Skoči na vsebino

Nenadna povecana porabe goriva


Priporočeno sporočilo

Zivjo, mene pa zanima kaj bi lahko bilo narobe. Pac kr naenkrat mi je rasla poraba sm pes zracunal in je bila 8,5l, res je da sm vmes dal zimske gume gor ampak nikoli ni tok vplivalo pa avto se mal slabse odziva kot da je izgubil moc za priblizno 10-20%.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kje. Nimam casa za kratke voznje. Ta teden sm imel relacije kr-mb-kr, kr-zagreb-kr, pa vcerej kr-trst-kr.

no zdaj pa ?e reci da si ?el 130 :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima druga generacija senzor tlaka v pnevmatikah in bi javljalo, ce niso dovolj nafilane ? :)

Moja ima. Nevem sicer, kako to deluje. Ker tudi, ko se ni pri?gala lu?ka smo ?li preverit in so ble malenkost spu??ene. Prej niti nismo ?li preverjat kaj pogosto, dokler ni zapiskalo. No, ko je bla konkretna luknja v gumi smo pa komaj speljali pa je ?e bla lu?ka.

 

Uglavnem odkar je dve gumi ornk pogledal vulkanizer in zaflikal je poraba za 0.5 manj?a

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk ma? prevo?enih?

 

Kako ve?, da ti DPF deluje pravilno in da nima pove?ano ?tevilo regeneracij? Men so se dogajale regeneracije na 60-70km, sta Jure in Marjan v BTC-ju ugotovila, da je EGR ventil ostajal rahlo odprt (pu??al je kak mm ali dva odprto re?o, ko bi moral biti ?isto zaprt). Ker so se regeneracije izvajale tako pogosto je bila poraba takoj za 3/4 litra vi?ja.

 

LMM je tudi mo?nost in kot pravi Labi je prebogata me?anica vzrok za pove?ano porabo. Preverit je potrebno tesnenje raznih cevkic za podtlak kot prepustnost zra?nega filtra.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.