Skoči na vsebino

Dilema


curko

Priporočeno sporočilo

Zivjo mazdasi

 

iscem eno temo in jo ne najdem pod nobenim pogojem in iskanjem... tako ce se mogoce mdo odkrije da je bila to njegova tema bi prosil za povezavo

 

namrec nekdo je objavil temo kako je popravil oz sam naredil nosilec za nivo xenon zarometa saj smo ugotovili da imam na mazdi 6 2008 letnik odlomljen navedeni nosilec ki je spodaj v prilogi.

 

lp curko74b7511e2e4d7a70dc9bdde96e1d2f41.jpg5e33254f4a4b0831707dd9c241625195.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Scr3am je to objavil, njega kontaktiraj.

 

Btw.:Kaj bo? ?e ugotovil da je polomljeno na tvoji M6

suprca hvala ti.

 

ej menamo use zdej vem zakaj je bla tok ugodna ampak ja se bo use popravl kr sem vec kot navdusen nad trenutno 6

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko si sam naredi?, kot je opisal Uklopko

 

http://www.mazda-si.net/topic/15036-avtomatska-nastavitev-vi%C5%A1ine-%C5%BEarometov/?do=findComment&comment=402396

 

Men so pa popravili pri Vargalandu za manj kot 50 EUR, original komplet pa je neverjetnih 480 EUR.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko ti dam kontakt od prodajalca na ebayu, kateri prodajo tocno isto nivelacijsko palcko (50e s postnino vred). Kar se pa tice nosilca bi bilo pa vrjetno najbolje, da ti ga nekdo zavari ali pa iz kaksne razbite vzames.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pal?ko naredil sam ....10? odlomljen nosilec z malo improvizacije zadevo popravi?....kako se bo? pa sam odlo?il pa tvoja stvar ;-)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za odgovore. unklopko sem obral kar tvojo idejo kn letim jutri v conrad po zadeve :-)

sporocim ko zmontiram ce mi je uspelo hehe kaksne visje matematike ne bom potreboval tako da mi bo po mojem ratalo hehe

 

Hvala se 1x vsem

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino poigrati se bos moral da ujame? pravo vi?ino. Ker je vmes navojna pal?ka je to hitro izvedljivo...

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.