Skoči na vsebino

Bobnenje pri vo?nji naravnost ali desno


Priporočeno sporočilo

Od v?er se mi pojavlja ?udno bobnenje nekje spredaj (bi rekel desno). Zvok je nekak tak?en kot da bi peljal po tisti ?rti ki je nazob?ena (na AC so take) in ropotoa, samo da pa? ni tok glasno.

 

Simptomi ki so:

* bobni nekje med 30 in 80 km/h. Najbolj izrazito je pri 60km/h.

* bobni samo pri vo?nji naravnost ali v desno

* pri vo?nji v levo NE bobni (tudi ?e volan samo rahlo obrnem v levo)

* bobnenje ni odvisno od obratov / prestave / bremz ampak izklju?no od hitrosti in smeri vo?nje

 

Kaj bi to lahko blo fu?? Predvidevam, da nekaj pri gumi oz. nekaj v zvezi s samim podvozjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm se na kii kr nekej casa vozu z zj. lezajem,strosek pa ni prevelik. Ampak to ni blo lih najbolj pametno,ker se baje lahko zgodi,da ti zablokira med voznjo... baje. Ampak MISLIM da 1 teden nebi smel bit problem... naj ti potem pogleda ?e desnega,da ti ne bo vkratkem ?e desni zacel se oglasati...

 

Sicer pa... imel na xsari identicne simptome spomladi. ko sem bil ze zihr d je lezaj,se je izkazalo,da je bila 1 zimska guma jajcasta in je rabila kaksen mesec da se je bobnenje odpravilo... preveri tlak v gumah in ce je kaksen zebelj notri,slucajno...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za nasvete, danes preverim gume druga?e v ponedeljek kontaktiram pelkota in gre v popravilo

le?aj ponavadi tuli, pojdi pregledat ker ?e bobni te?ko da je le?aj, prej bi rekel t.i. ball joint

 

 

Tole ti opisuje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nop nit blizu temu, temu prav ru?i :) pri meni je samo bobnenje

 

saj sem posnel pa se res slabo sli?i: https://goo.gl/photos/UeiUAQTyeiVZiGJW9

 

predvsem na za?etku se opazi razlika ko se volan obrne levo: WUUUUU, ni?, wuuuu, ni?, ..... :)

 

saj bom poklical pelkota in peljal na servis + ?e ?arnico mi more zamenjat ker zdaj pa res poredko dela :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja....to je prej brnenje kot bobnenje...:) ?e teko?ino za servo poglej, drugo bo? pa sam te?ko, via pelko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

teko?ina za servo......kolikor poznam ima ta avto elektro servo in ni teko?ine ;)

A jebi ga pozabu.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.