Skoči na vsebino

Nakup Mazda 3


Mally

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je Alex napisal:

Ampak itak moraš za nekaj porabiti denar. Denar mora krožiti ne pa na banki stati brez veze. Zato pa imamo vsak svoje prioritete in kaj je komu pomembno. Meni se zdi recimo čisto mimo, ko folk da za bicikel 5000€ ali pa še več. Jaz ne bi dal nikoli toliko denarja, tudi če bi ga imel res viška. Bi si verjetno kupil dober športen avto. 

Tudi jaz nebi dal 5000 eur za bajk :) itak je na koncu bistvenega pomena koliko posameznik zasluži. Jaz sem dal za specialko 1placo, za avto pa manj kot letni zaslužek. Mislim da je to čisto zmerno. Definitivno mi pa je škoda recimo tega da bi dal za obrok za avto recimo 300eur na mesec. Potem že raje vidim da dam recimo 150/mesec za recimo Dacio in mi na leto na ta račun ostane skoraj 2jurja na računu. Jurja gre za dopust, jurja pa v žep. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

Ne rabiš petkrat vprašat....😆.

Redni servis je pri nas za Mazdo cc 210€ ,pri Pelku bi bil verjetno do 150€ 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Tudi jaz nebi dal 5000 eur za bajk :) itak je na koncu bistvenega pomena koliko posameznik zasluži. Jaz sem dal za specialko 1placo, za avto pa manj kot letni zaslužek. Mislim da je to čisto zmerno. Definitivno mi pa je škoda recimo tega da bi dal za obrok za avto recimo 300eur na mesec. Potem že raje vidim da dam recimo 150/mesec za recimo Dacio in mi na leto na ta račun ostane skoraj 2jurja na računu. Jurja gre za dopust, jurja pa v žep. 

Upoštevati moraš tudi to, da ko sta dva, ki prineseta denar v hišo je dosti lažje kaj kupiti. 

pred 5 minutami je Bini napisal:

Ne rabiš petkrat vprašat....😆.

Redni servis je pri nas za Mazdo cc 210€ ,pri Pelku bi bil verjetno do 150€ 😉

110€ za mojega pri privatniku proti 220€ , zadnjemu na uradnem. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Bini napisal:

Ne rabiš petkrat vprašat....😆.

Redni servis je pri nas za Mazdo cc 210€ ,pri Pelku bi bil verjetno do 150€ 😉

5x vprašal, ker ta forum šteka ... 🤪 Shraniš, pa se nič ne zgodi ... pa še enkrat, in še enkrat ...

pred 15 minutami je Alex napisal:

Upoštevati moraš tudi to, da ko sta dva, ki prineseta denar v hišo je dosti lažje kaj kupiti. 

110€ za mojega pri privatniku proti 220€ , zadnjemu na uradnem. 

110 z računom ali brez? 😇 So ti kaj menjali olje ali samo dolili, pa filtre? Toliko pride samo material ...

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

5x vprašal, ker ta forum šteka ... 🤪 Potrdiš, pa se nič ne zgodi ... pa še enkrat, in še enkrat ...

110 z računom ali brez?

Mogoče kako pivo preveč.....:mipijemoo:

Hec,da nebo pomote...😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Janez007 napisal:

5x vprašal, ker ta forum šteka ... 🤪 Shraniš, pa se nič ne zgodi ... pa še enkrat, in še enkrat ...

110 z računom ali brez? 😇 So ti kaj menjali olje ali samo dolili, pa filtre?

Na uradnem servisu- 220€+ moje olje=265€,

privatnik - 110€  + moje olje=155€. Filtri so njegovi. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Upoštevati moraš tudi to, da ko sta dva, ki prineseta denar v hišo je dosti lažje kaj kupiti. 

110€ za mojega pri privatniku proti 220€ , zadnjemu na uradnem. 

Dvomim da bi bilo  lažje kupit bajk za 5000jurjev če bi z mojo živela skupaj... Že tko so bili dnevi dolgega nosu, ko sem rekel da grem sam za 1teden v Dolomite. Ženske. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Alex napisal:

Na uradnem servisu- 220€+ moje olje=265€,

privatnik - 110€  + moje olje=155€. Filtri so njegovi. 

Jaz pa dam na M.servisu za delo in filtri 160€ z ddv + moje original M.olje 30€. 😊

Koliko bo pa letos 3 servis bomo pa še vidli?🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Nejc1986 napisal:

Dvomim da bi bilo  lažje kupit bajk za 5000jurjev če bi z mojo živela skupaj... Že tko so bili dnevi dolgega nosu, ko sem rekel da grem sam za 1teden v Dolomite. Ženske. 

Hm... Mislim, da boš imel probleme in dolge nosove  tudi v bodoče, če boš tako"soliral". 🤔 Skupno življenje je en kup odrekanja in prilagajanja. Po moje bi bilo bolje, če bi se uskladila in skupno naredila kak izlet oziroma dopust. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Hm... Mislim, da boš imel probleme in dolge nosove  tudi v bodoče, če boš tako"soliral". 🤔 Skupno življenje je en kup odrekanja in prilagajanja. Po moje bi bilo bolje, če bi se uskladila in skupno naredila kak izlet oziroma dopust. 

Ne skrbi, že nekaj časa dopust zgleda tako, da grem za 1teden sam nekam, drugi teden pa dopust v dvoje.  To je tista cena za nič gostiln in ostalih tipičnih stvari, s katerimi nekateri baje kravžljajo živce partnerkam.

 

Od nekdaj pa menim, da mora vsak na vsake toliko (1x letno za par dni) iti nekam popolnoma sam. Da ne pozabi na lastne konjičke in samega sebe. 

 

Ne, nismo off topic... Dostikrat greva kam skupaj (sigurno 3x mesečno) in nazadnje sva videla v btcju pred servisom črno mazdo3. Kljub temu da je limuzina, mi ni potegnila (mazda 3). Črna barva ji preprosto ne paše. Evo, da ne bomo samo o partnerskih odnosih 😀

pred 7 minutami je Bini napisal:

Tema, družinski nasveti je drugje... 😊😀😆🤣

Kje? Ni je.  (hvala bogu). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.