Skoči na vsebino

Temnenje stekel


Mala

Priporočeno sporočilo

hehe sedaj pa se bolj intimno vozi? naokoli  :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, od kar so prepovedal temnenje sprednjih stranskih stekel mi ni ve? v?e?, edino ?e zadnje stranske rahlo zatemni?.

V ?ivo so ?isto rahlo zatemnjene ker se vse vidi notri po resnici povedano mi ni v?e? hotela sem bolj zatemnjene

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem se pri prvi generaciji mal ustel saj, sem zadnja stekla max. zatemnil (95%) in potem res malo smesno izpade, ce nimas se sprednjih. Tist prehod je prevec ociten, spredaj nic zadi pa na max. Pri trenutni sestki so stekla ze fabrisko zatemnjena in ce nebi bila bi jih zatemnil na cca. 30%. Ce bi pa lahko se sprednje zatemnil, potem bi bila pa druga zgodba :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem se pri prvi generaciji mal ustel saj, sem zadnja stekla max. zatemnil (95%) in potem res malo smesno izpade, ce nimas se sprednjih. Tist prehod je prevec ociten, spredaj nic zadi pa na max. Pri trenutni sestki so stekla ze fabrisko zatemnjena in ce nebi bila bi jih zatemnil na cca. 30%. Ce bi pa lahko se sprednje zatemnil, potem bi bila pa druga zgodba :)

Men osebno ni lep zato k sm hotla met mal bol zatemnen zgleda k da neb temnila stekla najraj bi ga u savo zapelala sam je bla? reku da ne smem 1x ko ga bos vidu u zivo bos loh dau mnenje kak se ti zdi hehe

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk % je pa sploh minimalno temnenje??

Jst ce bi dal bi dal spredi in zadi enako %, ampak ?al to ni mogo?e.

Sem pa razmi?ljal o onih tipskih sen?ilih, avto od zunaj zgleda kot zatemnjen, pa ?e odstranit se da in ni potrebna homolomo.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mala -?e si ti dala temnit zadnje ?ipe in si rekla na max dovoljeno potem je to temnenje za 95% ?e se ne motim- in se not ne vidi ni?. ?e sta bila tako dogovorjena potem je to za reklamacijo haha

kaj ti pi?e v papirjih ka?na temnitev     za 5%  ali na 5% prepusnosti svetlobe?

 

Sam sem imel na mazdi 5  zatemnjene zadnje  na max pa nisi ni? videl notri :), prav tako na prej?ni mazdi 6 in tako bo tudi na zdaj?ni :P (poglej  v gara?o pod moja vozila )

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mala -?e si ti dala temnit zadnje ?ipe in si rekla na max dovoljeno potem je to temnenje za 95% ?e se ne motim- in se not ne vidi ni?. ?e sta bila tako dogovorjena potem je to za reklamacijo haha

kaj ti pi?e v papirjih ka?na temnitev za 5% ali na 5% prepusnosti svetlobe?

 

Sam sem imel na mazdi 5 zatemnjene zadnje na max pa nisi ni? videl notri :), prav tako na prej?ni mazdi 6 in tako bo tudi na zdaj?ni (poglej v gara?o pod moja vozila )

Js sm rekla da hocm met sipe zatemnene mal mejn k cist in sm sla tut slike gledat sm bla zadovolna sm rekla wauuu svetovn pride a k sm ga dobila sm misla da bom umrla tok je grd k so usi rekl nej ne dam sipe zatemnit na cist da ne pride lepo js sm poslusala in evo zdej loh bi se rekl dnar vrzen stran

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ze to prevec, kar imas sedaj. Ce bi lahko se sprednje zatemnila potem ne recem tako pa mal smesn izpade. Evo kako smesno je to izpadl na moji bivsi k so bile zadnje zatemnjene na max.

Zadnja slika izpade dosti boljsa zaradi sence in izgleda, kot da je sprednja sipa tudi malo zatemnjena.

 

post-7623-0-08647700-1536757839_thumb.jpg

 

post-7623-0-30756400-1536757857_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ze to prevec, kar imas sedaj. Ce bi lahko se sprednje zatemnila potem ne recem tako pa mal smesn izpade. Evo kako smesno je to izpadl na moji bivsi k so bile zadnje zatemnjene na max.

Zadnja slika izpade dosti boljsa zaradi sence in izgleda, kot da je sprednja sipa tudi malo zatemnjena.

 

attachicon.gif20150518195841.jpg

 

attachicon.gifpost-7623-0-10363700-1462563961.jpg

Men pa hudoo pride tole prec zamenam tko mi je pa zou usazga centa k sm dala za temnenje sip ne pride lepo k zgleda k da nism temnila nc mi je zou da nisem dala na max

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj pravim, da v nemciji imas lahko normalno zatemnjene tudi sprednja stekla, ce se ne motim :)

Motis se... tudi v Nemciji se ne sme uporabiti folije za sprednje in prednja stranska stekla... Dovoljeno je le tonirano steklo... se mi zdi, da do 30%... torej vsaj 70% morajo prepuscati svetlobo... nikakor pa to ne sme biti folija... ampak morajo biti ze stekla tonirana...

Hmh, pol smo spet v Slo zmagal

Ne nismo... kot ze napisano, tudi v Nemciji... ali Svici to ni dovoljeno...

 

Recimo en izmed linkov >> https://www.scheibentoenen.ch/vorderscheiben/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem opazil da nisi dala spredaj  tistega sen?nega traku-to je dobro met :)  Druga?e pa se poskusi zmenit ?e ti lahko za min.ceno popravi  in zatemni na max. Vedi pa , da z max je vo?nja pono?i kar malo mote?e sploh pri parkiranju (park senzorji priporo?ljivi) Drga? pa pri karavanu izpade malo druga?e  in sam bom dal na max temnit v kombinaciji s ?rno folijo po strehi  ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motis se... tudi v Nemciji se ne sme uporabiti folije za sprednje in prednja stranska stekla... Dovoljeno je le tonirano steklo... se mi zdi, da do 30%... torej vsaj 70% morajo prepuscati svetlobo... nikakor pa to ne sme biti folija... ampak morajo biti ze stekla tonirana...

 

Ne nismo... kot ze napisano, tudi v Nemciji... ali Svici to ni dovoljeno...

 

Recimo en izmed linkov >> https://www.scheibentoenen.ch/vorderscheiben/

 

 

Aha, to pa je pol na EU ravni. brezveze, meni zgleda ?e?ko tko na pol temno. prej je bilo dovoljeno sprednje stranske manj temnit in si takrat dal vse enako in je bilo vizualno top?it.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni najlep?a je ?e davno prepovedana zadeva; stekla - ogledala ali kako bi opisal zadevo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem opazil da nisi dala spredaj tistega sen?nega traku-to je dobro met :) Druga?e pa se poskusi zmenit ?e ti lahko za min.ceno popravi in zatemni na max. Vedi pa , da z max je vo?nja pono?i kar malo mote?e sploh pri parkiranju (park senzorji priporo?ljivi) Drga? pa pri karavanu izpade malo druga?e in sam bom dal na max temnit v kombinaciji s ?rno folijo po strehi ;)

Do zdej vsi ki so videli avto pravijo da zgleda vrhunsko samo pretiravam res da je prvi auto prve zatemnene sipe ne spoznam se tok dobr na to ampak ne vem u dilemi sem hehe ko me kje srecate povejte mnenja hehe

 

Kaj je pa sen?ni trak spredaj?

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mislim da tale tvoja  ?estka izgleda prav OK

 

 

post-363-0-41713500-1536823652_thumb.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa se poskusi zmenit ?e ti lahko za min.ceno popravi  in zatemni na max.

ja in kako si ti to predstavljas? folijo ki je kvalitetno nalimana je zelo tezko dol dobit, kr ?ez nalimat dodatno je pa nemogoce oz salabajzersko.... torej ce bi se kdo premislu da bi imel bolj al manj zatemnjeno bo placu x2 da bo imel kot zeli... treba prej dobro premislit....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.