Skoči na vsebino

Mazda 6 GH 2.0 CD-MZR pokanje ob ostrem zavoju levo


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Imam slede? problem, ob ostrem zavijanju v levo smer se mi z desne strani sli?i pokanje ki je povezano z hitrostjo kolesa. Dogaja se mi samo v tem zavoju, ter ko speljem in zavijem. Pri speljevanju ni glih pogost  pojav. Zgodilo se mi je ?e prej, vendar sem volanski mehanizem dobro razmigal in stvar je utihnila. Naenkrat po vrtenju volana na mestu se je to spet zgodilo, sli?ati je bilo kot da se je nek element iztaknil. Danes sem ?el menjati gume, medtem sem pregledal vse ter z obema rokama dobro sukal vsak sestavni del podvozja. Vse je bilo tako kot mora tako z ene strani kot z druge ko sem primerjal. Sli?ati je kot da bi nekaj preskakovalo + kovinski zvok. Vse vitalne dele sm pipsnu z spreyem. Lahko samo re?em da se ne sli?i ve? pok in preskakovanje ko sukam volan na mestu. Man?ete hom.zgloba so videti v redu, nikjer razpoke, nikjer masti. Tehni?ni je bil narejene pred 2 mesci v Avstriji, kjer so avto dodobra pregledali.

 

Bi lahko bilo kaj povezano z volanskim drogom, ker so bile neke te?ave kolikor sem zasledil?

 

Vnaprej se Vam zahvaljujem za pomo?

Alen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zglob oz ravnoklar je en uporabnik to zrihtal z obnovo man?et in tega (volanskega dela ne koles) - poglej pod tehni?ne te?ave..ni drago

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno mi je saj je man?eta v celoti in ni nikjer po?ena, tehni?ni je bil narejen v detalje, vsako man?eto detaljno pregledajo... Tudi sam sem pregledal in ni videti nikjer da bi bla po?ena, ?e manj pa ni nikjer masti po feltni. Pri prej?njem avtu sem takoj opazil pretrgano man?eto in iztek masti. Ni mi jasno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tehnicni je itq en lari fari. Pri prejsni sestici mi je neki pokalo pri sprednjem levem kolesu. Peljem na amzs kjer so ga pou ure pregledovali, rukali in nevem kaj se vse in se je pokanje tudi slisalo! Pa niso ugotovili. Peljem k pelkotu in je po petih minutah reku, da je sla spodnja roka po gobe. Poskodba je bila najboln ocitna oz. vidna, saj je bila roka zamaknjena. Pelji k mehaniku naj dvigne avto in pogleda :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ko grem po?asi ostro levo v ovink kot da bi ob nekaj tolklo, frekven?no niti ni tako pogosto tol?enje. Vmes nekaj ?asa je biu mir. Ko sukam na mestu iz skrajnosti v skrajnost nastane zvok kot da bi nek element izsko?il iz pozicije. Samo skrajno v levo stran ko zasukam in vozim po?asi, v desno ni problema. Da bi bla ka?na pal?ka vtrgana ni blo videti, vse je blo fix. Misteriozno vse skupaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.