Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

XDG ki sem ga pred tednom kupil na blef po 0.7c je sedaj ?e 1.28 centa. Mam ?as :) 

 

ene stvari so znane ker so povezane z dolo?enimi dogodki. ?e si informiran, profitira?.

druge pa so stvar hypa, nekdo napi?e na twiterju da bo ta in ta kojn ?el navzgor, prilepi zraven ?e kak?no novico in folk kupuje in nabija vrednost.


In kaj naj delam s tem riplom?

Kupi? ko je malo vreden in proda? ko je ve?. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kupi? ko je malo vreden in proda? ko je ve?. :)

torej kot kriptovaluta (osnoven namen) nima veze...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej kot kriptovaluta (osnoven namen) nima veze...

Sej to v 99% raznoraznih kriptovalut ?e dolgo ni ve? osnovni namen in ravno to je tisto, kar najbolj bode o?i, da gre le za prodajanje megle tako nekako kot CO2 emisijski kuponi oziroma "stave" na to ali bo neka valuta rastla ali padala. ?e malo pa se bo trgovalo ?e z rabljenimi spodnjimi gatami in koli?ino vstavljenih vsadkov za pove?anje jo?k, riti in ?nablov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to v 99% raznoraznih kriptovalut ?e dolgo ni ve? osnovni namen in ravno to je tisto, kar najbolj bode o?i, da gre le za prodajanje megle tako nekako kot CO2 emisijski kuponi oziroma "stave" na to ali bo neka valuta rastla ali padala. ?e malo pa se bo trgovalo ?e z rabljenimi spodnjimi gatami in koli?ino vstavljenih vsadkov za pove?anje jo?k, riti in ?nablov.

Sej dejansko to je stava...kdo se upa ve? ?asa imet te virtualne valute in vsak dan s strahom vstat, kaj se je med tem z njimi zgodilo. Mislim, da so prej ko slej odvisne?i, ki ?ivijo pod stalnim stresom, kaj se bo zgodilo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spremljevalci - a ripple res strmo pada? bil na kofetu s kolegom in je brez nohtov :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ripple je dons padu dons iz 3.20 $ na 2 $ ampak se uzignu nazaj na 2.5 $, ?e misle da bo zaslu?i "miljone" v roku 1 meseca ... je zlo mal mo?nosti in je bol? da saj tolk po?aka da se dvigne na ceno ki ga je kupu pa danar vn uzame ... ?e pa ma tako voljo da pusti notr dal?e obdobje ( cca. par let ) pa naj se zgodi kar se pa? bo pa zna pridt to velikih cifr, ampak je pa tle ?e neki ... investirat je treba tolk dnarja kokr smo ga tud prpravleni zgubirt in da nas to ne vr?e v kk?ne probleme ... zadnje ?ase so kriptovalute ful priljubljene ratale sam ?e se folk vr?e v to pa neve kaj dela jih bo 80 % sigurn zgubil ves ali pa saj del denarja ... jest raje trgujem na dnevni ravni z njimi ker mi rast ali padec cene v vsakem primeru potencjalen profit ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e se preve? s tabo dru?... :D

Joj wankl dej odrasti ?e pa provociraj drugje, joj joj otroc.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bil ta ?ok baje

https://www.ndtv.com/business/bitcoin-prices-back-above-15-000-latest-ripple-price-5-things-to-know-1797615

 

P.S. Jaz spremljam te zadeve iz nefinan?nega vidika (slu?beno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce se kdo ukvarja z delnicami, bodo v kratkem objave poslovnih rezultatov zadnjega cetrtletja in priloznost za zasluzek :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borzni-komentar/dogecoin-sala-vredna-dve-milijardi-dolarjev/442571

 

Ko je parodija na Bitcoin, DOGECOIN  :lol: vredna 2 milijardi, pol ve?, da zadeve nikamor ne peljejo.

 

 

Eno resno vpra?anje za tiste, ki trgujete z delnicami, bitcoini in podobnimi zadevami. A nasploh radi igrate na sre?o, ?pekulirate, stavite ali celo gamblate (igralnice, poker..), ali pa? menite, da gre tule za resne po?tene in trdne zaslu?ke, ker veste kaj delate? Ker ste dovolj izobra?eni o zadevi? ?isto psiholo?ki vidik me zanima, ker sam sem pa? navajen, da za zaslu?ek je dobro nekaj fizi?nega pokazati, pa upam, da ne bo kdo u?aljen. In ja razumem vas, ko napi?ete, da se vlo?i toliko kot lahko pogre?a?, kar se tudi meni zdi najbolj pametno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam dobre vire :)

Ne bi rekel, je bilo ravno obratno.....vse je padlo. Verjetno namensko sporo?ilo 'dobrega' vira?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borzni-komentar/dogecoin-sala-vredna-dve-milijardi-dolarjev/442571

 

Ko je parodija na Bitcoin, DOGECOIN  :lol: vredna 2 milijardi, pol ve?, da zadeve nikamor ne peljejo.

 

 

Eno resno vpra?anje za tiste, ki trgujete z delnicami, bitcoini in podobnimi zadevami. A nasploh radi igrate na sre?o, ?pekulirate, stavite ali celo gamblate (igralnice, poker..), ali pa? menite, da gre tule za resne po?tene in trdne zaslu?ke, ker veste kaj delate? Ker ste dovolj izobra?eni o zadevi? ?isto psiholo?ki vidik me zanima, ker sam sem pa? navajen, da za zaslu?ek je dobro nekaj fizi?nega pokazati, pa upam, da ne bo kdo u?aljen. In ja razumem vas, ko napi?ete, da se vlo?i toliko kot lahko pogre?a?, kar se tudi meni zdi najbolj pametno.

 

Dogecoin je legit, par let nazaj so sponzorirali Nascar. Takrat sem mislil da je vse skupaj en crowd funded joke; zdej v 2018 pa...much doge, such wow. :D

 

https://jalopnik.com/such-nascar-much-motorsports-what-it-looks-like-when-1560738434

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je strmoglavilo vsaj 25%. Kim je car, z eno spekulativno izjavo sesuje market (ceprav je govora o severni koreji)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.