Skoči na vsebino

MAZDA 6 PO GARANCIJI


Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 117
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz pa imam pri 22000 te?ave s sede?em; ta namre? za?ne v?asih tko neusmiljeno cvilit, da pomislim da sem v fi?otu?! :blink:

Sedaj ?akam nov sede? so priznali garancijo brez problema! :bravo:

?e se ne motim, se lu?i avtomatsko nastavijo na vi?ino ko da? kontakt za v?ig in ne ko pri?ge? lu?i!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sede? ?kripa???? ?zmeden? Pa ka si ti delal na njem..... :P:hohoho:

LP daVid

 

Ko bi ti videl kaj je delal moj sede?...med drugim ?kripal, se bo?no premikal....Pa nisem ni? drugega delal na njem, razen sedel & vozil...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, se lu?i avtomatsko nastavijo na vi?ino ko da? kontakt za v?ig in ne ko pri?ge? lu?i!

 

LP

 

 

Lu?i se nastavljajo, ko jih pri?ge?! ?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtomatska nivelacija lu?i se naredi po moje zgolj pri pri?igu lu?i, ker zadnji? sem pobral tri kolege (vsi bolj cepelin class postave) in je zadeva za?ela svetiti v nebo. Nakar sem ugasnil lu?i in jih ponovno ?ez kako minutko pri?gal pa je bilo OK.

 

Wildcat, ?e to bere? a lahko prosim pri va?ih majstrih povpra?a? kako je s to auto nivelacijo xenonk? tnx

 

@RoKo: Glede sede?a pa je tudi pri meni za?el dobivati ?udne zvoke - sem ga nato dvignil na najvi?ji polo?aj in potem spustil na mojo vi?ino (?ist dol) in je zdaj OK. Poskusi, ?e bo kaj zaleglo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z lu?mi mislim da je tkole:

?im da? kontakt se avtomatsko spustijo do najni?je to?ke in se nato dvignejo na vi?ino glede na obte?itev avta! To naredi vsaki? ko da? kontakt pa lu?i ?e NISO pri?gane! Ko jih pri?ge? svetijo ?e na obstoje?i vi?ini, ?e pa pol prisedejo ?tirje konkretni ti sveti u nebo!Vsaj pri meni dela tko, preizkusil pred petimi minutami! ;)

 

Sede? so probal tudi na servisu ?timat pa jim ni ratalo, zato so priznali reklamacijo;je pa ful mote?e,tud ?e muzko navije? ?e vedno ?RI ?RI.. !

sramezljiv

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V te podrobnosti se nisem kaj posebej poglabljala, ampak na?eloma se lu?i seveda nastavijo ob vsakem pri?iganju, kakor tudi med uporabo samodejno ob vsaki spremembi (dodatna te?a, itn.).

?e se pa nastavljajo ?e ob kontaktu, mi ?al ni znano. Mislim da ne.

 

Bom pa ob naslednji priliki malo probala ;)

 

Moj avtek pa? nima xenon in tako tudi nimam teh te?av :D:harhar:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

j*** spet mi je za?ela rahlo utripat desna xenonka in so na servisu SPET menjali celo lu? -

 

Wildcat, spet te bom prosil za nasvet preden za?nem uvozniku te?nart, ker po izteku garancije jaz ne mislim vsake pol leta na svoje stro?ke xenonke menat. V glavnem, hotel sem te vpra?at a je to serijska napaka (zgleda ?e tako, ker na tem foruma ima ?e dva iste te?ave).

 

lp

 

Boss the angryman :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se jezit :) ?kodi lepoti :D

 

pri nekaj vozilih se je to res dogajalo, ampak po garancijskem delu je bil mir :ne vem: zakaj pri tebi ne.

 

tako da najbolje, da pokli?e? na servis kjer zahteva? ?efa AS Velenje in ti bo vse razlo?il! ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se jezit :) ?kodi lepoti :D

 

pri nekaj vozilih se je to res dogajalo, ampak po garancijskem delu je bil mir :ne vem: zakaj pri tebi ne.

 

tako da najbolje, da pokli?e? na servis kjer zahteva? ?efa AS Velenje in ti bo vse razlo?il! ;)

 

 

tnx za info

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

j*** spet mi je za?ela rahlo utripat desna xenonka in so na servisu SPET menjali celo lu? -

 

Wildcat, spet te bom prosil za nasvet preden za?nem uvozniku te?nart, ker po izteku garancije jaz ne mislim vsake pol leta na svoje stro?ke xenonke menat. V glavnem, hotel sem te vpra?at a je to serijska napaka (zgleda ?e tako, ker na tem foruma ima ?e dva iste te?ave).

 

lp

 

Boss the angryman :angry:

 

Meni je prav danes za?ela utripati leva xenonka, pa kot vidim bo kmalu crknila pa me zanima kolk ?asa pa ?aka? na zamenjavo, ker je avto ?e globoko v garanciji!

Kot vidim, je to kar pogosta okvara pri ?esticah, malo ?udno je le to da naj bi ble xsenonke prakti?no ve?ne ?zmeden?:wub:

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je prav danes za?ela utripati leva xenonka, pa kot vidim bo kmalu crknila pa me zanima kolk ?asa pa ?aka? na zamenjavo, ker je avto ?e globoko v garanciji!

Kot vidim, je to kar pogosta okvara pri ?esticah, malo ?udno je le to da naj bi ble xsenonke prakti?no ve?ne ?zmeden?:wub:

LP

 

prakti?no takoj, ok kak?en dan po?aka?...

 

ker imava iste te?ave bi te lepo prosil, da malce zablefira? na servisu in jih vpra?aj kaj bi tole bilo in ?e se zadeva pogoso dogaja? Po?akaj na odgovor in ?e bo nekaj v tem smislu, da je to izjemna napaka jim kar povej, da ni res in da pozna? nekoga (mene), ki jo je tudi do?ivel ?e dvakrat. Me zanima kako bodo reagirali?

 

Zakaj ti to govorim? Ker ko bo enkrat izven garancije bo jeba... Se pravi, da se nama spla?a malce (z uradnim dopisom) pritisnit na uvoznika, da je tole serijska napaka in da jo ne misliva po garanciji financirat iz lastnega ?epa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prakti?no takoj, ok kak?en dan po?aka?...

 

ker imava iste te?ave bi te lepo prosil, da malce zablefira? na servisu in jih vpra?aj kaj bi tole bilo in ?e se zadeva pogoso dogaja? Po?akaj na odgovor in ?e bo nekaj v tem smislu, da je to izjemna napaka jim kar povej, da ni res in da pozna? nekoga (mene), ki jo je tudi do?ivel ?e dvakrat. Me zanima kako bodo reagirali?

 

Zakaj ti to govorim? Ker ko bo enkrat izven garancije bo jeba... Se pravi, da se nama spla?a malce (z uradnim dopisom) pritisnit na uvoznika, da je tole serijska napaka in da jo ne misliva po garanciji financirat iz lastnega ?epa.

 

Ja se srtinjam! :bravo:

 

Dogovorjeno :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je prav danes za?ela utripati leva xenonka, pa kot vidim bo kmalu crknila pa me zanima kolk ?asa pa ?aka? na zamenjavo, ker je avto ?e globoko v garanciji!

Kot vidim, je to kar pogosta okvara pri ?esticah, malo ?udno je le to da naj bi ble xsenonke prakti?no ve?ne ?zmeden?:wub:

LP

 

 

Ljudje se u?imo.... pazi to... NI? NI VE?NO!!! :hohoho::aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so mi zamenjali xenonko, pa na novo sprogramirali lu?i, kar pa se ti?e xsenonk pa naslednje:

Prvi modeli ?estic s temi lu?mi so res imeli neko pomanjkljivost, zato so pogosto crkavale :(

Moj letnik (05) pa naj bi te napake ne imel ve?, ampak da citiram Simona v stilu ni? ni ve?no, tako mehanik;v podkrepitev pa vpra?anje " Zakaj pa misli?, da je cena ?arnice s prvotnih 60k sit padla na 17k, ker so mogo?e ve?ne?"

?zmeden?

Tko da mislim da do konca moje garancije bo cena nekje 3k sit!? :bravo:

@Boss: v celem letu so zamenjali le dvema xsenonke v garanciji! :ne vem: :whatever:

 

LP

 

Ljudje se u?imo.... pazi to... NI? NI VE?NO!!! :hohoho::aaaaa:

 

Pardon ,ja to so besebe Davida sorry :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so mi zamenjali xenonko, pa na novo sprogramirali lu?i, kar pa se ti?e xsenonk pa naslednje:

Prvi modeli ?estic s temi lu?mi so res imeli neko pomanjkljivost, zato so pogosto crkavale :(

Moj letnik (05) pa naj bi te napake ne imel ve?, ampak da citiram Simona v stilu ni? ni ve?no, tako mehanik;v podkrepitev pa vpra?anje " Zakaj pa misli?, da je cena ?arnice s prvotnih 60k sit padla na 17k, ker so mogo?e ve?ne?"

?zmeden?

Tko da mislim da do konca moje garancije bo cena nekje 3k sit!? :bravo:

@Boss: v celem letu so zamenjali le dvema xsenonke v garanciji! :ne vem: :whatever:

 

 

Tnx za info

 

ampak tole kar so ti povedal so bu?e - moj avto je Letnik 2004 (kupljen novembra) in drugi? mi je crknila xenonka, ki je bila ?e prvi? zamenjana enkrat lani (2005) poleti. Se pravi, da bi morala biti po njihovih pripovedovanjih ?e iz te "popravljene" serije. :whatever:

 

Pa problem res ni v samih ?arnicah ampak v balastu oz. elektroniki zanje in ker je (po besedah serviserjev) vse skupaj zalito s kompletno lu?jo je potrebno menjati kompletno lu? (videl na lastne o?i). Kompletna lu? pa stane koliko? Bolje da sploh ne razmi?ljam in ?e mi bo crknila izven garancije verjetno ne preostane ni? drugega kot, da vr?em vanjo kamen in na zavarovalnici prijavim kasko, da mi je kamen prletel med vo?njo izpod koles spredaj voze?ega kamiona.

 

uu ?e to - na katerem servisu si to bil, ker na Gami so samo meni v enem letu 2x menjali xenon

 

@Boss: v celem letu so zamenjali le dvema xsenonke v garanciji!

Meni so jih 3 krat oz. tri krat v dveh letih, no ja mogo?e sem edini!! :whatever:

 

Roko, Hladni

 

fantje tole bomo morali ukrepati, ker tukaj nekdo la?e in posku?a naredit nas kupce za idiote v stilu saj se itak ne poznajo med sabo in jim lahko serviramo pravljice za lahko no?

 

@Hladni: kje ti Mazdo servisira? oz. kje so teb naredili menjave xenonk?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

uu ?e to - na katerem servisu si to bil, ker na Gami so samo meni v enem letu 2x menjali xenon

Roko, Hladni

 

fantje tole bomo morali ukrepati, ker tukaj nekdo la?e in posku?a naredit nas kupce za idiote v stilu saj se itak ne poznajo med sabo in jim lahko serviramo pravljice za lahko no?

 

 

Helou!

 

Ja pa me res skrbi, ?e je s temi lu?mi tako sr...e! :(

Pa kaj na na?em forumu ni nobenga stru?kota :beri mehankarja Mazde, ki bi nam po pravici povedu, kaj dogaja! :angry:

Kaj pa ?e bi kdo vpra?al na Mazdin forum v Nem?iji ali Avstriji; pa ja je na forumu kdo, ki raztura deutsch; jaz na ?alost ne najbolj? sramezljiv

Sem z zahodne meje :vesel: vino, amore ...& Mazda! :ouje:

 

@Boss servis je Autorent, nimam pripomb tud ?enina 323f ?esto leto BP!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.