Skoči na vsebino

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)


stepski volk

Priporočeno sporočilo

Okidoki tnx

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff... upam, da je HD kej bolj?i, ker tole je ?voh.

Bomo videli, nenazadnje je pa tole 19? ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha keri komentarji. Za hd je tole svoh..... Sam res je svoh lahko bi snemala kar v 4K 3D :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nisi videl Juretovega videa, ki je v 480p... zato sem vpra?al ali v HD naredi kaj bolj?i posnetek, ker tist zgleda kot bi s krompirjem snemal.

Pa dobro, zakaj pa mora glih v HD bit posnetek? Aja, ?e ti slu?ajno ta kamera posname pristanek NLP in ga la?je proda?, kot v resoluciji izpred 10 let.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he sem vse prebral...... Sj kitajci res delajo za mal ? ,ne mores pa pri?akovat ?ude?a ha ha. Its to gut to be true.... Je pabres da zivim precej visoko nadm.visine in se pri nam HD komaj prijemle ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kot pozitivno, vidijo se znaki, tablice, kot je ?irok  :bravo: , mikrofon pa tudi zelo dobro pobira

 

https://youtu.be/vPL1Leu-yhw

 

https://youtu.be/CI5VxZF4A8Y

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So to Children of Bodom?

Sorry ne bit u?aljen ampak ?e tele himne ne pozna?..... :rolleyes:  Metallica - One

Aja pa ?e en plus - datum vle?e direktno preko aplikacije telefona. Da bi fantje tole ?e povezali nekak da na telefonu vidi? Geolokacijo potovanja ala runkeeper bi bila zmaga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Tegale posnetja se ne da pogledat ...

 

YouTube-20180108-114204.jpg

 

Tadrugi je pa OK ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako to izgleda, in zakaj ne morem imeti ve?je....panoramsko pove?ano vetrobransko steklo, senzorika itd itd


Pri tem posnetku mi je najbolj v?e?-muzika. :)

S tem ozvocenjem je dolocena muzika spet neizogibna...

post-2637-0-39091800-1515418376_thumb.jpg

post-2637-0-85389000-1515418386_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem u?aljen. :D Kitara se mi je zdela znana...

 

Solidni posnetki za ta ke?, sploh zvok.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se eno pozitivno presenecenje. Prejo wifija v aplikaciji lepo dela pregled posnetkov za nazaj na osnovi casovnega traku, na primer ura je 13:00 ti pa vidis da je casovni trako ob 08:00 obarvan, se premaknes tja in predvaja posnetek ki je bil takrat. Za policijo ali hiter pregled nazaj. Sploh ne zaostaja toliko za kako boljso kamero. Skoda res da ni se geo povezave s telefonom (lokacija/hitrost)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu to sem tudi jaz zainteresiran!

Jonathan2 ne vem ce si videl ZS, kamerca te caka. Odgovori na ZS s kakim gsm, pa se zmeniva.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jures, ?ele zdaj sem videl tala sporo?ila. Oprosti, enostavno sem spregledal. Druga?e, ?e enkrat hvala za kamero, takoj ko jo uspem zmontirat pa javim kako zadeva deluje. 

(Zadnje tedne sem grozno zaseden, zato bom to zrihtal najverjetneje ?ele ?ez nekaj tednov. Moram potegnit napeljavo do varovalk.)

 

Lp,
Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, ?ele zdaj sem videl tala sporo?ila. Oprosti, enostavno sem spregledal. Druga?e, ?e enkrat hvala za kamero, takoj ko jo uspem zmontirat pa javim kako zadeva deluje. 

(Zadnje tedne sem grozno zaseden, zato bom to zrihtal najverjetneje ?ele ?ez nekaj tednov. Moram potegnit napeljavo do varovalk.)

 

Lp,

Marko

Ne skrbi, ni panike. Si ?e vedno bolj?i kot klopko....njegova kamera je bila ?e v Rovinju, Zagrebu, o?itno bo obiskala tudi Benetke in Torino  :D  :D  :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne skrbi, ni panike. Si ?e vedno bolj?i kot klopko....njegova kamera je bila ?e v Rovinju, Zagrebu, o?itno bo obiskala tudi Benetke in Torino  :D  :D  :D

:)  

 

men ni sme?n sploh ha ha 

tok blizu pa tok narazen fakkk.....sram me je res 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ker je na stari Bmw 3-ki Juresova kamerca precej neuporabna (vedno vtaknit in iztaknit iz vzigalnika, ker ima stalni vir napajanja ta vzigalnik), jo dam naprej po nabavni ceni :)

 

Vmes sem jo na kratko uporablju v Hyundaju in se lepo vklaplja in izklaplja skupaj z avtomobilom, pri Bmw ne.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.