Skoči na vsebino

Test LED luči malih suvjev


jures

Priporočeno sporočilo

Ja ja sem prebral ta ?lanek test LED lu?i...samo ne vem...???? Meni na moji Mazdi CX5 Led lu?i dobro svetijo,tudi avtom.?e dvigajo in prilagajajo na vozi??e..Ok..bolj?e so od xenonk...to je moje mnenje lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipter pa so sedaj led luci del garancije??? Tele cifre so hude....se vedno je to svetlobno telo ki po moje nima garancije?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa najbolj zanima to, kdo bo to popravljal, ko se bo za?elo kvarit-ta silna elektronika, ki  krmili pametne LED lu?i.

Bo? pri?el na servis in bodo zamenjali cel modul in bo ?el kak?en jur?ek.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa najbolj zanima to, kdo bo to popravljal, ko se bo za?elo kvarit-ta silna elektronika, ki krmili pametne LED lu?i.

Bo? pri?el na servis in bodo zamenjali cel modul in bo ?el kak?en jur?ek.

Tle je veliko vprasanj se, verjetno bodo tudi zavarovalnice reagirale na to....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipter pa so sedaj led luci del garancije??? Tele cifre so hude....se vedno je to svetlobno telo ki po moje nima garancije?

Ej....jure kot je meni znano je to v garanciji kot je celoten avto...5 let.imam pa tudi zavarovano preko svoje zavarovalnice tudi led lu?i.itak po dnevu gorijo led dnevne lu?i,ko se pa stemni se avtom.pri?gejo glavne led lu?i...pa ne morejo na avto mazdo,,,montirat neka jajca in itd....lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....jure kot je meni znano je to v garanciji kot je celoten avto...5 let.imam pa tudi zavarovano preko svoje zavarovalnice tudi led lu?i.itak po dnevu gorijo led dnevne lu?i,ko se pa stemni se avtom.pri?gejo glavne led lu?i...pa ne morejo na avto mazdo,,,montirat neka jajca in itd....lp

Noben ne prav da je jajc. Ampak se vedno je to potrosni material ki je obcitljiv na spremembo temperature, napetost itd.

 

Do sedaj je bilo vse v zarnicah in mogoce balast, sedaj se pa to krmili preko triljon senzorjev, led za tako svetilnost tudi potrebuje poseben napajalnik itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noben ne prav da je jajc. Ampak se vedno je to potrosni material ki je obcitljiv na spremembo temperature, napetost itd.

 

Do sedaj je bilo vse v zarnicah in mogoce balast, sedaj se pa to krmili preko triljon senzorjev, led za tako svetilnost tudi potrebuje poseben napajalnik itd

Moj avto je star 10 let. Ima bi-ksenon lu?i ki se "obra?ajo" v ovinek (Active Bending Lights) in je ena lu? cca 1000?.

Torej ob tako starem avtu je ?e ob majhnem ?elnem tr?enju avto totalka.

 

Pri teh novi lu?eh je pa cena vsaj enaka ?e ne vi?ja. Vsaj dokler je to ?e del dodatne opreme in ni serijsko vgrajena.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja....koliko bi pa trajale te led lu?i? Verjetno bi moglo dokler je avto v garancij? Pa saj so vlada testirali pred so montirali,v mazde...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse ve? avtov vidim, ko jim kak?na ledica za dnevne lu?i ne gori.Danes sem videl recimo enega audija A5 in je izgledalo precej "made in china" vse skupaj.Kako oz. ali se da sploh zamenjati samo eno ledico?

Tudi te finte, da naj bi LED-ice gorele 10 + let so le pobo?ne ?elje. Mi smo LED reflektorje  v firmi (razsvetljava) morali zamenjati ?e po par letih.?isto vsi so crknili, sicer v garanciji pa vseeno.

Problem je v prekomernemu segrevanju LED- ic.Kako so to re?ili pri avtih bomo videli ?ele ?ez par let.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj avto je star 10 let. Ima bi-ksenon lu?i ki se "obra?ajo" v ovinek (Active Bending Lights) in je ena lu? cca 1000?.

Torej ob tako starem avtu je ?e ob majhnem ?elnem tr?enju avto totalka.

 

Pri teh novi lu?eh je pa cena vsaj enaka ?e ne vi?ja. Vsaj dokler je to ?e del dodatne opreme in ni serijsko vgrajena.

 

ko so meni menjali obe prednji LED lu?i je mislim da bil stro?ek konkretno preko 3000 ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko so meni menjali obe prednji LED lu?i je mislim da bil stro?ek konkretno preko 3000 ?

Torej obstaja drobni tisk?

Alex jaz sem videl ze veliko utripajocih dnevnih led luci, glavnih se ne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Modrujete brezveze, jaz imam na micri ze vec kot pol leta H4 led lampe,svetijo kot 100 mater,cca 2 meseca nazaj jih je dobil se suzuki,in gladko povem da je xenon pickin dim,v primerjavi z led zarometi. Je pa led cenejsi od xenona pa ce ze bo crknil samo del ki dejansko sveti(ledice) vse ostalo je pod veliko manjsim stresom kot pri xenonu ki samo za zagon rabi 23kv.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugace smo odprli temo za en konkreten clanek o novodobnih bombonckih.

 

A kaj ko so novinarji vsi zaslepljeni s tem kdo ima vec, koliko in kaj primese jih pa ne zanima

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no meni je bilo menjano v garanciji,samo semceno na dokumentu videl

aha ok vsaj nekaj, kaj pa je bilo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Modrujete brezveze, jaz imam na micri ze vec kot pol leta H4 led lampe,svetijo kot 100 mater,cca 2 meseca nazaj jih je dobil se suzuki,in gladko povem da je xenon pickin dim,v primerjavi z led zarometi. Je pa led cenejsi od xenona pa ce ze bo crknil samo del ki dejansko sveti(ledice) vse ostalo je pod veliko manjsim stresom kot pri xenonu ki samo za zagon rabi 23kv.

Caki kaj si sedaj ti menjal ? Klasicno H4 halogenko z led H4 zarnico ? Jest sem kupil cel led kit z balasti itd pa je svetilo za en kurc. Sedaj ko imam xenon kit je razlika dosti bolj obcutna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja in svizec zavije ?okolado.

 

Fantje VSE se da dobit samo za pravo ceno je treba malenkost ve? odkartat, par cca 90 ? za par H4 ?arnic.

 

?e koga zanima mo?en ogled na dolini poljanski al pa ?kofji loki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.