Skoči na vsebino

Nakup Mazda 3


Mally

Priporočeno sporočilo

Meni je pa nova 3 bomba, ta oblika bo moderna se 10 let, tko kot je M6 ze 8 let v koraku s casom.

Glede usnja, ce je v m3 isto usnje kot v m6 jaz s svojim crnim nimam nobenih problemov. Po 3 letih je se vedno kot novo, brez madezev, razpok... seveda pa ga je treba vsake toliko ocistiti in namazati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

99% preprodajalec

 

image.png.a52266fc3aed44b093a4bab8a172a8c6.png

Poleg tega take velike črke v stilu ODLICNE VOZNE LASTNOSTI, ODLICNO OHRANJENO VOZILO mene takoj odbijejo.

 

Naj pokliče in vpraša za avto, pa zna dobiti nazaj odgovor "za katerega?".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Zelo možno je preprodajalec, predvsem zaradi "možnost financiranja". Po drugi strani če odgooglaš telefonsko številko, med zadetki vidiš le ta avto, pri telefonskih številkah preprodajalcev, ti ponavadi ven vrže celo serijo različnih avtov, ki jih je prodajal v preteklosti ...

 

image.png.a52266fc3aed44b093a4bab8a172a8c6.png

Tudi mene je to takoj zmotilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Gregster napisal:

Točno taka kot moja. Sem zelo zadovoljen. Če si odločen ne oklevaj.

 

Pred eno uro je Bini napisal:

Konkretno in točno zapisano,tistega prikaza se takoj navadiš saj gledaš displej pod šipo i je ok. Jaz imam enako in sem dal po ceniku isto kot praviš.@Boki- koki, Takumi je neka izredna verzija,ki spada med attraction in revolucion opremo. Sem preveril po takratnem ceniku in je bila 19.590+450€m.barva in priprava vozila 120€. Bil je tudi got.popust 1000€ in to je to. Tisto kar piše za opremo ni vse res,bodi pozoren! Pri Tacumi se tisti lak malo lušči iz feltn,ponavadi pri vseh! :prstgor:

ok, hvala ti. kaj si mislil za opremo? drugače na kaj moram biti pozoren pri nakupu Mazda3 ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boki-koki napisal:

 

ok, hvala ti. kaj si mislil za opremo? drugače na kaj moram biti pozoren pri nakupu Mazda3 ?

Kolikor jaz vem nima; samodejnega upravljanja dolgih luči ,dinamično prilagajanja žarometov,samodejno zaviranje v sili,pomoč pri parkiranju- parktronic in navigacija je če je dodatno kupljena SD kartica.Vse to ima Revolution top.Takumi je med Attraction in Revolution opremo. Več od Attraction ima 18" kolesa,Bose ozvočenje in senzorje spredaj kolikor jaz vem.Na eni sliki na oglasu je na 16" črnih felgah,verjetno so za zraven gratis😃. Barva tudi ni srebrna- siva(450€) ampak Machine Grey,ki je bila za doplačilo 600€, vsaj tu si na boljšem! Jaz ne vem za nobene težave ampak imam komaj 20k km in tudi drugi ne jamrajo kaj posebej. Luščenje laka s feltn pri tej grafitni barvi feltne je pogosta in tresenje zunanjih ogledal pri 150. Imel boš tako še garancijo,če je bil redno servisiran(5 let)in boš pod garancijo vse uredil. Jaz bi šel na probno vožnjo in se bi po dobrem občutku in pričakovanju odločil za nakup. Srečno.:bravo:

 

 

 

 

IMG_20201220_134902~2.jpg

IMG_20201220_134938_1~2.jpg

IMG_20201220_134952~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Bini napisal:

Kolikor jaz vem nima; samodejnega upravljanja dolgih luči ,dinamično prilagajanja žarometov,samodejno zaviranje v sili,pomoč pri parkiranju- parktronic in navigacija je če je dodatno kupljena SD kartica.Vse to ima Revolution top.Takumi je med Attraction in Revolution opremo. Več od Attraction ima 18" kolesa,Bose ozvočenje in senzorje spredaj kolikor jaz vem.Na eni sliki na oglasu je na 16" črnih felgah,verjetno so za zraven gratis😃. Barva tudi ni srebrna- siva(450€) ampak Machine Grey,ki je bila za doplačilo 600€, vsaj tu si na boljšem! Jaz ne vem za nobene težave ampak imam komaj 20k km in tudi drugi ne jamrajo kaj posebej. Luščenje laka s feltn pri tej grafitni barvi feltne je pogosta in tresenje zunanjih ogledal pri 150. Imel boš tako še garancijo,če je bil redno servisiran(5 let)in boš pod garancijo vse uredil. Jaz bi šel na probno vožnjo in se bi po dobrem občutku in pričakovanju odločil za nakup. Srečno.:bravo:

 

 

 

 

IMG_20201220_134902~2.jpg

IMG_20201220_134938_1~2.jpg

IMG_20201220_134952~2.jpg

Hvala ti, si res Kralj 😉,Bose ozvočenja in senzorjev spredaj nima sem preveril. do jutri se bom moral odločiti za ali proti.

še ena info me zanima, kakšno porabo imate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boki-koki napisal:

Hvala ti, si res Kralj 😉,Bose ozvočenja in senzorjev spredaj nima sem preveril. do jutri se bom moral odločiti za ali proti.

še ena info me zanima, kakšno porabo imate?

Vem,da ene tri stvari ima več kot Attraction Bol podrobno ne vem,ker jaz bi jo takrat vzel ,če bi bila limuzina ampak ne obstaja. Porabo imam na cel tank nekje med 6.2 do 6.8 normalne vožnje,če pa jo poteraš pa pol litra več. Zelo se pozna če imaš zelo kratke razdalje do5 km ker se 2.0 motor komaj do takrat ogreje. Jaz delam po 10-20 km in imam to porabo. Sem pa lani bil 8.dni po Bosni ,delal od 150- 300 km na dan s krajšimi postanki (1700 km)in sem imel nekje okoli 6 litrov,če se dobro spomnim. Ko grem za Split  na trajekt mi pije skupno z vožnjo po otokih in nazaj (1200 km) okoli 6.5 lit. Je pa 80% AC pri hitrosti 130- 150km/h. To je to.:prstgor: Poročaj kako bo z nakupom.:whatever:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na navedbe v oglasu bi najmanj preveril na uradnem servisu zabeleženo servisno zgodovino,  poleg tega pa obvezno še premeril debelino laka (če je bil morda že kakšen del dodatno barvan, morda celo bolj poškodovan). Na tak način navzkrižno preveriš, ali prodajalec morda kaj taji - če da, potem se obrni in išči drugega.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Račun za M3 Revolution letnik 2018:

 

image.thumb.png.1308474be1dafdf34c628cd6e841eed9.png

 

 

Če pogledam tvoj račun lahako rečem,da so mi v Mazda BTC- ju isto naračunali z vsemi popusti. V Mariboru malo manj pa tepihe gratis. Pri nas v Celju pa  19.5k in gumi tepihi,tekstilni so tako z avtom ter gratis letni servis na 20k km v vrednosti takrat 220€ ..:zoom-zoom:

IMG_20201220_164250~3.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Zanimivo je tudi, da je Celjan vse servise naredil v Ljubljani na Viču ... To ni niti praktično, niti ceneje. Naj ti pošlje zadnji račun , kompletno z imenom, ...

 

Poleg tega mi v oglasu ni všeč, da pod zadnjo rubriko "Stanje" ni navedeno, da avto ni bil karamboliran ali poškodovan. To ponavadi objavijo vsi, ki se s tem lahko pohvalijo.

 

Mislim,da je navedel ,da je bil tesni avto kupljen v Celju,kupec pa verjetno živi v Lj.:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj verjetno, da živi v Celju pa hod v Lj v službo in zato servisira v Lj, ker spotoma zapelje pred šihtom na servis, popoldne pa avto prevzame. V Celju bi si pa moral dopust vzet za servis oziroma fehtarit za nadomestni avto, ki ga navadno še zaračunajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Bolj verjetno, da živi v Celju pa hod v Lj v službo in zato servisira v Lj, ker spotoma zapelje pred šihtom na servis, popoldne pa avto prevzame. V Celju bi si pa moral dopust vzet za servis oziroma fehtarit za nadomestni avto, ki ga navadno še zaračunajo.

Kot si napisal Boss, tako tudi on pravi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.