Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Pomoje se bo vse skupaj samo uti?alo in prikrilo. :angry2:

 

Jaz bom pa enkrat tudi nastimal da posnamem nasega medvoskega plavca kretena, ki goni, brez zmigovcev in podobno cez Pirni?e v sluzbo (verjetno ker je sam notri)

 

Seka ovinke in vidi se mu blondincu da je Gujo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da sem te?en ampak vseeno je to zadeva, ki bo mogo?e marsikomu dala misliti.

 

Kolegica je imela svoj avto na servisu in dobila nadomestnega. No in ker je pa? dobra mamica je svojemu 25 let staremu sinu dovolila, da se je vozil s tem avtomobilom naokoli.

 

Do tukaj vse v redu ampak potem se je pa zgodilo. Sinko je naredil totalko na tem avtu in ?e na drugem v katerega je priletel. Ampak to je ?e najmanj - de?ko je med drugim tudi napihal. <_<

 

Zdej je pa mami ?isto iz sebe, ker zavarovalnica ne bo pokrila ni?esar in bo treba vse to pla?ati iz lastnega ?epa - dva avtomobila.

 

Ne glede da je sinko polnoleten bo jebala je?a tudi ona saj je pri prevzemu avtomobila podpisala, da bo ona voznik tako, da bo servis zahteval denar od nje.

 

V glavnem ?ista jeba sploh, ker je mama samohranilka z dvema nepreskrbljenima otrokoma, ki ?e nista v slu?bi in komaj se?tuka za?etek meseca s koncem.

 

Poanta vsega tega je, da marsikdo, ki sede za volan v rahlo omoti?nem stanju se boji samo, da ga policaj ne bo ujel. V bistvu je sre?a, ?e te samo policaj dobi in ?e najmanj?i problem saj je najve? kar lahko dobi? odvzem izpita in tistih 950? kazni. Si?a proti temu, kar ?aka kolegico saj je ?koda izredno velika. Na vrsti so odvetniki in ?e in ?e stro?kov tako, da se zna na koncu zgoditi, da bo morala prodati stanovanje in iti v najem, da bo pre?ivela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da sem te?en ampak vseeno je to zadeva, ki bo mogo?e marsikomu dala misliti.

 

Kolegica je imela svoj avto na servisu in dobila nadomestnega. No in ker je pa? dobra mamica je svojemu 25 let staremu sinu dovolila, da se je vozil s tem avtomobilom naokoli.

 

Do tukaj vse v redu ampak potem se je pa zgodilo. Sinko je naredil totalko na tem avtu in ?e na drugem v katerega je priletel. Ampak to je ?e najmanj - de?ko je med drugim tudi napihal. <_<

 

Zdej je pa mami ?isto iz sebe, ker zavarovalnica ne bo pokrila ni?esar in bo treba vse to pla?ati iz lastnega ?epa - dva avtomobila.

 

Ne glede da je sinko polnoleten bo jebala je?a tudi ona saj je pri prevzemu avtomobila podpisala, da bo ona voznik tako, da bo servis zahteval denar od nje.

 

V glavnem ?ista jeba sploh, ker je mama samohranilka z dvema nepreskrbljenima otrokoma, ki ?e nista v slu?bi in komaj se?tuka za?etek meseca s koncem.

 

Poanta vsega tega je, da marsikdo, ki sede za volan v rahlo omoti?nem stanju se boji samo, da ga policaj ne bo ujel. V bistvu je sre?a, ?e te samo policaj dobi in ?e najmanj?i problem saj je najve? kar lahko dobi? odvzem izpita in tistih 950? kazni. Si?a proti temu, kar ?aka kolegico saj je ?koda izredno velika. Na vrsti so odvetniki in ?e in ?e stro?kov tako, da se zna na koncu zgoditi, da bo morala prodati stanovanje in iti v najem, da bo pre?ivela.

 

 

Sej je ?alostno po eni strani,vemo,da mamice so po srcu dobre in ugodijo svojim sin?kom vse.

Ampak...oba sta polnoletna in odgovarjata za svoja dejanja.Preden se je sin veselo vsedel za volan bi

moral malo razmislit,kaj se lahko zgodi.In ko (?e) se zgodi je potem jok.

 

Na ?alost ju bo ta ?ola drago stala. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej je ?alostno po eni strani,vemo,da mamice so po srcu dobre in ugodijo svojim sin?kom vse.

Ampak...oba sta polnoletna in odgovarjata za svoja dejanja.Preden se je sin veselo vsedel za volan bi

moral malo razmislit,kaj se lahko zgodi.In ko (?e) se zgodi je potem jok.

 

Na ?alost ju bo ta ?ola drago stala. :ne vem:

 

In ?e bo spet mamica vse krila, sina ne bo stala in izu?ila ni?! 25 let ima, slu?ba pa kredit, pa naj ?ez vikend doma sedi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gasilni aparat sicer kamionarji morajo imeti... vendar niti ni predviden za gasenje pozara v predoru... Tam so pogoji precej drugacni ... pozar se precej hitreje razplamti, ker je dovod svezega zraka skozi cev dober (efekt dimnika) ...

 

Samo jaz sem ?e vedno mnenja, da bi lahko vsaj malo posku?ali gasit, v max 1 min bi na?li in aktivirali gasilnike in v ?e eni minuti bi recimo lahko vsaj malo posku?al gasit. So pa drugi vozniki tudi mone, kar sedijo v kamionih, Pa tudi dim se vali stran od kamiona, tako da je ?e tukaj malo pomo?i. Je pa takoj zraven drug kamion in njegova cerada.

 

V petek bom malo na?e gasilce povpra?al kaj oni mislijo o tem ga?enju v tunelu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da sem te?en ampak vseeno je to zadeva, ki bo mogo?e marsikomu dala misliti.

 

Kolegica je imela svoj avto na servisu in dobila nadomestnega. No in ker je pa? dobra mamica je svojemu 25 let staremu sinu dovolila, da se je vozil s tem avtomobilom naokoli.

 

Do tukaj vse v redu ampak potem se je pa zgodilo. Sinko je naredil totalko na tem avtu in ?e na drugem v katerega je priletel. Ampak to je ?e najmanj - de?ko je med drugim tudi napihal. <_<

 

Zdej je pa mami ?isto iz sebe, ker zavarovalnica ne bo pokrila ni?esar in bo treba vse to pla?ati iz lastnega ?epa - dva avtomobila.

 

Ne glede da je sinko polnoleten bo jebala je?a tudi ona saj je pri prevzemu avtomobila podpisala, da bo ona voznik tako, da bo servis zahteval denar od nje.

 

V glavnem ?ista jeba sploh, ker je mama samohranilka z dvema nepreskrbljenima otrokoma, ki ?e nista v slu?bi in komaj se?tuka za?etek meseca s koncem.

 

Poanta vsega tega je, da marsikdo, ki sede za volan v rahlo omoti?nem stanju se boji samo, da ga policaj ne bo ujel. V bistvu je sre?a, ?e te samo policaj dobi in ?e najmanj?i problem saj je najve? kar lahko dobi? odvzem izpita in tistih 950? kazni. Si?a proti temu, kar ?aka kolegico saj je ?koda izredno velika. Na vrsti so odvetniki in ?e in ?e stro?kov tako, da se zna na koncu zgoditi, da bo morala prodati stanovanje in iti v najem, da bo pre?ivela.

 

u porkadu?, js nvem zakaj folk sploh rije za volan, ?e ve da je pil in da bo s tem ogro?u druge. Js sicer nism ve? mlad voznik, ampak vseen tut, ?e bom spil sam dva deci, ni ?ans, da me kir sprav za volan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr da se pr nas ne dogajajo takele scene (lohk tut da se), bi blo ?e ve? ?rtev na cestah. Tlele fotr v to?lu o?itno ma, v glavi pa? ne;

 

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/dobil...zpita-nima.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en kreten, ki je vozil po napacni strani... tokrat pri sosedih ...

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/video-...pacno-smer.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ?e jih je tok zanimal, kaj bolj leti, bi jim priporo?ou raj kako dirkali??e, kjer pa vpra?anje kok ma Por? kej ?ans! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

faq kva to folk dela ... :angry2:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ?e jih je tok zanimal, kaj bolj leti, bi jim priporo?ou raj kako dirkali??e, kjer pa vpra?anje kok ma Por? kej ?ans! :P

 

se strinjam,mislim da nima ?ans :)

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ćrni nemci danes na popolnoma zasnezeni cesti do Ljubljane

 

1. krizisce medvode pred progo - ?rn Audi A6 v snegu zarit popolnoma, zadaj mu je pisalo quatro, vse mi je bilo jasno...

 

2. Odcep s trzaske preko proge proti Brdu, takoj za progo zavijem na iga grudna s pravo?asnim smernikom desno a po?akam ker so pe?ci hodili po cesti seveda in naravnost sekali mojo pot.

V titem za menoj z vsaj 60 na uro prileti X5 in idiot je imel toliko se mozganov da je odvil levo mimo mene v sneg z rilcem in ga je postavilo bocno na cesto. Seveda sem bil jaz kriv ker stojim na cesti a sem bil miren in rekel 'za pokopali??e zavij tamle prvo levo, pa kar po gasu, saj bo? zmogel s tem avtom'............

 

Naj se dodam da sem v Mednu srecal 911ko.... :rispekt:

Folk je prtegnen, ker dons sem se cx-a komaj ujel v ovinkih pocasi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2. Odcep s trzaske preko proge proti Brdu, takoj za progo zavijem na iga grudna s pravo?asnim smernikom desno a po?akam ker so pe?ci hodili po cesti seveda in naravnost sekali mojo pot.

V titem za menoj z vsaj 60 na uro prileti X5 in idiot je imel toliko se mozganov da je odvil levo mimo mene v sneg z rilcem in ga je postavilo bocno na cesto. Seveda sem bil jaz kriv ker stojim na cesti a sem bil miren in rekel 'za pokopali??e zavij tamle prvo levo, pa kar po gasu, saj bo? zmogel s tem avtom'............

 

:bravo: Mi je pa hecno ko tak?en folk s terenci pozablja, da ustavili se bodo pa isto kot mi navadni smrtniki z 2wd. Potem se pa dogajajo tak?ne bedarije. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?e en k se mu je gas zataknil??

 

P.S. Baje v Ameriki 34 smrtnih zrtev tega....no vsaj gredo do bistva, ne ostane pri neprilagojeni hitrosti.

Pa dobr je tud amerika tozba takoj ko je kak posredni ali neposredni razlog...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr da je Peri?nikov servis blizu. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

V bli?ini ?ikol, naselja v ob?ini Kidri?evo, se je danes okoli 15.35 zgodila prometna nesre?a, v kateri je umrl motorist, so potrdili na Policijski upravi Maribor.

 

Nesre?a se je zgodila, ko je 75-letni voznik osebnega avtomobila iz smeri Ptuja proti Slovenski Bistrici prehiteval kolono vozil, ko mu je nasproti pripeljal voznik motornega kolesa. Vozili sta kasneje ?elno tr?ili.

 

Motorist je zaradi po?kodb umrl na kraju nesre?e, voznik osebnega avtomobila pa je bil la?je telesno po?kodovan. Policisti ?e opravljajo ogled kraja nesre?e, so ?e sporo?ili z mariborske policijske uprave

 

Seveda bo folk obtozeval neprilagojenega divjaka na motorju

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda bo folk obtozeval neprilagojenega divjaka na motorju

 

V bistvu ne, je pa to "idealna" situacija za nastanek nesre?e: star?ek, z omejeno globinsko zaznavo, po?asnimi reakcijami, ki se povrhu ?e spravi prehitevat plus motorist, ki 100% ni vozil po omejitvi ampak verjetno kar po?teno preko.

 

Zdej me bo? verjetno napadel kako to predvidevam:

 

1. ?e je poro?ilo to?no je oldie prehiteval kolono, se pravi ne eno vozilo ampak ve?, kar pomeni, da je bil ?e kar nakaj ?asa na nasprotnem pasu.

 

2. motorist, ?e vozi po omejitvi, bi ga torej moral videti saj gre za popolnoma pregledno cesto in pri tej hitrost verjetno rabi max 60m skupaj z reakcijskim ?asom za zaustavitev oziroma bistveno manj, da bi se stisnil k robu ceste ali pa celo zapeljal z nje, kar bi bilo bistveno bolj pametno kot tvegat nalet frontalno, kjer motorist ?al nima ?ans.

 

3. po?kodbe na avtu so izredno velike kar nakazuje kar precej?njo hitrost ob tr?enju in dvomim, da je star?ek vozil ve? kot 100km/h

 

 

Aja, da ne bo nesporazuma: ve?ino krivde verjetno nosi 75-letnik, ampak tudi motorist svoj del,ki ga je ?al pla?al z najvi?jo kaznijo.

 

Velja za vse, ?e policija navkljub o?itni krivdi ugotovi prekr?ek tudi pri drugem udele?encu je hitro deljena krivda oz. se dolo?a procent krivde.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.