Skoči na vsebino

MAZDA 6 PO GARANCIJI


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 117
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pri velikem "Nemcu"

 

Hmmm...... :whatever:

 

 

Citroen C5.... :bravo:

 

Ne vem no..... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...Sedaj vozim tudi C-5, na njemu sem testiral OLD. Motor je v dobrem stanju in ni opaziti nekih posebnosti. Pri 120.000 prevo?enih km je olje v motorju po 10.000km skoraj ?isto (gre za HDI 2.2). Ker gre ?e brez aditiva ?ez 200km/h in kon?ne hitrosti ne testiram, ga bom ob priliki preizkusil na letali??u, ali na moto-testerju....

 

 

Eko pokson.... C5 :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko pokson.... C5 :aaaaa:

 

Ups... sramezljiv Tega pa nisem vido oz.prebral! :( Me je zmedo z tistim "velikim nemcem"!! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky ?zmeden?

Pa ti si ja na? flodar...to bi pa mogu prebrat v eni drugi temi ... no da ti pomagam...v temi kjer se je sirius predstavil... :hohoho:

 

Flodar bom ko bom mel 2790 objav! :hohoho::D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Poky .... prav lepo si me nasmejal. To s kitajskimi supergami ti je enkratno...

Moram pa ti povedati, da jaz ponavadi ni? ne napi?em brez veze, razen, ?e se zje..., ali pa mi spodleti.

Formula ni brez veze, in niti nima veze s kitajsko pisavo, ali prehrano, je pa neka me?anica matematike in uganke, tako da bo treba ?e malo mo?gane napet, da bo odkrit celoten pomen..., kar pa seveda ni obvezno. :danzoman::danzoman::danzoman:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1xM+C5+1xa=>>0

 

Moja re?itev

 

1xMazda+Citroen C5+ 1x Xsara ali pa xantia vse to je ?a ve? kot ni? :P

 

Mogo?e sem pa zadel (kao) :hohoho:

 

Skoraj...

Druga dva ti bom priznal(upo?tevajo? srednjega), okoli prvega se bo? moral ?e malo potruditi :jupiii::jupiii:

In ko bo? to re?il, ti se bo razjasnil ?e en pomen zadnjega dela formule... :whatever::whatever:

 

Odkril si pa napako zadnjega ?lena levega dela ena?be, ki je dvoumen :jupiii::jupiii:

Ni pa nujno, da se sekira? zaradi tega. :vino::vino:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zanimanje za mojo formulo mi je dalo idejo, da razpi?em nadrado (mini) za tistega, ki bo popolnoma dojel smisel ena?be-uganke.

Nagrada je mini-testni vzorec 007, pod pogojem, da moderatorji ne bodo proti temu.

Dajmo junaki.... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zanimanje za mojo formulo mi je dalo idejo, da razpi?em nadrado (mini) za tistega, ki bo popolnoma dojel smisel ena?be-uganke.

Nagrada je mini-testni vzorec 007, pod pogojem, da moderatorji ne bodo proti temu.

Dajmo junaki.... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

 

 

Ok Jaz bi polovi?ko...

:danzoman:

 

Uf kako dobro se tanca u kitajskih supergah :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1xM+C5+1xa=>>0

 

 

Vsi so Citroeni, ne vem kako da sem pozabu na XM-a

 

samo kaj so pa ?tevilke pa nimam pojma-zaenkrat

 

 

1xM: naj bi po moje bil XM

 

C5:

 

1xa: a je xantia

 

 

=>>0 :ne vem:

 

 

Mogo?e bo pa kdo drug re?il. Bom pa ?e mal ?tueiral pa mi mogo?e kaj uspe :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1xM+C5+1xa=>>0

 

 

Torej imel si enega XM-a, imel si C5 in imel si Xantio...

 

 

No ?e se?teje? probleme pred in po tem ko si bonda v njih nalil..... so problemi enaki = 0 :bravo:

 

 

Dobim bonda??? :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej imel si enega XM-a, imel si C5 in imel si Xantio...

Dobim bonda??? :aaaaa:

 

Poglej ?e na kaj te asocira del formule za =

Pa mogo?e dobi? en vzorec... B)B)

 

Pa ne mi re?, da je formula za = B+BANANA-BAN

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e na kaj te asocira del formule za =

 

">>" = mnogo ve??

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e na kaj te asocira del formule za =

Pa mogo?e dobi? en vzorec... B)B)

 

Pa ne mi re?, da je formula za = B+BANANA-BAN

 

 

Hm.... 0 asocira na ni?, nada, niente..... oziroma... 0 pomeni to da ti nobeden ni popil NI? olja...... :aaaaa:

 

 

Ok kam pridem po vzor?ek???

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm.... 0 asocira na ni?, nada, niente..... oziroma... 0 pomeni to da ti nobeden ni popil NI? olja...... :aaaaa:

 

To sem ti ?e priznal, ampak ?e nekaj je. Eden od vas je izlo?il en element in bil zalo blizu kon?ni re?itvi (...vro?e...vro?e).

Druga?e pa moram priznati, da me prav zabavate z svijimi domislicami in odkrivate tudi tisto kar "umetnik" ni imel v mislih, ko je formulo kreiral. To ni ni? narobe in upo?teval bom pri kon?ni odlo?itvi o zmagovalcu, ali morda tudi zmagovalcih....

?e naprej se zabavajte z mano v red in bodite prepri?ani, da sem ?lovek, ki dr?i dano obljubo!!!!

 

Ugotavljam, da mi je v va?i dru?bi prav zabavno in mi je prav ?al, da sem v trenutku "zanosa" ene tri solidne ?lane foruma "o?tel". Tako so oni namre? razumeli moj takratni poziv, k resni debati, ki je z moje strani bil dokaj nediplomatski, zato se jim ob tej priliki OPRAVI?UJEM. Ne bi jih sedaj imenoval, saj se ve komu je to moje opravi?ilo namenjeno. :mi pijemoo: :mi pijemoo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

">>" bi lahko pomenilo kot stiliziran Citroenov znak

 

?e pa vklopim prverzni del mojih mo?ganov bi pa v znaku ">>0" lahko celo opazil na tleh le?e?ega (povo?enega?) ?love?ka - a si koga s Citroenom povozu pa se zdaj potiho hvali?? :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Labi, bravo Boss (za tistega povo?enga pa… ?zmeden? ), bravo David in Marko mx3. Vsi ?tirje ste pravkar zadeli mini vzorec aditiva cca 20ml. Z njim boste lahko uti?ali vsako gibajo?o, ?kripajo?o stvar. Tisti >> sem vnesel ker nisem na?el pokon?nih znakov, ki bi hoteli le?ati eden na drugem … :ljubezen::ljubezen: pa ?e kot »ve?« se lahko razume. To sta pogruntala Labi in Boss. David pa je odkril ve?ji del formule, le ta le?e?i citroen mu ni potegnil. Marko si je zaslu?il nagrado z odkrivanjem tistega, kar "umetnik" ni imel v mislih pri "kreaciji", vendar pa je kljub temu res. :jupiii:

No ja… ?e Pokija bom nagradil za tisti padec z Marsa po "velikem Nemcu".

Bilo bi pa krivi?no, ?e kitajske superge ne bi bile nagrajene. RoKo tudi ti si na spisku sre?nih (upam, da (ne) ne bo nikoli pri?lo do izraza). :jupiii:

 

Skoraj bi pozabil…. Edini, ki bo lahko dal aditiv v avtomobil je …BOSS…zato :blink::blink: , ker se boji uporabe in bo na ta na?in razbil eno od fobij… Namre? 20 ml aditiva ne bo imelo nobenega u?inka ni v ( +) niti v ( - ).

Boss ?e to ti zaupno povem (nobenemu povedat). Resni imajo zavarovanje za primer ?kode. In 007 jo ima . V 13 letih in na 10.000-?e uporabljenih 007(V VE? DR?AVAH) ni ?e nobeden uporabnik zahteval od?kodnine.

 

Koliko vas je? 1,2….6 nagrajencev!!??...Madona sem se izprsil.... Nagrade boste v kratkem dobili, le nekaj ?asa bo potrebno za pakiranje in dostavo.

 

?ESTITAM!!!!! :mi pijemoo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.