Skoči na vsebino

Senzor za temperaturo hladilne teko?ine 323F BA 1.5


Priporočeno sporočilo

Najprej wsem lep in miren Bo?i?!

Rabim pa eno pomo? in nasvet,pri ogretem motorju na normalno delovno temperaturo vklju?im vse porabnike lu?i,ventilacija v kabini,gretje zadnjega stekla,radijo (obrati na vozilu nihajo in motor te?e neenakomerno),sem med delovanjem vozila odklopil konektor s senzorja za temperaturo vodo in obrati so prenehali nihati in tudi motor je lep?e tekel in dobil je malo vi?je obrate.

Sem priklopil konektor nazaj na senzor in obrati so zopet za?eli nihati in motor te?i neenakomerno!

Je potrebno zamenjati omenjeni senzor? Je senzor povezan tudi z delovanjem ra?unalnika?

 

Lp

Peter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?nik ima ?e star tester. Ra?unal mi je 17,5e za testiranje vseh sklopov v avtu. Testirala sva vse, od motornih komponent, airbagov do absa.

Nastavil mi je loputo na koncu in naredil upate softwerja.

Odkrit je bil tudi slab abs senzor, ki sem ga menjal potem pri svojem mehanika ob rednem servisu.

Tako da ?e ti je 35e/uro za diagnostiko preve?, pol pa le menjaj kose, verjetno bo ceneje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko stane senzor temperature? Ce ni velik denar....zamenjaj bos vsaj vedel da je senzor ok.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.