Skoči na vsebino

koti?ek za ?alostne


makaveli

Priporočeno sporočilo

Jap dragi moji.Najprej en lep novope?eni pozdrav.

Sem enomese?ni ponosni lastnik! v nulo!!! ohranjene323F-ke...bla bla bla :)

 

KI MI JO JE V?ERAJ NEKI IDIOT SESIPO V TOTALKO!!!!!!!!

 

 

?isto pomirjeno in vljudno prosim za vsaj malo va?ega so?utja....ali pa kak mafijski predlog,kaj storiti z krivcem :angry:

 

 

lep pozdrav vsem sotrpinom. :(

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav!!!!

 

js mam F-ko in sm tud ponosen na to!

 

Js so?ustvujem s tabo samo ne vem pa kaj se je to?no zgodilo!!?

Se je ker vate zaletu al si dal komu za pelat in ti ga je on sesu?

Ma? kake fotke ?

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist na izi sm se pelu proti Velenju,k svoji najdra?ji. Ampak res na izi! Je bla kolona.

In pol... je usekalo... BUF!!! Tip je ?ist iz neznanga razloga, na ravni cesti zapelal vame in mi sesipo kompletno levo stran. in potem me je vrglo s ceste. za mano je pa razbil ?e enga P206,tud totalka! No,sej n? ne re?em... nesre?a pa?,se dogajajo,ja, AMPAK NA RAVNI CESTI, V KOLONI,PR 60 NA URO!?!?...najde mene? moj avtek pa od prvega lastnika,nikol stol?en,vse servise,notranjost kot nova... ja,en tedn nazaj sm ?e dynamat v vrate nalepu,ker sm hotu muziko u nulo zrihtat...

Slike bojo ?ez kak dan gor.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grdo, nesre?a nikoli ne po?iva!

 

Pa lepo prosim za?nite paziti na cesti, ker kmalu bojo Mazdice iztrebljene na cesti.

Nenormalno se razbijajo zadnje ?ase!!!

 

LEPO PROSIM!!!

:unsure:sramezljiv

 

Sezona razbitih (ali pokvarjenih) Mazd in to po ve?ini ne po na?ih krivdah. :( Kaj bo? storil sedaj? A je bil tip pijan, a je pripizdil? :whatever: Zavarovalnica to bo najbr? krila en konec drobi?a ostalo bo? mogu avto dat v promet, da bo? dobil kolikor toliko. Tako ali tako pa denar ne vrne avta na katerega si navezan...

?koda, da je tvoja prva objava ravno to. ?mrc...

Poziv torej vsem: Pazite na cesti, ker se zadnje ?ase dogajajo nenormalne nesre?e v roku enega meseca... :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam pojma ka bom naredu!

Tist ki mi jo je razbil se je odpelu z re?ilcom.Trije so bli v tistmu avtu(golf).Njegova h?era je mela mal glavo presekano,?eni ni blo ni?, on je mel pa mal popraskan ksiht.Neki se govri da je bil pijan.Ne vem,kr se je odpelu predn je pihu. Itak so mu potem v bolnici dali pihat,ampak kak se je izteklo pa nimam pojma.

Kaj pa zdej?

Avto ja vredn miljon,zdej je totalka ocenjen, men bojo pa dali 500 jurjov pa adijo.

A ma ?e kdo kako izku?njo okol tega, kak str?it najve? od njih?

Kr ?e ne, bom tist denar za metke in kala?nika ponuco.Al pa eno skrhano sekiro!!!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej stari,so?alje!!! ?koda res take Mazdice!!!Samo vedi,da ti tudi kala?nik ne bo pomagal,take nesre?e se pa? dogajajo,to je pa? naklju?je!!Tak da mirne ?ivce pa malo na?parat,pa drugo Mazdico nabavit!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf grdo....glavno da usi ?ivi zdravi.... mislim pa da bo? lahko mazdico lepo nazaj spravu.... sem mislil da je bolj razbita....jo je pa 206 precej skupillll

 

 

 

P.S. Wild.... si slu?ajno pri?la na kraj nesre?e???

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si jo ?e najbolje odnesel. Mimogrede kaj je z uno h?erko z razbito glavo?

Kolikor vidim ima? razbit le bok in, ?e ti dajo 500.000 SIT ga za ene 200 u?tima?, proda? za polno ceno ter si v plusu. Okvirno. :rolleyes:

206ka je pa res totalka, a Golf je pa zadaj fasal (je lovil zadnji konec a? Sneg je qrba, sploh ?e ima? slab?e gume, da si pa ?e nabasan pa ni izgovora. :mi pijemoo: >>> :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?era od krivca... o?itno ni bla pripeta zadaj. no,sej kdo pa je?

Pa si je mal presekala ?elo.Mhm,boga punca.

Avto bo vsekakor treba porihtat.In ko bo zrihtan,in kako bo zrihtan,se bom pa odlo?u a ga prodam al ne.

Slabe volje sm zato,ker bom najmanj mesec brez avta.Pa ?e neki se baje un izgovarja da ni kriv. Valjda, ?e je pa stolku 2 avta,povrhu vsega pa ?e alkoholiziran.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu boga pa ka je ravno tebe nasel pa to je ze 2 tak razbita mazda ki sem jo jaz videl eno v zivo.Kje pa mas sklenjeno zavarovanje _Ce ga imas sklenjenega pri zavarovalnici MB in imas j kombinacijo bos dobil maksimalno 350 jurjrev to vem iz podobnega primera ko je svak razbil isto mazdo samo na kontra strani :(

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@madmax

he he,glede na to da delam v takem poklicu,ti lahko povem,da ?e malo jamra? za bole?inami v vratu in dobi? "ovratnico",?e ne pomeni,da bo? kaj dobo od zavarovalnice....so malo spremenili tote zadeve.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav!

to pa res ni blo lepo za vidt!!!

?e se odlo?i? za popravilo avtomobila ti mogo?e lahko mal pomagam-poznam enga k ma ene 3 f-ke doma za dele itd.pa ti morda lahk kaki del prov pride(vrata ka?ni boki,...) sam za pra?at bi blo!

Edn s foruma je ?e za ?ipe spra?vov!

Je pa tip iz grosupla!!!

 

Lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@madmax

he he,glede na to da delam v takem poklicu,ti lahko povem,da ?e malo jamra? za bole?inami v vratu in dobi? "ovratnico",?e ne pomeni,da bo? kaj dobo od zavarovalnice....so malo spremenili tote zadeve.... <_<

 

 

offtopic.... Poky re?evalec???

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu boga pa ka je ravno tebe nasel pa to je ze 2 tak razbita mazda ki sem jo jaz videl eno v zivo.Kje pa mas sklenjeno zavarovanje _Ce ga imas sklenjenega pri zavarovalnici MB in imas j kombinacijo bos dobil maksimalno 350 jurjrev to vem iz podobnega primera ko je svak razbil isto mazdo samo na kontra strani :(

 

Va?en je kje ima povzro?itelj zavarovan avto - so pa na mariborski zavarovalnici take barabe, da jih ni pod soncem (mogo?e ?e pri Tiliji ali pa pri Slovenici). Se ne bi ?udil, da bodo najeli "izvedenca", ki bo dokazoval neprilagojeno hitrost vseh udele?encev v nesre?i in s tem deljeno krivdo. :whatever:

 

OK, tole je bilo bolj sarkasti?no kot ne.

 

Druga?e pa ne se jim pustit odpraviti s kak?no sme?no od?kodnino (samo dvoje vrata so 200 jurjev). Je pa res, da ve? kot 60% vrednosti avta (po Evrotaxu) ne bo? dobil.

 

@madmax

he he,glede na to da delam v takem poklicu,ti lahko povem,da ?e malo jamra? za bole?inami v vratu in dobi? "ovratnico",?e ne pomeni,da bo? kaj dobo od zavarovalnice....so malo spremenili tote zadeve.... <_<

 

Res je in to zaradi tak?nih primerov, kot ena ?enska, ki jo poznam (pa je raj nebi) sto?ila 3/4 miljona, ker se je nekdo od zadi vanjo zaletel/dotaknil - na avtomobilih pa ni bilo ni? ?kode (?e lak ni po?il) razen, da je ena tablica dol padla. Pol je pa babnca ?e okrog to razlagala in se hvalila - sem imel takrat ?eljo, da bi jo po ?tengah dol zabrisal, da bi vsaj imela vzrok ovratnico nosit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej drga? pa vrat te lahko za?ne bolet tut s pardnevnim zamikom a ne? :P

 

Treba se je iz izgublenga polo?aja izvit kokr zmagovalc (tko nekak kokr pri judu)

 

Sicer pa se prdru?ujem vsem ?alujo?im, ker si predstavlam kako je to :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne vem ampak, ?e ti ocenijo (ekonomsko) totalko ti pa? dajo neki ke?a pol pa naredi kar ?e?. Proda? pa si z malo sre?e celo v plusu ali pa u?tima? pa ti ?e kaj ostane. ?e pa ni totalka mora? pa pomoje na njihove poobla??ene (oziroma povezane z njimi) servise it popravit pa se zmenijo koliko je ko?talo. Sam bi probal kakega mehanika podkupit naj napi?e ve? dela pa naj ?e kaj urihta, saj bo zavarovalnica pla?ala. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf grdo....glavno da usi ?ivi zdravi.... mislim pa da bo? lahko mazdico lepo nazaj spravu.... sem mislil da je bolj razbita....jo je pa 206 precej skupillll

P.S. Wild.... si slu?ajno pri?la na kraj nesre?e???

LP david

 

ve? kaj pa jst praum... jst se bom ?e pocajtu avto se pa ne bo... :(

 

 

 

SI MEU VSAJ KASKO?

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.