Skoči na vsebino

Menjava ?arnice na M6


Priporočeno sporočilo

Philips Blue Vision - dr?ala to?no en dan :angry: ...?e Osram je bolj?a :D dr?i vsaj en mesec.

lp vuk

 

shit!! to mas pa nov rekord...

meni prve blue vision so zdrzale 28.000km, te druge pa zdaj ze vec kot 30.000km...mam sreco (al pa ti si mel smolo) :huh:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,saj zaradi tebe & tvojih izku?enj sem se odlo?il za Philips....pol pa dolgi nos,ko so mi crknile...so mi pa pozicijske dr?ale pol leta. Zdaj mam not navadne ?arnce in kr veselo svetijo ?e ziher pol leta....

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,saj zaradi tebe & tvojih izku?enj sem se odlo?il za Philips....pol pa dolgi nos,ko so mi crknile...so mi pa pozicijske dr?ale pol leta. Zdaj mam not navadne ?arnce in kr veselo svetijo ?e ziher pol leta....

lp vuk

 

:ph34r::ph34r:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, vzdr?ljivost Philips BlueVision lahko tudi jaz potrdim (so ?e 6 mesecev v moji 6-ki ... prej Osram BlueLine vsak mesec obvezna menjava (meni osebno lep?e svetijo Osram!)!

:danzoman:

 

Sicer pa trenutno ni? ne sveti!!! Samo malo se mi bliska - ko sn jezen na Mazdo! :angry: Sorry-off topic! :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@David - nope, ne bo treba ni? bum bum.

@labi - ;) jebat ga;o?itno pa? nisem mel sre?e.

?e bi Premacy imel malo bolj pametno narejeno menjavo ?arnic, bi se ?e igral,ampak ko menjavam pozicijo imam vedno ob?utek,da mi bo ostalo kaj v roki

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh... specijalci... za ?arnice pa res ni treba komplicirat...

 

jaz sem sprobal 2 sorti osram, pa 2 sorti philips, zdaj pa na obeh avtih ?e dlje kot eno leto furam najcenej?e h1 in h4 za jurja in/ali 700 SIT po komadu...

 

te vsaj ne crkujejo...

 

kupil dve osram kul blu... komad nekje 20 eurov, pa sta OBE crknnili ?ez dober teden... ?el v trgovino, povedal kaj je blo, so rekli ?al, kupil philips neke oh in sploh, srknle po 2 mescih... potem pa kupil h1 za jurja, pa so gorele dve leti... majke mu...

 

edino bognedaj tistih poceni blue variant not dajat, ko sta 2 ?arnici za 4 jurje... tisto pa je klump...

pa ?e parabole ti lahko zjebejo, ker jih ve?ina nima UV za??ite...

 

naj vam dolgo svetijo ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Imam navadne H1 notri tam za 3 ojre pa mi dr?i ?e pol leta pa ?e kr no?e crknit, tak da bom kr ostal na obi?nih H1-kah. Malo je res zamotano manjavat ?arnice, samo sem imel veliko prakse z prej?njo hondo, ko je bilo ful zajebano menjava ?arnic-sem poznal finto pa sem vseeno rabil vsaj 5 min. za eno ?arnico. Tak da na teh mazdah niti ni tako hudo menjat ?arnico- rabi? kak?no min. pa je operacija ?arnica mimo. :bravo:

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tortica,..a je kdo omenu tortico? :hohoho::hohoho::hohoho:

 

Seveda, kdaj pride? :whatever: samo naslednji teden ne, ker bom - ?uden :hohoho::pepsi:

 

Nabavi, verjemi da ti nebo ?al ;)

Tortica ?aka.... :ouje:

 

Saj bi, pa imajo neke prebliske na servicio glede garancije - pa vozim se bol malo pono?i, pa ... hudo ministrico za finance mam :hohoho::hohoho::hohoho:

Sedaj pa bi res ?e bil ?as za tortic ... :whatever::pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.