Skoči na vsebino

Na bojlerju kondenzacija


Alex

Priporočeno sporočilo

Kako se je iz?lo vse skupaj?... Po ?e enem neuspelem montiranju kompenzacijske posode in ?e ene poplave v kuhinji sem lepo poklical

vodoin?talaterja, kar bi moral storiti ?e takoj na za?etku, pri?el je, zmontiral, pla?al sem mu dvajset evrov in sedaj je mir. Ni? ve? kapljanja, ni? ve? kondenza skratka raj. Nauk vse te sage? Ale?, dr?i se izdelovanja kitar in igranja, vodo pa prepusti strokovnjakom. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi pa kakega Mazda?a povabil na obisk, bi malo poklepetala, malo popila,... No, veliko popila. Pa bi bilo ravno tako narejeno prav, hitro in kvalitetno. Mazda?i so iz raznih panog, ne samo lesno-predelovalno-glasbene... :P

No, se je ta moj vodovodar tudi glasbenik pa sva na koncu popila...pivo...par piv...ve?...skratka,sva tudi kak?no pametno rekla...

ali pa tudi ne.Pa ?e mazdo 6 vozi. :bravo:

Super da nima? ve? te?av!

Sedaj bo? moral pa ?e spremeniti tekst v podpisu :)

Tipo v kak?nega? :jezicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak,ne bo? verjel,a odkar sem podstavil posodico pod ventil ni v posodici ni? vode

prav tako ne pod bojlerjem.Ni? kondenza.?udno.Wtf?

Za pu??anje varnostnega ventila je zna?ilna sporadi?nost, zato je te?ko odkrit kje zadeve pu??ajo 

 

Kako se je iz?lo vse skupaj?... Po ?e enem neuspelem montiranju kompenzacijske posode in ?e ene poplave v kuhinji sem lepo poklical

vodoin?talaterja, kar bi moral storiti ?e takoj na za?etku, pri?el je, zmontiral, pla?al sem mu dvajset evrov in sedaj je mir. Ni? ve? kapljanja, ni? ve? kondenza skratka raj. Nauk vse te sage? Ale?, dr?i se izdelovanja kitar in igranja, vodo pa prepusti strokovnjakom. ;)

A potem sta ekspanzijsko napumpala na 8,2 bara. Ker kolikor vem so ekspanzijske za sanitarno tovarni?ko napumpane na malo ?ez 5 barov. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za pu??anje varnostnega ventila je zna?ilna sporadi?nost, zato je te?ko odkrit kje

 

 

A potem sta ekspanzijsko napumpala na 8,2 bara. Ker kolikor vem so ekspanzijske za sanitarno tovarni?ko napumpane na malo ?ez 5 barov.

 

Ne vem to?no, koliko jo je nafilal,ker je ?el kar na pumpo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem to?no, koliko jo je nafilal,ker je ?el kar na pumpo.

Sem sicer samo ?tromar in ?e to samo ?ibki tok, o vodovodu ne vem kaj dosti, ampak kolikor vem mora biti tlak v eskpanzijski pred vgradnjo za 0,2 bara vi?ji od tlaka v sistemu. V nasprotnem primeru ekspanzija ne opravlja svoje funkcije oziroma jo opravlja samo na pol. Pa ?e zdravo za ekspanzijo ni.

Ekspanzijske za sanitarno so tovarni?ko nafilane mal ?ez 5 barov zato, da se pri vgradnji potem enostavno spusti na tlak v omre?ju (ki naj bi bil pod 4bare)

 

Dvomim da se da na ?rpalkah filat na 8+ bara tako da malenkost dvomim, da ti ekspanzijska dela tako kot je predvidena, verjetno pa glih za glih zadosti, da ti varnostni ventil ne curi.

 

?e vedno mislim da bi bilo pametno kar so ti predlagali tudi ostali - reducirni ventil na vhodu da dobi? v sistemu en normalen tlak.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.