Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

@ jures:

kolikor moje informacije dr?ijo, v Kaliforniji ni prepovedano govoriti po telefonu med vo?njo avtomobila. Ne dam roke v ogenj, samo tako sem sli?al.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ jures:

kolikor moje informacije dr?ijo, v Kaliforniji ni prepovedano govoriti po telefonu med vo?njo avtomobila. Ne dam roke v ogenj, samo tako sem sli?al.

 

Sam zakaj pol tak halo? Ok marketing je en odgovor.....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak. :(

In potem si folk nabavlja terence, da bodo varni. Vse je relativno, tudi varnost. :whatever: Tistle kreten v Polu si pa tudi ne zaslu?i ve? izpita. Ker takole v ?karje je pa gotova smrt. <_<

 

Simon proti tovornjaku brez bremzanja ti ne pomaga ni?....

 

SMSi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje delajo ti ljudje izpite :whatever:

 

nekateri v o?tariji, nekateri so jih delali ?e 40 let nazaj, nekateri pa so ga naredili in potem pozabili vsa pravila :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaksno pravilo pa je to, da si zapomnis, da ce vozijo vsi kontra, pa znaki so kontra obrnjeni, odstavni pas je na levi, na desni strani pa mas se ene, ki se peljejo vzporedno s tabo....

 

Ampak ?e raznorazni kekci tipa Lojz to opravi?ujejo z besedami "da ziher ni nala??" al pa se je zmotil in da je to dejanje zaradi napake pol nam je lahko kristalno jasno, da se bodo taka sranja nadaljevala.

 

To je za odvzem izpita takoj ne pa uj?kanje s 300? + 6 kazenskih to?k. Zakonodajlace je v veliki meri kriv vsaj zato ker ob takih dejanjih ?e vedno dopu??a, da taki majmuni lahko po pla?ilu kazni vozijo naprej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/crna-kronika/do-smr...valca-cest.html

 

a lahko verjamete:

Vzrok za nesre?o je bila neprilagojena hitrost in neustrezna signalizacija.

 

Kraj prometne nesre?e sta si ogledali dr?avna to?ilka in preiskovalna sodnica ter pri tem ugotovili, da prometna signalizacija, ki je ozna?evala delo na cesti, ni bila ustrezna. Policisti bodo zoper voznika osebnega avtomobila podali kazensko ovadbo, zaradi prekr?ka pa bodo ukrepali zoper pravno in odgovorno osebo izvajalca del na cesti, so v sporo?ilu za javnost ?e zapisali kranjski policisti.

 

Komentar:

Je torej vozil po omejitvi ali preko omejitve?

Primer omejitev 70, vozil je 70 a zaradi neustrezne signalizacije prehitro - torej ni kriv on

 

Primer vozil je 90 - ok, prekora?il a vseeno ?e je tabla prej se lahko ustavi a ne? Ga ne zagovarjam razlagam si le kaj se je zgodilo, in kako se zopet odmika prava krivda.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cesta ni za divjat!!! No dober, sej tut mene kdaj prime, ampak sam tam kjer vem, da ne ogro?am drugih

 

Sam sebe si negiral :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moram pohvalt voznika cliota, ki mi je navsezgodaj zacinil jutro:

 

sem peljal iz obvoznice na rondo tomacevo (iz smeri MB proti centru) in sem hotu it takoj ven pri prvem izhodu, ker je tam slepi ovinek (nc ne vidis) je stal en clio, ki je peljal rikverc !!..no se dobr, da mam reflekse in mazdo, ker sem se izognil (sicer pri tem je prislo do konkretnega oversteeringa) ampak nc ni blo...

 

una budala pa je pol vidu, da se najbrz ne splaca it rikverc pa je sel naprej...

 

me prav zanima, kaj se tem ljudjem vrti po glavah (najbrz nc, ker nimajo nc noter)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet kamionarji delajo ?talo po cestah in spet celjski konec

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/verizn...-avtoceste.html

p.s. pol pa mej majhen avto :(

 

:( dobro da v plavem kalosu ni nobeden sedel zadi

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( dobro da v plavem kalosu ni nobeden sedel zadi

 

 

milomater... pa ponavadi se odzadi vozi otroke... :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zbila ?ensko in jo ?e nahrulila

V Celju je pribli?no 30-letna svetlolasa voznica temno modrega fiat punta ?portne izvedbe

na prehodu za pe?ce vzvratno tr?ila v ?ensko, nato izstopila, jo vpra?ala, ali ne zna pre?kati

ceste, in hrabro pobegnila — Zunaj Cankove je voznica tr?ila v ograjo mostu ter la?je ranila

sebe in triletnega sinka

Ma dej ne more? verjet - kak?no je tole sevanje na celjskem :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej ne more? verjet - kak?no je tole sevanje na celjskem :ne vem:

 

jp, u na?em koncu se pa zadne ?ase res dogaja katastrofa :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.