Skoči na vsebino

DPF & Check engine


Priporočeno sporočilo

Zdravo, 

 

V?eraj letim iz trgatve in mi za?ne utripat DPF malo kasneje pa ?e rumena check engine lu?ka.

 

Zgodovina pa taka. DPF se mi je nekaj ?asa nazaj v?gal, pa se mi zginil ko sem naslednji? avto v?gal. Pa je dal mir po moje kak mesec. Potem spet enako pri?gal, ugansil in dal mir. Potem se mi je prej?nji teden enako, zdaj v?eraj pa je ka?e rekel da "konc zajebancije".

 

Ma kdo kaj ve? infa o tej napaki oz. kaj bi bilo najbolj priporo?ljivo narest?

 

Peljal sem da do kolega, ki mi avto ?raufa in pravi da se da to ven stol?t pa reprogramirat oz. da je to ena opcija.

Ima kdo ?e kak drug predlog oz. ideje?

 

 

Do zdaj ko sem mi je ta DPF u?gal je bilo tko da je svetil vedno, potem smo ga dal na ra?unalnik, ro?no pognal regeneracijo in pa neki z eno ?i?ko poresetiral in je blo.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Health Reports 

Diagnostic Result 

Fault ( 2 ) IC (Instrument Cluster) ( 1 ) Abnormal 

U0401 Invalid Data Received From ECM/PCM Continuous Memory DTC - PCM (Powertrain ( 4 ) Abnormal Control Module)

P2458 Diesel Particulate Filter Regeneration Duration Continuous Memory DTC -

P2463 Diesel Particulate Filter - Soot Accumulation Continuous Memory DTC -

P242F Diesel Particulate Filter Restriction - Ash Continuous Accumulation Memory DTC -

P242F Diesel Particulate Filter Restriction - Ash Continuous Accumulation Memory DTC - N

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Di?i po zabitem DPF. Jaz bi probal s stati?no regeneracijo, ?e ?e ni prepozno za to. Pod reset DPF in potem k strajnarju oz. konkurenci, da ti orenk s?istijo DPF.

 

Pa seveda obenem preverit, ?e so ostale komponente nekje v normali, zlasti injektorji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.