Skoči na vsebino

Homogomogolacija


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zanima me kako kej stojite s papirji, kdo ima pa? kej spe?jal narjen na svoji plehnati ma?inci!

 

Jz sm glih v?eri dobu vse papirje za spojlerje in odbija?e, prage, fedre in ?e kej!

 

Stvar sem celo uredi v dobrih 2,5 mescih, sicer pa sem za tako dovgo dobo sam kriv, drga? se jasno da dost hitr vse izpelat, no sej zdej bo pa itak treba dat zimski odbija? gor, tko da papirje loh kar pospravim! :hohoho:

 

Sam smo mi ljudje sme?na bitja:

?e bi mi :policaj: vmes zate?il in napisal mu?ko kazen, bi se takoj sekiral zarad homolomo, tako pa se mi ni mudil niti mal, in pa nasploh sem mal ljubitelj hazarda! :D

 

To je tko kt dokler se neki ne zgodi, noben ne pomisl na zavarovanje (no ne vsi), ko pa si na urgenci, takrt pa bi se usak zavarvov! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:)

 

blagor tebi, da si si uredil.. jaz sem si rihtal ?e dvakrat, pa sem k sre?i vedno re?il... nekateri pa majo pravi kri?ev pot...

 

o strokovnosti in?titucij in vseh vme?anih organov... pa ?koda zgubljati besede... pheh...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V strokovnost tudi jaz fejst dvomim;vem,da ene fejst jeb.jo v glavo, sam na sre?o nisem mel teh problemov ne na RTIju in ne na LPPju;feltne,?ipe & ni?anje sem brez problema homologiral;na RTIju je bil celo tako len,da se mu ni dalo pogledat ?tevilk na fedrih;mi je verjel na besedo.

Sam sem si raj?i kar hitro ?el uredit oz. vpisat predelave, saj sem z prej?njim avtom bil v istem dnevu,ko sem temnil ?ipe dvakrat zaradi tega ustavljen :angry:

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor ?aka do?aka!!!! :bravo:

 

Na ?alost je tako!!! :(

Js mam pa ta petek na LPP-ju en test!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

2 moja kolega zaradi feln... in ?e par malenkosti dobla kazen 150k

prav zato sem se odlo?il homologirat felne in gume ampak jih nisem mogel zaradi dimenzije (195/55/15)

ker bi pa? mogle bit 195/50/15 ... pa sem kr vse skup prodal... bmk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kvaaaaaaa!!!

 

zarad tega te je ruknu?! Kr neki!!!

Zihr so ble lepe feltne in te je iz fov?ije snel!!!

drga? so pa itak brezproblema dovolene 195/50 R15

in ne rab? nikamor hodt testirat. no vsaj pr men tko pi?e na karton?ku(323f-96l)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa zdi, da se vam spla?a ?im ve? stvari naenkat homologirat, ker je itak treba pla?at na LPPju tistih 14.400 Sit, pol pa ma? loh celga vraga predelanga! Loh pa ma? to ceno samo za ?ipe al pa ne vem .. prage al kej tretga! :D

 

No sej pol ko sm dubu papirje za (med drugim tud) sprednji odbija?, je pa itak ?ez 2 dni ?el nazaj gor navadni (za zimske radosti :)))

 

Je pa dobr ker mam ?e homologiran zadnji spojler, ki pa ga ?e ni (zaenkat je samo nek originalen otro?ki primerek spojlerja!) :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa zdi, da se vam spla?a ?im ve? stvari naenkat homologirat, ker je itak treba pla?at na LPPju tistih 14.400 Sit, pol pa ma? loh celga vraga predelanga! Loh pa ma? to ceno samo za ?ipe al pa ne vem .. prage al kej tretga! :D

 

No sej pol ko sm dubu papirje za (med drugim tud) sprednji odbija?, je pa itak ?ez 2 dni ?el nazaj gor navadni (za zimske radosti :)))

 

Je pa dobr ker mam ?e homologiran zadnji spojler, ki pa ga ?e ni (zaenkat je samo nek originalen otro?ki primerek spojlerja!) :hohoho:

 

 

cene so prblizn take:

1 stvar za homologirat 4700

2 stvari cca 8

3 in vec 14400

 

vsaj tko je blo, k sem jst delu...to pa vem, k sem bil dostkrat na temu LPPju ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mi lahko gdo prosim malo bolj razlo?i kratico LPP in kje lahko najdem podatke kak?ne dimenzije koles so dovoljene za mojo mazdo 323HB letnik 90 imam trenutno zimske 155/70/13 letne pa lite 185/55/14 pa ne vem ?e so lahko namontirane ali ne druga?e bom pa? ?el na ta lpp ali kaj je to in kje se to nahaja v mariboru ...hvala

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Mariboru je to RTI, ki se nahaja v biv?em TAMu;zapelje? se skozi glavni vhod v biv?i TAM in na prvem kri?i??u desno;tam jih bo? takoj na?el.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::D:D:D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Wiperboy, Mislim da ko je ?la sestra homologirat ?ipe in ima tudi zdaj homo karton?ek, so ji zraven tudi kar napisali katere dimenzije gum ima lahko in mislim da je najve?ja dimenzija 185/60 R14 razen ?e kupi? felge katere imajo zraven T?V certifikat in pi?e kaj druga?e te pa lahko ima? npr. 195/50 R15 dimenzijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na LPP-ju pa 11400SIT za ?ipe :(

 

za pol dra?i je pa res da je to prva homologacija k sm jo izvedu za avto!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

eno vprasanje:

 

ali se mora (npr.) originalni stresni spojler od mazde homologirat? razmisljam o nakupu za svojo mazdo, pa vsaj kar se tice denarja niham med spojlerjem (ce ni treba homologirat) in temnenjem sip (skupaj s homo), ker bi prislo pribl. isto.

 

tnx za pomoc.

 

lp,

_m2_

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? mel original spojler in ne bo nevem kok izstopal, ga jaz nebi homologiral, ker polcaj?ki pa spet za vsako zadevo ne vejo kak je stroj pr?el iz fabrke! <_<

 

saj glih to se mi zdi cudno. ker itak bi lahko avto ze s spojlerem nabavil pa ne bi imel nikjer to napisano da je homologirano (pac avto kot celota bi bil, vsaj tak se mi zdi). da bi pa ta plavi vedli kaksnega sem kupil oz. kaj je kasneje gor dano ce ne izstopa prevec pa tud ni za verjet. :)

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.