz tujine....X ima pa pretirano ceno...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ku...bom ?el kar tukaj nekaj iskati. Ugotovil, da so dual sim sonyji brez garancije, SW se ne da nadgrajevat pa ?e omejeni jeziki....ni za zaupat, nikjer ne pi?e da velja garancija proizvajalca.

 

Potem pa prekli?em skorajda vse Telemachove postojanke imajo samo ?e 2 beli Z5 v celi Slo....?isto vsak pa poriva P9ko...za X ne vejo kdaj bo

 

Ker projekt, bo treba ke?irat... :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Dual SIM je v Evropi bolj kot ne ?alost. ?eprav mnogi proizvajalci DualSIM imajo, jih v Evropi ne ponujajo (Sony, LG...) Ostane Samsung in bolj ali manj znani Kitajci; Huawei sicer ni slaba zadeva.

 

Zaradi tega sem sem sam odlo?il in pa? tvega nakup brez garancije proizvajalca (prodajalec jo mora ?e vedno dati - torej telefon po?lje? prodajalcu)

Na tej strani imajo kar nekaj izbire; moj LG G4 dual sem kupil tu, brez te?av KLIK

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale srb me re?uje te dni, in z dual sim na poteh. Res dober telefon ?e od?teje? fotoaparat.

 

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/4952/Tesla/Smartphone-6

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi tukaj je tako

The warranty period given on the data sheet applies only to consumers. In the case of companies (purchase on invoice) always guarantee is 12 months. The service is carried out by an authorized service of the manufacturer if the product is officially distributed across the country, otherwise the complaint notification is done throughBludiode.com. Free shop performs a guarantee of at an authorized service of the manufacturer, the country of origin of the equipment. The customer must only provide a device for Bludiode.com

Warranty can be extended while adding specific hardware to the basket, as far as possible. In the case of corporate customers, the time given when you buy, with the guarantee of 24 months, must be reduced by 12 months.

Mah ku...grem v ?tacuno po single sim, z 24 meseci garancije, namre? sem heavy duty user telefona (?e vsakeg mi je nekaj za?tekal) ampak glede na to da ga imam ne sam za ?iht, ampak tudi na motorju za gps (v waterproof caseu) ki pa ne pomaga ni? saj so ob?utljivi na vlago kot dojen?ek na kremo...na pla?i muska, stalno v nekih ?epih, ruzakih, na letali??ih po skenerjih, posodah....za baterijo pa VoIP (skype for business, LTE..) lavfa non stop

Da ne omenimo to da je vsaka aplikacija ?e odvisna od neta v ozadju. Bolj ko kensla? aplikacije preko mobi podatkov, bolj ne dela telefon...

tako da Xperia bi morala malo ve? vzdr?ati


Bom pogledal, do sedaj nisem na?el jasnega odgovora

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako pi?e

  • Item come with 1 Year Seller Warranty and covers manufacturers defects only.

jaz sem kupil v nemciji pa velja garancija pri nas bp

(sem tudi preko firme kupil, ohne Mwst)

Ja torej si v Sony store ali kak provider? Ne webshop?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

webshop, tukaj:

http://www.price-guard.de/

 

sej 1 leto je dost, itak bos menjal pol :)

z veseljem ga menjam ?e vzdr?i eno leto  :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Pa si ze poskusal uveljavljati garancijo? Ker sem ze veckrat bral, da pri nas uradni Sony servis ne prizna garancije, ce ni kupljeno uradno v Sloveniji ... Se mi je zdelo sicer cudno, glede na to, da danes vec ali manj vsi upostevajo vsaj EU garancijo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Xperio Z5 ni problem sprazniti do 18:00....:(

Pa sploh se nisem android watcha priklopil...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ravis takega, kot ma ajvar,... Pa se tistega bi spraznil v dnevu in pol ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja manj mazda foruma prek telefona pa 24ur facebook whatever, enjoy life, ti bo dlje zdrzala baterija :)

(pomojem si isti kot moja, ste zasvojeni in morate skoz cekirat, ceprav se nic pretresljivega ni zgodil od zadnjega preverjanja, in tile ekrani zrejo baterijo...)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.