Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Tele sirene sem poslu?al cel dan, ko pa berem se pa ?oham po glavi:

Ceste znova zahtevale ?ivljenje

Kriva naj bi bila neprilagojena hitrost

 

Na cesti Medvode-Kranj pri Jeprci v kri?i??u za ?kofjo Loko se je popoldne zgodila prometna nesre?a, v kateri je en ?lovek umrl.

 

V nesre?i sta tr?ili osebni vozili. Trije ljudje so se pri tem huje po?kodovali in so jih prepeljali v ljubljanski klini?ni center. En ?lovek pa je na kraju nesre?e umrl.

 

Po poro?anju medijev naj bi bila za usodni dogodek kriva neprilagojena hitrost 37-letne voznice, ki je, da bi se izognila tr?enju z vozilom, ki je v kri?i??u zavijalo levo, zapeljala na nasprotni vozni pas. Iz nasprotne smeri je v tistem trenutku pripeljal 74-letnik, za katarega je bilo tr?enje usodno.

 

Ve? podrobnosti o nesre?i za zdaj ?e ni znanih, so pojasnili v Operativno-komunikacijskem centru Policijske uprave Ljubljana.

______________________________

V tem kri?i??u ni levega izvoza ker gre za deteljico...

 

smer kranj, izvoz desno za ?KL

smer medvode izvoz desno za ?KL

iz smeri ?KL vklju?itev desno za Medvode

iz smeri zbilj priklju?itev desno za kranj

 

?zmeden?

 

ok, tukaj je jasno, popravljam - gre za izvoz pri PROJ-u za zbilje, in ne ?kofja Loka...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-trce...seba-umrla.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole letos je pa huje kot lani :(

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/umrla-dva-motorista.html

 

Sem poklical Ajvarja, ki je ?el na Grobnik pa je z njim vse OK sam, kot je rekel, so se trije modeli na stezi zapletli med seboj in je bila potrebna prva pomo?. Po njegovih besedah ni bilo huj?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole letos je pa huje kot lani :(

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/umrla-dva-motorista.html

 

Sem poklical Ajvarja, ki je ?el na Grobnik pa je z njim vse OK sam, kot je rekel, so se trije modeli na stezi zapletli med seboj in je bila potrebna prva pomo?. Po njegovih besedah ni bilo huj?e.

 

napihovanje?

Dan pa je dodatno o?rnila ?e nesre?a na dirkali??u Grobnik, v kateri so se po?kodovale ?e ?tiri osebe, ena je v kriti?nem stanju.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

napihovanje?

Dan pa je dodatno o?rnila ?e nesre?a na dirkali??u Grobnik, v kateri so se po?kodovale ?e ?tiri osebe, ena je v kriti?nem stanju.

 

Iwar pravi, da trije - sem ga 2x vpra?al, ker mediji so o?itno spet napihnili malo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iwar pravi, da trije - sem ga 2x vpra?al, ker mediji so o?itno spet napihnili malo.

 

Lej sem bil tam in komentator je tako povedal, nisem pa tak kreten da bi ?el gledat na ovinek(kjer se je nagu?val milijon folka) in firbcal, zgledal je kot da jim prih..., kreteni jedni.

Bli so trije, enega so mogli re?tartat :( , drugi se je neki polomu(ne vem to?n roka al noga), tretji pa so mu pobral moped pa se je sam pripeljal v bokse.

 

Kot je boss povedal sav v?eraj malo podebatirala, kaj folk dela po cesti(kolesarji zanje ne veljajo semaforji, motoristi ki u iber pretiravajo in seveda avtomobilisti ko zagledajo motorista, namesto da bi se umaknili ?imbolj desno za?nejo voziti po sredi ceste ali pa povsem po levi) , dobro da ni ve? pizdarij

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je pa za menoj 2 cm od difuzorja cez ?rni Kal vozila ?rna mazda M6 karavan prvi tip - KR - RP XXX, vozila zenska, res divje, ampak najhuje je da je imel pa on zadaj otroka brez stol?ka....

 

Folk ni normalen, in ker sem imel sam psa in enega froca, sem moral na ravnini se odlepiti od nje da sem se znebil magneta na riti, ker mimo pa ni ?la, samo stalno eno gumo ?ez ?rto in 1m za ritjo

 

P.S. Verjetno je imela nalepko otrok v avtu zadaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. Verjetno je imela nalepko otrok v avtu zadaj....

 

no sej pol je pa vse v redu, ker ta nalepka je kot ??it in za??iti otroka v avtu pred vsemi grdimi stvarmi, ki bi se na cesti lahko zgodile. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iwar pravi, da trije - sem ga 2x vpra?al, ker mediji so o?itno spet napihnili malo.

 

en se je se v drugi klasi malo povaljal in si zlomu prst,zato so 4 napisali.

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Spet en frajer brez izpita ubil 2 sopotnika

 

Prometna nesre?a, ki se je nekaj pred tretjo uro pono?i zgodila pri ?rnem Vrhu nad Idrijo, je bila usodna za mladeni?a, stara 23 in 24 let.

 

Iz policijske uprave Nova Gorica so sporo?ili, da je 22-letni doma?in, sicer brez vozni?kega izpita, peljal iz Godovi?a proti ?rnemu Vrhu nad Idrijo. Vozilo je obrnilo na streho, nato pa je z desnim bo?nim delom tr?ilo v drevo. ?tiriindvajsetletni sopotnik na sprednjem sede?u je umrl na kraju nesre?e, 23-letnega, ki je sedel zadaj, so odpeljali v ljubljanski kli?ni center, vendar je nekaj pred ?esto uro zjutraj zaradi po?kodb umrl.

 

Oba fanta, ki sta se smrtno ponesre?ila, nista imela pripetih varnostnih pasov. Zoper voznika bodo policisti spisali kazensko ovadbo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaki frajeri harajo po na?ih cestah, ?e dobr da ni ve? ?rtev! :hudicek:<_<

 

http://24ur.com/novice/slovenija/video-voz...in-blendal.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom kar tukaj napisal en luskan dogodek

 

na poti proti domu natancneje v Dobu lepo stojim na kriziscu pri rdeci luci, nakar se mi pribliza motorist in se pocasi pelje po (levem) pasu ki je namenjen izkljucno in samo za zavijanje na levo v kriziscu, ob trenutku ko se na semaforju prizge zelena luc jaz lepoveselo speljem ( seveda zivahno ) in ob istem trenutki me ta motorist prehiti po levi strani cez krizisce in odpelje ko se priblizam moristu ta veselo spusti gas na 50 km/h toliko kot je omejitev in zacne po voznem poasu vijugati (cesta pa vemo kok je siroka) in ko se MU PRBLIZAM na 1m razdalje (kar je seveda premalo) ta isti motorist veselo se postavi na sredino pasu in zacne mocno zavirat... no nekak nama znese se prefurat cez Dob kljub njegovemu slalomeranju kjer je tabla konec naselja in s tem konec omejitev 50km/h ... in oba zacneva veselo pospesevati po tisti ravnini in ne vem c e je dolga 1km ko prideva ponovno v naselje ker je omejitev 50km/h in glejga zlomka ta isti motorist ponovno sunkovito zacne bremzat na hitrost 50km/h in seveda sledi slalomeranje po cesti... in seveda ko je konec naselja (?elodnik al neki podobnega) seveda ni mogu it iz svoje koze na polno po gasu do krizisca in zavije proti Moravcam ... nekak jst isto za njemu in ga dohitim v Krtini na semaforju.

no v tem semaforju se ta motorist postav skrajno levo na pasu ki je na menjen na ravnost oz se postavi na belo crto ki oznacuje pasove (levo ali desno), no nekak se prizge zelena luc na semaforju in motorist "zaspano" spelje in jaz veselo lepo korajzno za njim in glejga strica motorista po slabih 10 metrih mal cez krizisce spet na POLNO bremza in zapelje na nasprotni vozni pas in in se mi postavi ob bok in se peljeva lepo proti Krtini s tem da mi da jasno signal da naj odprem sipo da mi bo neki povedu oz po domace "napizdu" ..

in ta stric motorist se lepo dere (medtem ko vozi po nasprotnem voznem pasu) ce znam vozit in se lepo zadere BEDAK in potem lepo zapre vizir na celadi in se odpelje mimo prideva do krtine kjer je omejitev 50km h in glejga zlomka kr naenkrat se ne drzi vec omejitev ga nekako sledim in prideva do brezij kjer je omejitev 50km/h nakr ga nisem mogel vec slediti pri 120km/h

 

tukaj je pa voznja motorista kjer je hitrost najprej 50km/h in pol mimo postaje je 90km/h in se enkrat jaz ga pri 120km/h nism mogu vec lovit

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bc_smA-Y0ts

 

 

in sedaj vas sprasujem kdo je bedak JAZ ker sem se mu priblizal 3x na manj kot 1m (tako trdi) ali ta pogumni motorist ki je naredil 6 miljonov "preksrkov"

 

sam ne odobravam takega pocetja pa ceprav sem tudi jaz "motorist"

 

P.S tud sam nisem brez napak!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolikokrat sem omenjal budale ki sekajo in prehitevajo v medvoskem rondoju, no tokrat je o?itno voznik v puntotu odnesel najkraj?o mo?no....4 ure zaprta cesta, TAKOJ zatem spet nesre?a, spet zaprto.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet 3ja nesre?a pri rampah za Presko pri progi VSE spet stoji.....za normalno 3km pot sem naredil 8km.... :vskalo:

 

ni mi jasno kaj sta delala ?lepar in moder punto grande...gasilci so ga prezagali na pol da so nekoga ven dobili

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kaj je bilo danes narobe - vreme, luna? ampak kaj so nekateri po?eli v prometu (predvsem predstavnice ne?nej?ega spola). Kot da so vklopile "chicken mode", ker to je blo od bezlanja ?ez 4 pasove Dunajske ob najve?jem prometu, da smo bremzali na nos (?e dobro, da ni bilo naleta), Zavijanje iz pasu, ki je imel pu??ico naravnost brez, da bi pogledala na levo na kar se sunkovito ustavi in za las, da ji za njo voze?i ne prileti v rit.

 

Zjutraj na izvozu iz AC je teta v 207-ki zavila na polno zadnji trenutek iz obvoznice in tr?ila v bok drugemu avtu, ki je ?e stal v koloni na izvozu. Kot v filmu res, kakor da bi snemali akcijski prizor z zaletavanjem avtomobilov. :blink:

 

Zmagala je pa kolesarka, ki je meni ni? tebi ni? prehitela po desni kolono vozil, ki smo zavijali desno... vrgla roko ven za na levo in brez da bi sploh pogledala ?vignila na levo direkt pred mojim avtom, da sem komaj ustavil, na pas za levo kjer se je vanjo skoraj zaletel en z mercedesom. Sre?a, da je bil nasprotni pas prazen, da je imel dovolj prostora za umik, nato je lepo zavila na prehod za pe?ce (kjer je seveda gorela rde?a lu?) in nadaljeval po kolesarski stezi v nasprotno smer. ?lo je tolk na knap, da ne jaz ne voznik mercedesa nisva niti potrobila, ker sva v zadnjem trenutku re?ila situacijo. Samo spogledala sva se in odkimala takole :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da je res neki v zraku. Dons so se pred bifejem trije skup zlimal,..

 

Js sm mela o?itno vkloplen chiken mode, ker pr odprtih balkonskih vratih nisem n? vidla in n? sli?ala :huh:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej... o?itno je res nekaj norega v zraku

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/smrt-n...kih-cestah.html

 

86 letni kolesar sploh pa tale dogodek z AC :( groza, pa kje hudi?a je teli pamet, da odpre vrata in stopi na vozni pas AC. :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-p...-avtocesti.html

 

tole bi pa res rad vedel kako mu je ratal :blink:

 

 

Med komentarji pi?e, da je mel epilepti?ni napad.

 

 

Melolontha

25.05.2010, 12:39

1

 

se strinjam z blackwoman20 in sicer je imel ?ofer epilepti?ni napad! fanta tudi jaz poznam in je resni?no zelo v redu! epilepsije nima dolgo, je mel dozdaj sam ene 2 napada! kar se pa ti?e zdravnika, ki mu je podalj?al vozni?ko, se pa lahk sam oddahne, da ni blo smrtnih ?rtev- to?it bi ga blo treba!

 

 

 

Nimam komentarja. Oz. ga mam pa bol? da sm tih. Glede na to, da je ko sem bla v 4. letniku gimnazije v prometni nesre?i povzro?eni iz istga razloga, umrla so?olka in dobra prjatlca,..vam je loh jasno ka?en bi bil komentar :angry:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam komentarja. Oz. ga mam pa bol? da sm tih. Glede na to, da je ko sem bla v 4. letniku gimnazije v prometni nesre?i povzro?eni iz istga razloga, umrla so?olka in dobra prjatlca,..vam je loh jasno ka?en bi bil komentar :angry:

 

verjetno bi bil kometar neki v zvezi z ?ensko in psom :ne vem: sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/nesreca-...a-zapora/231501

 

3 leta za 3 ?ivljenja....premalo ?e mene vpra?a?. Potem je bolje nekoga ki ga ho?e? likvidirati povoziti z avtom in ups nesre?a...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tem je najbolj zanimivo to, predvsem pa v poduk vsakemu, ki seda za volan alkoholiziran. Kljub temu, da je un divjal s 140+km/h in da tega ne bi nih?e predvidel je bil sokriv tudi drugi voznik, ki ni kr?il CPP ampak je bil za volanom alkoholiziran, kar takoj pomeni sokrivdo.

 

A so dobili premal ali preve? kazni ne bom sodil, ker ?e nekaj let v zaporu je precej huda kazen... pomisli le kako dolgo je to obdobje, ?e bi se sam zna?el v taki situaciji... kako bi se ti ?ivljenje spremenilo. To niso samo ta tri leta, to so nato ?e leta, ko se spet privaja? nazaj v ?ivljenje. Sam sem do?ivel nekaj podobnega, ko me je biv?a dr?ava "kaznovala" z letom dni voja??ine. Po letu dni sem bil ?ist zme?an, ko sem ponovno za?ivel civilno ?ivljenje pa to ?e zdale? ni bilo podobno zaporu. Da bi moral 3x toliko... ne vem, po moje bi se mi zme?alo.

 

Med komentarji pi?e, da je mel epilepti?ni napad.

Melolontha

25.05.2010, 12:39

1

 

se strinjam z blackwoman20 in sicer je imel ?ofer epilepti?ni napad! fanta tudi jaz poznam in je resni?no zelo v redu! epilepsije nima dolgo, je mel dozdaj sam ene 2 napada! kar se pa ti?e zdravnika, ki mu je podalj?al vozni?ko, se pa lahk sam oddahne, da ni blo smrtnih ?rtev- to?it bi ga blo treba!

Nimam komentarja. Oz. ga mam pa bol? da sm tih. Glede na to, da je ko sem bla v 4. letniku gimnazije v prometni nesre?i povzro?eni iz istga razloga, umrla so?olka in dobra prjatlca,..vam je loh jasno ka?en bi bil komentar :angry:

 

?e en tak primer z epilepsijo

 

http://www.zurnal24.si/crna-kronika/v-hiso...i-172885/clanek

 

Iz zanesljivih virov sem izvedel, da je to vozni?ina ?e druga taka nesre?a zaradi epilepti?nega napada. V prvi je na njeno sre?o podrla le eno vrti?karsko barako.

 

Pri tej nesre?i pa je zato z ve? kot 100km/h zletela s ceste in zaradi napada naj sploh ne bi zavirala saj je prej podrla ?e pol sadovnjaka predno je zgrmela hi?o.

 

Me zanima a bodo tole "re?ili" kot neprilagojena hitrost ali bodo le stvar v roke vzeli zdravniki in ji zaradi epilepsije odvzeli dovoljenje.

 

p.s.?e se kdo spra?uje ker avto je na sliki - To je oziroma je bila nova Mazda 6.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.