Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

V gnilem socializmu je bilo mili?nikov na cestah kot lista in trave, ne glede na dan v tednu si imel zve?er vse ?anse da te ustavijo in preverijo, sredi no?i ko smo hodil iz diska pa si bil ustavljen tudi ve?krat. 

 

Danes je policistov samo ?e za vzorec, pa ?e ti imajo obilo administrativnega dela v pisarni. Tako je verjetnost da bi bil preverjen z alkotestom res minimalna.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ravno zaradi tega, ker je ?ansa majhna in ?e takrat, ko ga dobijo je najhuje, da mu izpit vzamejo. ?e pa bi pijandurca vedel, da ga lahko u?uzijo in da bo kar nekaj ?asa imel od zabav samo sausage party pa da je pobiranje navadnega mila s tal zelo nevarno opravilo, bi verjetno raje 3x premisli, ?e bi ?el sploh na popivanje z avtom. Tako vsaj ne bi za?el v sku?njavo, da bi se pijan, razsodno nepri?teven peljal nazaj domov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja kot zanimivost - tudi v Slo smo se o tem pogovarjali pred kak?nim dobrim desetletjem.

Da vidim, ?e kdo ugane kateri butelj, se med drugimi, takrat ni strinjal s tem predlogom in je bluzil o tem, da pijanec ne gre za volan z namenom, da bi koga ubil. :wacko:

 

Hint: ta oseba je na moji hate listi takoj za jajotom.

 

?lender?  :ph34r:  :rolleyes:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da sem malo nerodno napisal pa se nismo dobro razumeli.

 

Spra?ujem se, kje so bili drugi takrat, ko je lezel v avto. Pri tolikih promilih se je moralo videti, da je "poln kot ?ep". Zakaj ni nih?e poklical policije in ga zadr?al na parkiri??u. ?e vedno bolje kot pa pustiti ga na cesto, pa naj ga policija potem obravnava. Pri tolikih promilih je ja jasno, da se dobro ne bo kon?alo. Ostali so ga pa gledali in ni? naredili. Bi jih bilo za poiskati in ?e njim napisat kak?no kazen za sostorilstvo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je polnoleten? Je. Torej?

 

Je pa res, ?ivimo v dru?bi , kjer bo ve?ina pijancu povedala kje stoji policija, namesto da bi mu vzeli klju?e in poklicali policijo...

 

?al... Dobim popizditis ko dobim filing da kdo vsaj malo ??iti tako gamad.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ravno zaradi tega, ker je ?ansa majhna in ?e takrat, ko ga dobijo je najhuje, da mu izpit vzamejo. ?e pa bi pijandurca vedel, da ga lahko u?uzijo in da bo kar nekaj ?asa imel od zabav samo sausage party pa da je pobiranje navadnega mila s tal zelo nevarno opravilo, bi verjetno raje 3x premisli, ?e bi ?el sploh na popivanje z avtom. Tako vsaj ne bi za?el v sku?njavo, da bi se pijan, razsodno nepri?teven peljal nazaj domov.

Pri nas na vasi se izjemno to?no ve, da policajev ni. Pika. Tako je kazen komot smrtna z nabijanjem na kol pa ne bo ni? druga?e. 

 

Mislim, da sem malo nerodno napisal pa se nismo dobro razumeli.

 

Spra?ujem se, kje so bili drugi takrat, ko je lezel v avto. Pri tolikih promilih se je moralo videti, da je "poln kot ?ep". Zakaj ni nih?e poklical policije in ga zadr?al na parkiri??u. ?e vedno bolje kot pa pustiti ga na cesto, pa naj ga policija potem obravnava. Pri tolikih promilih je ja jasno, da se dobro ne bo kon?alo. Ostali so ga pa gledali in ni? naredili. Bi jih bilo za poiskati in ?e njim napisat kak?no kazen za sostorilstvo...

Enkrat sem klical policijo ker se je tip mrtvopijan usedel v avto in ?e v ?tartu zadel dva parkirana avta ter se odpeljal. Ampak izku?nja potem s sodi??em je tak?na, da tega ne mislim narediti nikoli ve?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lender?  :ph34r:  :rolleyes:

Saj ni res pa je - to?no ta bumbar in to je izjavil takrat, ko je bil ?e v svetu za preventivo in varnost v cestnem prometu. Pa verjemi ?e more?, ?eprav je logika, ker v takem zakonu on ne bi mogel pokasirati provizij, tako kot jih je hotel za postavitev tiso?ev radarjev po vseh cestah v Slo, pri opu??anju nadzorna nad avto?olami in goljufijami z vozni?kimi dovoljenji. Zdaj pa bi koval dobi?ke ?e z elektri?no strategijo, ki nima osnovne podlage.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas na vasi se izjemno to?no ve, da policajev ni. Pika. Tako je kazen komot smrtna z nabijanjem na kol pa ne bo ni? druga?e. 

 

Enkrat sem klical policijo ker se je tip mrtvopijan usedel v avto in ?e v ?tartu zadel dva parkirana avta ter se odpeljal. Ampak izku?nja potem s sodi??em je tak?na, da tega ne mislim narediti nikoli ve?

 

?eprav zadnje ?ase so baje kar radi, no vsaj radarji. Ampak jaz jih vseeno ne sre?am nikjer. 

 

Naj ugibam, na koncu si mogel biti pri?a in imel ?ist preve? sranja ?eprav se je na avtu itak poznalo, da je on butnil?  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 x sem ?el v ?rnomelj recently. KAr aktivni so tam, je pa res da je veliko ?ganih na cesti.......v na?em koncu pa vidi? policaja samo ?e na poti na njegov ?iht...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav zadnje ?ase so baje kar radi, no vsaj radarji. Ampak jaz jih vseeno ne sre?am nikjer. 

 

Naj ugibam, na koncu si mogel biti pri?a in imel ?ist preve? sranja ?eprav se je na avtu itak poznalo, da je on butnil?  :vskalo:

Radar ki sem ga videval ni polcajski ampak redarski. 

 

Ni bil problem ali je storil dejanje ali ne, polcaji so ga ujeli na doma?em dvori??u, so pa vseeno nekaj mutili. 

Problem je bil v tem, da je bil to osebek z kriminalno preteklostjo in sedanjostjo. Sodnik mu je zaupal doma?i naslov pri?e, se pravi mene, medtem ko jaz njegovega nisem zvedel.  :vskalo:  Ne grem ve?, naslednji? bom raje gledal stran. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobno izku?njo sem imel sam - en tip se je zaletel vame in spizdil. Pokli?em policijo, da je ?lo za nesre?o in pobeg in ker sem imel podatke o tablici ga izsledijo. ?ez par dni me ta tip pokli?e na slu?ben telefon od koder sem klical policaje (to so bila 90-ta, ko ?e ni bilo mobilcev za splo?no uporabo). Neki se razburja in grozi pa sem mu na hiter povedal, da ni edini ki ima veze pa je sam utihnil in nekaj zaklel ter vrgel telefon dol. Kdo mu je povedal cifro telefona al policaj al kak?en sodnik ne vem, ampak, ?e bi se to danes zgodilo bi verjetno druga?e ukrepal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam smo pri?li?

 

?e vidi? ?loveka, ki se po ulici "sprehaja" s pu?ko ali ma?eto, pokli?e? policijo.

?e pa vidi? ?loveka, ki se mrtvo pijan usede v avto, se pa obrne? pro?...

 

Kam smo pri?li? Bo treba kak?nega zakonodajalca defenestrirati, tako kot so to storili ?ehi z eno od vlad. Pravzaprav je pri ?ehih to kar obi?ajna praksa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam smo pri?li? Bo treba kak?nega zakonodajalca defenestrirati, tako kot so to storili ?ehi z eno od vlad. Pravzaprav je pri ?ehih to kar obi?ajna praksa...

 

?e kar zabavno se je s turisti?nim vodi?em sprehajati po Pragi, ko ka?e okna iz katerih so metali vladarje. Po parih omembah smo pa le dojeli, da je to neka ?e?ka tradicija.  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se bomo zopet probali prebiti po primorki na morje, baje je spet 'presenetilo 5 cm snega', in to konec decembra, si mora? misliti. Tovornjaki so se 'seveda' sami izlo?ili....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.......in potem ko jim koncno prepovejo voznjo gredo po stari, en zdrsne in spet zaprta cesta....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?oferji ?leparjev pa res ne, lepo te prosim. :blink:

A niso to najbolj?i vozniki pod soncem?

Razen avtobusarjev LPP, ki so brez konkurence top, so skoraj prvi na lestvici vozni?ke kulture.

Kako lahko Jures take dezinformacije ?iri?, nestrpne? neolikan?

Avtomobilisti so krivi, da oni zavozijo s ceste v jarke in naredijo zastoje.

Zato, ker se jim ne umaknejo in ne upo?tevajo njihove velikosti in ve?vrednega statusa.

Enim pa? ni jasno, da brez kamionarjev bi travo grizli al pa mogo?e spomladi regrat.

Mislim, da je najmanj kar lahko naredimo ostali, da se ob sne?enju vozniki osebnih vozil sami izlo?imo, da imajo ?leperji prosto pot.

 

Razen zadnjega stavka so to bile vse izjave u?aljenih ?leperistov po raznih forumih, ko se omenja njihovo bran?o v povezavi z zdrsi in posledi?no ve? urnimi zastoji. Pa? lahko jim verjamemo al pa v zgornjih stavkih preberemo le prve ?rke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem iskal tisti del, kjer smo se "pogovarjali" o tistem avtobusu, ki je na cesti med ?epovanom in Lokovcem zdrsnil s ceste, ker cesta ni bila primerno o?i??ena. Pa je nikakor ne najdem. Kakorkoli, zdaj, po tej nesre?i, so pa za?eli prav pretiravati in posipavajo cesto prav na debelo. Dobesedno 1 do 2 cm na debelo. Cesta je kot makadam. In po avtu tako ropota, kot da bi ga peskal. ?e pa na poti v hrib malo bolj pohodi? pedal, pa avto kar zakoplje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj mas mazdo, prav pride brezplacno peskanje pragov, pol pa sam strihnes :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.