Skoči na vsebino

Jeklenke od Lagune


`ripper`

Priporočeno sporočilo

?iv.

 

Je kdo ?e probal dat na mazdo (v mojem primeru 6-ko, GY1) jeklena plati??a od Renaulta?

Gledam, da luknje in ET bi moral ?pilat, bolj me center luknja skrbi. Ker ne vem koliko to?no bi morala bit velika, i??em pa 16" jeklenke, ker razmi?ljam, da bi jih dal po?irit za nekaj cm... :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Zakaj pa rabi? ?elezne felge in zakaj bi jih ?iril?

Mislim da te cenej pride kupit rabljene alu 16tke.

i??em en specifi?en look. Verjamem, da so alu 16-ke zelo poceni, rabljene, ampak bi rad videl ?imve?ji rob na jeklenem plati??u in ?imbol napeto gumo. Ampak, me je zadeva ponovno ?e minila :)

So druge pi***rije za re?it pred tem, ki bojo stro?kovno bolele, pa so bolj nujne, tako da... :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.