Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

Kaj uporabljate na morju za navigacijo?

navionics - pla?al, pa se spla?a (ko sem ?e imel ?oln)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj mora imeti HDMI Dongle, da lahko z Nexus telefonom predvajam oz preslikavam telefon?

 

imam namre? enega

 

(nekaj takega) http://www.ebay.de/itm/HD-1080P-AnyCast-M2-Plus-Wifi-Display-Dongle-Receiver-Airplay-DLNA-Ezcast-AH195-/201870559454?hash=item2f006c48de:g:El4AAOSwn-tZEvO9

 

in ne gre pa da ga j?be? 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kaj mora imeti HDMI Dongle, da lahko z Nexus telefonom predvajam oz preslikavam telefon?

 

imam namre? enega

 

(nekaj takega) http://www.ebay.de/itm/HD-1080P-AnyCast-M2-Plus-Wifi-Display-Dongle-Receiver-Airplay-DLNA-Ezcast-AH195-/201870559454?hash=item2f006c48de:g:El4AAOSwn-tZEvO9

 

in ne gre pa da ga j?be? 

 

Ja katerega izmed Nexusov pa ima??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Kdaj bodo na telefonih pla?ilne kartice (NFC), da mi ne bo treba vsaki? plastike s seboj jemati?

dobro vpra?anje....smo premali ?e zgleda, vsaj samsung pay ni podprt pri nas, druga?e dela.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj bodo na telefonih pla?ilne kartice (NFC), da mi ne bo treba vsaki? plastike s seboj jemati?

 

 

So ze ... Za Android >> http://www.mobile.si/articles/mobilna-denarnica-wave2pay-sedaj.html

 

Jaz imam recimo na japki boon. in Apple Pay ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ze ... Za Android >> http://www.mobile.si/articles/mobilna-denarnica-wave2pay-sedaj.html

 

Jaz imam recimo na japki boon. in Apple Pay ... 

ha ha, 2 dni sve?e  :notworth:

ampak ?e prav razumem je to spet odvisno od ponudnika - torej banke in kje ima? kartico?

A z jabukom in apple payom ima? svobodo da da? neodvisno od banke ponudnika?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorilo se je da bo paypal dodal NFC opcijo. To bi bilo bomba, ker lahko na paypalu registrira? neodvisne kartice

 

seveda bomo med zadnjimi

https://www.nfcworld.com/2016/02/22/342481/paypal-to-add-nfc-payments-to-upcoming-android-app/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha, 2 dni sve?e  :notworth:

ampak ?e prav razumem je to spet odvisno od ponudnika - torej banke in kje ima? kartico?

A z jabukom in apple payom ima? svobodo da da? neodvisno od banke ponudnika?

 

 

Noja... ni tolk novo ... so ze lani to predstavili ... >> http://www.mobile.si/articles/banka-koper-nov-nacin-placevanja.html ampak kot kaze so dolgo cajta packali to skupaj, da je sedaj koncno na voljo za komintente Intese Sanpaolo ... Seveda je odvisno od banke, ki je ponudnik tega ... 

 

Apple Pay uradno se ni na voljo v SLO... se pa da urediti preko ITA, FR ali UK  >> https://boonpayment.com ... in je tako kot vse te zadeve, odvisno tako od banke, kot ponudnika in se od Appla ... Podobno je tudi s Samsung Pay ali Android Pay ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pol leta star lenovo je na1x izpustil du?o. Najprej ga je vsak premik oz.rahel udarec ugasnil, zdaj se tudi prizge ne vec. Dnevno izpostavljanje potenju na kolesu in teku mu pri tem najbrz ni ravno pomagalo...

 

Racuna seveda ne najdem.

 

Ugotavljam, da je zelo sproscujoce imeti telefon za 20eur brez touch screena in interneta. Ce le nebi na sihtu velokokrat rabil navigacije....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ?katle brez touch ne crkujejo ve??

SGS2 za katerega sem misil, da bo ?el rakom ?vi?gat prej kot v letu je ?e vedno "?iv" nekje v omari. Pred njim sem telefon uni?il v cca letu. Ko sem pre?altal na touch pa samsungi delajo nekje 3+ leta. Sicer precej obtol?eni a delajo. Na SGS4 je crknil konektor in nisem popravljal. S7 za?uda baterija ?e dela skoraj kot prvi dan.

Dobro je to, da ne bo ve? treba kupovat flagship-a saj so cenej?e zadeve postale uporabne. Sicer zelo malo telefoniram. Rabim pa net, remote dostop do pc, mail...

 

Nabavi nekaj z IP 67. Je pa heba, ker sam skorajda ne morere? do baterije oz. je menjava pravi (mali) podvig pa ?e vpra?anje ?e dobro nazaj zapre?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ne morem verjeti novi galaxy S9 v slo na voljo dual sim...

 

Jest a je to sedaj factory feature koncno?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjeti novi galaxy S9 v slo na voljo dual sim...

Jest a je to sedaj factory feature koncno?

Saj je ze od nekdaj na voljo tudi s to opcijo ... samo operaterji se ocitno niso odlocili prej za dual SIM varianto...Zna pa biti tako, da je slot hibriden... torej imas dve SIM kartici ali eno SIM + pomnilnisko kartico...

 

Edit:

 

Tako je...

 

post-10-0-66961200-1520453191_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja to majo ze dolgo ampak preseneca me da ga sedaj dobis v SLo (big bang) zato sem mislil da je to ze standard

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ne vem neki me ima, da moja 5 let starega Samsunga po?asi zamenjam - sej ni ni? narobe z njim samo google mi konstantno updajte za appe rine gor in je kar naprej poln pa ne glede kolk hitr bri?em ta jajca. ?e predno jih dobro zbri?em so ?e nazaj.

 

V glavnem, da pridem k bistvu - kateri telefon je danes najbolj?a varjanta za nabavit. Ok na?eloma denar ni glih ovira tako da je lahko tudi Samsung S9 al pa kak top class Huawei. Ker na?eloma ne menjam telefon na par let ampak mi navadno zdri?ijo tudi 5 let ali ve? ne bi ravno bil na low endu in se ne bi spet ukvarjal s prepolnim pomnilnikom ?e ?ez par mesecev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi sam izbiral med Androidnimi smartphoni... bi bili v ozjem izboru S9, Pixel2 in Mate 10 Pro... mogoce se pravkar predstavljeni P20

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena je mesec nazaj dobila P10, ker se je jabuk 6 po 4h letih za?el sesuvati. Presene?en, zelo odziven, dobra kamera, dostopna cena, tako da dra?ji Mate in morebitni P20 verjetno nudita u la la za kar rabimo. S9 je pa itak top. Zdaj ?e nima? ekstra fotografskih zahtev, na podlagi katih prodajajo S9 - samodejno zapiranje zaslonke glede na zunanje pogoje - je ?e S8 ok.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena je mesec nazaj dobila P10, ker se je jabuk 6 po 4h letih za?el sesuvati. Presene?en, zelo odziven, dobra kamera, dostopna cena, tako da dra?ji Mate in morebitni P20 verjetno nudita u la la za kar rabimo. S9 je pa itak top. Zdaj ?e nima? ekstra fotografskih zahtev, na podlagi katih prodajajo S9 - samodejno zapiranje zaslonke glede na zunanje pogoje - je ?e S8 ok.

 

P10 sem celo uporabljal ene tri mesece... in me je takrat navdusil ... Ravno zato sem k izboru dodal tudi pred kratkim predstavljeni P20 ... ceprav ga se nisem imel v roki... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.