Skoči na vsebino

Kupiti pametno ali neumno uro?


Boss

Priporočeno sporočilo

V petek sem prisel 01:00 danes ravno startam, zato sem vceraj mislil delati na morju dopoldne a sem bil 3 ure v vodi in ta kratkega ta plavga na plazi odspal.Tukaj ura pride prav v vodi vidis kdo te isce, tezi, pa samo skenslas :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole, po cca 60 pregledanih reviewih pametnih ur in ugotavljanju, da je z vsako nekaj narobe ali je tolk brezvezne oblike in cheap izgleda kot Apple watch ali je predraga kot Garmini in podobno, vse pa imajo isto hibo in to je mizerna avtonomija, sem pri?el do zaklju?ka, da take ure pa? ne rabim in da ?e naprej ostajam pametnej?i od ure.

 

Danes sem dobil po po?ti tole stvar?ico v titan ohi?ju s titanovim pa??kom in ura je res top - happy again in to po ve? kot mesecu dni brez ro?ne ure.

U lepa am tisti old school privdih,.. pri urah je res katastrofa vsaka ima plus in minus pa more? sam pri sebi vedet kaj rabi? in to pretehta v nakup

 

jaz sm si pa tole privo??il in sem za enkrat zelo zadovoljen...

 

screenshot5.png

 

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam vidi? to je problem - 17% baterije... tega no?em; ?e o uri razmi?ljat, da rabi it na polnilec. Druga? pa Suunto je bil skos v igri tudi pri meni, ampak na koncu je "lenoba pri polnjenju" prevladala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe ja.... jst sem polnil prej?no nedeljo, s tem da imam vse dnevne aktivnosti in senzorje skozi vklju?ene in da sem vmes naredil hiking aktivnost 13ur(gps na full+HR..itd),.. Tko da baterija je zelo dobra sam ja jo mora? napolnit :D

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To me drzi... za vse naorave lahko uveljavljas stvarno napako v roku 24 mesecev od dneva nakupa... kar velja v celi EU... ni pa to enako garanciji proizvajalca... Za stvarno napako odgovarja prodajalec...

 

https://vemvec.si/index.php/stvarna-napaka/12-pravice-potrosnikov-stvarna-napaka-ali-garancija

 

http://www.ti.gov.si/si/vprasanja_in_odgovori/faq/garancija_stvarna_napaka_reklamacija/

 

...

 

Je pa tako, da pri nas se trgovci zelo trudijo, da stvarne napake ne priznajo...

 

Jaz sem se enkrat obrnil kar direktno na proizvajalca, ker je ta nudil 3 letno jamstvo za en WD disk... pri nas pa je bil prilozen standardni Big Bangov garancijski list z garancijsko dobo 12 mesecev in sem potem dobil nov disk od Avtere... celo boljsega, ker takega niso vec imeli...

 

Uveljavi? lahko sum na stvarno napako. ?e je trgovec ne prizna, ima? pot preko cenilca...

Takole, po cca 60 pregledanih reviewih pametnih ur in ugotavljanju, da je z vsako nekaj narobe ali je tolk brezvezne oblike in cheap izgleda kot Apple watch ali je predraga kot Garmini in podobno, vse pa imajo isto hibo in to je mizerna avtonomija, sem pri?el do zaklju?ka, da take ure pa? ne rabim in da ?e naprej ostajam pametnej?i od ure.

 

Danes sem dobil po po?ti tole stvar?ico v titan ohi?ju s titanovim pa??kom in ura je res top - happy again in to po ve? kot mesecu dni brez ro?ne ure.

 

51mm?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff... to rabis pa ze skoraj orozni list :) 

 

Pasted_Image_01_07_2019__11_50_22CA0EF2.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dva dni nazaj ?e razmi?ljal, da mi ga senzorna novi uri serje. V bohinjskem jezeru je namre? kazal 13,8 stopinj. Voda je bila res fucking mrzla ampak da bi bilo skoraj 10 stopinj razlike od dneva prej. :ne vem:

 

Se nisem, dal in grem po drug termometer in glej ga zlomka, voda je dejansko imela manj kot 14 stopinj (veter je odpihnil toplo s povr?ine in hladna iz globin je pri?la na povr?je), mene pa so bolele roke, noge pa un organ se je kar nekam skril - ampak zaplaval sem pa vseen. :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tole spada ?e v oddajo na Discoveryju - How do they do it...sem si ?e en polnilec za na pot vzel

 

https://www.ebay.de/itm/Charger-Charging-Dock-Amazfit-Xiaomi-Stratos-For-Smart-Watch/264412715700?hash=item3d9039dab4:g:XPAAAOSwok1dP121

 

3? free shipping...... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt sm pa mal razo?aran nad Huawei Watch GT. Ob parih telovadbah mi ni pravilno od?itaval utripa in potem tudi v aplikaciji narobe program vadbe ka?e. Naj bi bila ura ful zapeta, pa mal pobrita roka pod uro, pa ?vic je treba brisat, kar sem vse naredil pa mi ?e vedno ka?e premalo (?e ?tejem ro?no utrip, je za ene 40 ve?).

?koda...

 

Aja, druga?e vem da zapestni senzorji naj ne bi bilo nikoli tako natan?ni, a vseeno...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj Xaomi amazfit pa me v?asih na kolesu zaradi makadama in rukanja da bom dobil heart attack (puls 180+)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skratka, te ure, ki niso preverjene v ?portu lahko po?iljajo napa?ne podatke, tako, da vas na cilju lahko gladko pri?aka re?ilni avto in ekipa za o?ivljanje... potem jim pa dopovejte, pri takem pulsu kot v formuli ena, da ste samo non?alantno kolesarili po senci par kilometrov dale?. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo kupil ker jo rabim za verjwni ali ne da mi kaze ?as, pa ob?asno kdo kli?e da ni treba imeti telefona stalno pri sebi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo kupil ker jo rabim za verjwni ali ne da mi kaze ?as, pa ob?asno kdo kli?e da ni treba imeti telefona stalno pri sebi

 

Ja saj, sam sem imel podobni namen, potem se mi je pa za?elo fajn zdeti, ko je aplikacija pokazala milijon podatkov od vadbe :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Evo, tudi mene so "naterali", da si končno kupim "pametno, športno" uro.Gledam,da bi vzel garmin fenix s6 pro.To pa zato, ker imam bolj drobno roko in je ohišje 42 mm po moje prave velikosti  napram 47 mm, kot je navadna fenix 6.in je Ali jo mogoče že kdo ima? Malo sem bral o njej in naj bi bila super ura. Kako mnenje? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Alex napisal:

Evo, tudi mene so "naterali", da si končno kupim "pametno, športno" uro.Gledam,da bi vzel garmin fenix s6 pro.To pa zato, ker imam bolj drobno roko in je ohišje 42 mm po moje prave velikosti  napram 47 mm, kot je navadna fenix 6.in je Ali jo mogoče že kdo ima? Malo sem bral o njej in naj bi bila super ura. Kako mnenje? 

Mislim,da boš zelo zadovoljen,ker jaz imam razred slabšo že 4 leta in dela natančno in brezhibno. Razen šlingice na pasku ki so bolj plastične kot silikonske se trgajo-pokajo pa še to ena na leto(2-3 e). Uspešen nakup in mnogo veselja do športnih aktivnosti.:danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.