Skoči na vsebino

Parkirna naprava


janik

Priporočeno sporočilo

zan? (kak mesec nazaj) sem gledal na eni nem?ki TV, da BMW razvija nekaj takega:

 

ko se pelje? po cesti kjer so avtomobili parkirani ob cesti (kot v LJ pri Gospodarskem razstavi??u), stranski senzorji zaznavajo kje med avtomobili je toliko parkirnega prostora, da pa?e BMW notri. Ko ga senzorji (ta prostor) zaznajo, spusti? volan, potegne? noge k sebi in avto sam bo?no parkira (seveda s pomo?jo drugih senzojev). prava ma?ina za neznalice in lenuhe, kaj.

 

ma to je super . . . jaz bi sploh ?el ven iz avta in po opravkih on naj se pa sam matra s parkiranjem :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem bi morali za ?enske biti manj ob?utljivi, da ne bi vsak always zaznali. :bravo::bravo:

 

:hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbol?i park senzor je da ko nekam butne? ima? ?rno na belem da si biv preblizu, torej proba? nasledni? mal prej ustavljat! <_<:danzoman:

 

tale je tudi huda. nazaj na analogno.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gleda? reklame,da ti kar ?kodi, kaj ko bi se bolj posvetil ?enskam in ne vlo?kom? (avtomobilom se ?e tako preve?)

 

A si po kitajskem horoskopu osa, ali kaj podobnega. Ali si nejevojna zaradi...pustimo to.

Ne bit jezna, ?e ima kdo v?asih kak preblisk na tvojo domislico, saj je bil ne?kodljiv, ne?aljiv, hudomu?no simpati?en in je zgolj opozarjal na pomanjlklivosti tvojega "izuma"

Obvladam veliko podro?ij, avtomobile zgolj mimogrede in bolj povr?no. Na reklame (in na always) pa sem alergi?en in ?enskam se posve?am...kolikor mi senzor dopu??a (ha,ha). :danzoman::danzoman::danzoman:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zan? (kak mesec nazaj) sem gledal na eni nem?ki TV, da BMW razvija nekaj takega:

 

ko se pelje? po cesti kjer so avtomobili parkirani ob cesti (kot v LJ pri Gospodarskem razstavi??u), stranski senzorji zaznavajo kje med avtomobili je toliko parkirnega prostora, da pa?e BMW notri. Ko ga senzorji (ta prostor) zaznajo, spusti? volan, potegne? noge k sebi in avto sam bo?no parkira (seveda s pomo?jo drugih senzojev). prava ma?ina za neznalice in lenuhe, kaj.

 

da mojo izjavo podkrepim ?e z videom LINK

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si po kitajskem horoskopu osa, ali kaj podobnega. Ali si nejevojna zaradi...pustimo to.

Ne bit jezna, ?e ima kdo v?asih kak preblisk na tvojo domislico, saj je bil ne?kodljiv, ne?aljiv, hudomu?no simpati?en in je zgolj opozarjal na pomanjlklivosti tvojega "izuma"

 

oso si sigurn ?ist na nov pogruntal

zata bi pa rekla, da od vseh znamenj po kitajskem horoskopu ti najbolj ustreza petelin: zelo uspesni , marljivi , vztrajni , arogantni , iskreni ,nenavadni in pravi avanturisti .

konj: zelo prijateljski , odprti ,nepremisljeni, trmasti , mocni ,energicni in nestabilnega razpolozenja.

ali pa pes: zelo zanesljivi ,vdani , marljivi , odgovorni , konzervativni , druzabni ,simpaticni in kdaj prevec staticni.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oso si sigurn ?ist na nov pogruntal

 

 

Da in to namenoma (o kitajskem horoskopu sicer nimam pojma), ker imam vtis, da ko je tvoj ego nekoliko ugro?en, mora? pi?iti nazaj, ali pa se vsaj nakostre?iti....in nakazati, da ne mara? zgubljati (se mogo?e motim?)...?eprav tvoj "nasprotnik" ni imel slabih namenov.

 

Na podlagi ?esa si ti zaklju?ila, da se "petelinim", "konjim", ali celo "psujem"... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da in to namenoma (o kitajskem horoskopu sicer nimam pojma), ker imam vtis, da ko je tvoj ego nekoliko ugro?en, mora? pi?iti nazaj, ali pa se vsaj nakostre?iti....in nakazati, da ne mara? zgubljati (se mogo?e motim?)...?eprav tvoj "nasprotnik" ni imel slabih namenov.

 

Na podlagi ?esa si ti zaklju?ila, da se "petelinim", "konjim", ali celo "psujem"... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

 

:hohoho::hohoho::hohoho: odkar je pomanjkljiv moj izum

?e si ?e al pa ?e bo? kadarkol kakr?nokol dav?no napoved zaj., se pa spomni na svojo pomankljivost :danzoman::danzoman::hohoho:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si ?e al pa ?e bo? kadarkol kakr?nokol dav?no napoved zaj., se pa spomni na svojo pomankljivost :danzoman::danzoman::hohoho:

 

Ne vidim razloga. Prje?nji Zdoh sem obvladal bolje od prenekaterega dav?nega strokovnjaka (brez, da bi se petelinil). Novega pa ne prou?ujem, ker me nervira zaradi prenekatere gluposti v njem zapisane in bo najverjetneje v doglednem ?asu zamenjan, zato bi, za mene, poglabljanje v njegove "labirinte" prerdstavljalo izgubo ?asa.

Pomanjkljivosti pa ima vsak, tudi tisti, ki se jih ne zaveda.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.