Skoči na vsebino

Da se ve kdo je najboljši


Lojzi

Priporočeno sporočilo

Pa ne ameri?kega gledat, ker majo ?ist druge standarde. Glej evropske teste.

 

Tukaj je britanski

http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2016-uk-vehicle-dependability-study

 

in ?e nem?ki

http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2016-germany-vehicle-dependability-study-vds

 

 

zanimivo kako se nem?ka sveta trojica izka?e na britanskem testu - sicer to ni ?isto realen podatek, ker pri luksuznih znamkah je notri nabasano ?e ve? opreme, ki pove?a mo?nost pojava okvare.


pa ?e

 

http://www.autoexpress.co.uk/car-news/consumer-news/91220/the-most-and-least-reliable-car-manufacturers-2016

 

 

pa ?e tale, kjer se da izbirat statistiko med starimi avti, ki je tudi najboolj merodajna.

 

http://www.anusedcar.com/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne ameri?kega gledat, ker majo ?ist druge standarde. Glej evropske teste.

 

Tukaj je britanski

http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2016-uk-vehicle-dependability-study

 

in ?e nem?ki

http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2016-germany-vehicle-dependability-study-vds

 

 

zanimivo kako se nem?ka sveta trojica izka?e na britanskem testu - sicer to ni ?isto realen podatek, ker pri luksuznih znamkah je notri nabasano ?e ve? opreme, ki pove?a mo?nost pojava okvare.

pa ?e

 

http://www.autoexpress.co.uk/car-news/consumer-news/91220/the-most-and-least-reliable-car-manufacturers-2016

 

 

pa ?e tale, kjer se da izbirat statistiko med starimi avti, ki je tudi najboolj merodajna.

 

http://www.anusedcar.com/

Britanci in Nemci, kot ka?e, lexusa sploh ne poznajo, ker ga sploh na lestvici ni. Razen ?e kdo verjame, da je lexus ?ist nekje na dnu lestvice.

No ja, tud taki verjetno obstajajo, ki tako mislijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Angle?i... To ne pomeni samo napake.. "V anketi so morali odgovoriti na vpra?anja o kakovosti/trpe?nosti, videzu, motorju, menjalniku, izku?nje v vo?nji, ogrevanju in prezra?evanju, delovanju navigacije, zadovoljstvo s sede?i, delovanje multimedije, stro?kih uporabe ...".

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opel na drugem mestu? alfa na tretjem?

Casi se spreminjajo....no peugeot je senvedno zadnji.

 

Ampak 90% je se vedno velika zanesljivost....na splosno so danasnji avti zanasljivi po defaultu. Veliko seatov, citroen, mazda vse je delalo, nikoli na cesti ostal ob velikih km.

Je pa res da sem prav na mazdi imel najvec malih drobnarij (lezaji, diski...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa res da sem prav na mazdi imel najvec malih drobnarij (lezaji, diski...)

Male drobnarije nanesejo, kapitalist tam najve? zaslu?i za jahto.

 

?e nekaj let nazaj si nisem mogel na noben na?in predstavljat, da bom kdaj lastnik ?kode. Sedaj se zgleda da vozim v vse bolj premijski znamki.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Male drobnarije nanesejo, kapitalist tam najve? zaslu?i za jahto.

 

?e nekaj let nazaj si nisem mogel na noben na?in predstavljat, da bom kdaj lastnik ?kode. Sedaj se zgleda da vozim v vse bolj premijski znamki.

Tej tvoji kapitalisti pa imajo ?e orenk jahte. No, sej so vsi lastniki po vrsti kapitalisti, tudi lastniki ?kode. :) Premium pa bo ?koda takrat, ko bodo montirali pozla?ene zavesice. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tej tvoji kapitalisti pa imajo ?e orenk jahte. No, sej so vsi lastniki po vrsti kapitalisti, tudi lastniki ?kode. :) Premium pa bo ?koda takrat, ko bodo montirali pozla?ene zavesice. :)

Sem ?e imel avto z zavesicami ker jih je potreboval pod nujno sicer bi ostal brez barve. Na ?alost pa tisti avto ni imel pozla?enih blatnikov in pragov, pa bi jih rabil. Ugani o katerem avtu govorim.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e imel avto z zavesicami ker jih je potreboval pod nujno sicer bi ostal brez barve. Na ?alost pa tisti avto ni imel pozla?enih blatnikov in pragov, pa bi jih rabil. Ugani o katerem avtu govorim.

Japonska, 5 crk v imenu, ni honda in tudi jaz s podobno izkusnjo na prednjih blatnikih s 6ko GG :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e imel avto z zavesicami ker jih je potreboval pod nujno sicer bi ostal brez barve. Na ?alost pa tisti avto ni imel pozla?enih blatnikov in pragov, pa bi jih rabil. Ugani o katerem avtu govorim.

Mazda?

 

hmmm, Mazda je ?e v dru?bi z Dacio, Oplom in Fiatom... tole je kr hud udarec za Alexa. AMpak dobr, vsaj Tesla ni, ker to je pa dizaster. In pol si upa Musk govort, da njegovi avti sploh ne rabijo rednega servisa... seveda ga ne saj so ves ?as na servisu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda?

 

hmmm, Mazda je ?e v dru?bi z Dacio, Oplom in Fiatom... tole je kr hud udarec za Alexa. AMpak dobr, vsaj Tesla ni, ker to je pa dizaster. In pol si upa Musk govort, da njegovi avti sploh ne rabijo rednega servisa... seveda ga ne saj so ves ?as na servisu.

Ah, dejte ga srat.Tej in podobni ?lanki so kr neki-kdor ve? pla?a ve? dobi to?k.Zato so ?li "nizkocenovniki" v napad.

Jaz na razne teste ne dam prebite pare, ker se je ?e parkrat pokazalo, da so na?telani. Pa ?e par cvetk lastnikov, ki potem odgovarjajo na take vpra?alnike. 1.Tast ima ?e tretjega cliota po vrsti, ne vem, kateri je bil ve? na servisu in kaj niso menjali vse na njih.?e se njega vpra?a, je clio ?e vedno najbolj?i avto.

2.Sodelavka ima tudi tretjo pe?o po vrsti. ?e pri drugem, se je zaklela, da je to zadnji. No, popusti, prepri?evanje in je tretji tu. 208.In ?e mesec dni se vozi z ?ek engine lu?ko, in vsake toliko se baraka ustavi, pa nekaj kao po?telajo in tako naprej. Pravi:"pa kaj, sej je avto v garanciji, druga?e je pa avtek super". Druga?e kdaj?...ko ni kak dan na servisu?

3.Sodelavka je obo?evalka oplov. Tudi nona ima ne vem katerega ?e, ker jih menjava vsake tri leta. In zopet ima probleme. Pa pravi, da je to potro?ni materjal, ko so ji menjali avtomatski menjalnik. ok, v garanciji ampak vseeno. Sedaj ima mokko. Upa, da bo sedaj bolj?e. Vsi trije bi dali 10 to?k za avto. Takole imamo s temi anketami. :)

Pa seveda je tudi res, da ve? ko je pripomo?kov oz. bonbon?kov ve? je mo?nosti za okvare.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pomnite tovari?i; ko sta si v za?etku 90-ih Toyota in Mazda iz leta v leto izmenjevali ?ezlo najzanesljivej?e znamke? Takrat sem se tudi zaljubil v ti 2 znamki (Celica T18 in 323F).  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pomnite tovari?i; ko sta si v za?etku 90-ih Toyota in Mazda iz leta v leto izmenjevali ?ezlo najzanesljivej?e znamke? Takrat sem se tudi zaljubil v ti 2 znamki (Celica T18 in 323F).  :wub:

Dobri stari ?asi.

 

Moram pa Alexa mal pobarat, da me nau?i kako se je treba tola?it. Druga? je pa dobro napisal - vsak svojega konja hvali, kar pomeni, da lastniki Mazde tega ne po?nejo/mo dovolj dobro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri stari ?asi.

 

Moram pa Alexa mal pobarat, da me nau?i kako se je treba tola?it. Druga? je pa dobro napisal - vsak svojega konja hvali, kar pomeni, da lastniki Mazde tega ne po?nejo/mo dovolj dobro.

Ha, vpra?aj moje sodelavce, kateri je najbolj?i avto na planetu. :) Sem malo zapostavljen, ker jim ne morem poto?iti.Z mojo (majhno) mero prepri?evanja imamo v firmi tri mazda?e. :).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Da se ve kdo je najboljši

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.