Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 14 minutami je Alex napisal:

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

Hehehe, časi grejo naprej.... :ouje:

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

To je zato ker maš eno pa pol tone velko in težko pošast, te pač ne gre dajat ob bok 200-300 kil lažjim :P

Napisano

Alex, naju aerodinamika jebe... to moraš po AC 90km/h vozit pa bo poraba okol 4 litre in štamprle čes.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

Tako, hitrejši, nižja poraba, ni da ni. Priporočam.

 

Edini minus je, da če bova šla skupaj v bauhaus bom jaz za dve gajbi rabil najet kombi ti boš pa pol stanovanja zmetal v 6ko. :D

 

Napisano
pred 6 urami je NevLado napisal:

Tako, hitrejši, nižja poraba, ni da ni. Priporočam.

 

Edini minus je, da če bova šla skupaj v bauhaus bom jaz za dve gajbi rabil najet kombi ti boš pa pol stanovanja zmetal v 6ko. :D

 

Hitrejši? Iz katere pravljice si pa to izvlekel? Klanci? Kdo dela kolone po klancih?Pri vožnji 100/uro po avtocesti kdo bo imel manjšo porabo? Ko bo potrebno dati dve vrečki v prtljažnik, kdo bo klical domov ženo, da mu pride pomagati peljati "tovor" domov? Kdo boljj onesnažuje okolje? Kdo ne more vleči zadaj niti bicikla a  kje šele kakšno manjšo prikolico za peljati frezo itd.. itd.. 😛😏

 

 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Hitrejši? Iz katere pravljice si pa to izvlekel? Klanci? Kdo dela kolone po klancih?Pri vožnji 100/uro po avtocesti kdo bo imel manjšo porabo? Ko bo potrebno dati dve vrečki v prtljažnik, kdo bo klical domov ženo, da mu pride pomagati peljati "tovor" domov? Kdo boljj onesnažuje okolje? Kdo ne more vleči zadaj niti bicikla a  kje šele kakšno manjšo prikolico za peljati frezo itd.. itd.. 😛😏

V večini se strinjam,ampak odvisno za kaj rabiš tak avto ? Meni je to kar imam max.pa tudi v klance proti in iz primorske ni problem peljat 140-150 kar je čisto vredu,no edini problem pa je ko ti tisti z 100 zabluzi pred tabo in moraš potem res imeti nekaj potrpljenja,da ga prehitiš in dobiš spet neko zgledno hitrost. Kaj češ tako pač je....:nevem:

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

V večini se strinjam,ampak odvisno za kaj rabiš tak avto ? Meni je to kar imam max.pa tudi v klance proti in iz primorske ni problem peljat 140-150 kar je čisto vredu,no edini problem pa je ko ti tisti z 100 zabluzi pred tabo in moraš potem res imeti nekaj potrpljenja,da ga prehitiš in dobiš spet neko zgledno hitrost. Kaj češ tako pač je....:nevem:

Fer napisano. Ne moreš imeti vsega najboljšega, kot imamo mi, ki vozimo dizel karavane.🤗

 

 

Napisano

Aja, ko je ravno govora o tem. Včeraj se vozim po avtocesti in zagledam darsov kamion z opozorilom na možnost naleta. Ga prehiti in kaj vidim? Pred njim vozi mazda, benzinar. Dobro, res je bil rahel vzpon in razumem, da so morali zavarovati vozilo pred naletom tovornih vozil, a vseeno. Je pa baje imel super porabo. Tudi to nekaj šteje. 😏

 

 

Napisano
pred 34 minutami je Alex napisal:

Aja, ko je ravno govora o tem. Včeraj se vozim po avtocesti in zagledam darsov kamion z opozorilom na možnost naleta. Ga prehiti in kaj vidim? Pred njim vozi mazda, benzinar. Dobro, res je bil rahel vzpon in razumem, da so morali zavarovati vozilo pred naletom tovornih vozil, a vseeno. Je pa baje imel super porabo. Tudi to nekaj šteje. 😏

Mi je všeč kako se prepričuješ, da je dizel kul. :P

  • Všeč 1
  • Haha 3
Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Aja, ko je ravno govora o tem. Včeraj se vozim po avtocesti in zagledam darsov kamion z opozorilom na možnost naleta. Ga prehiti in kaj vidim? Pred njim vozi mazda, benzinar. Dobro, res je bil rahel vzpon in razumem, da so morali zavarovati vozilo pred naletom tovornih vozil, a vseeno. Je pa baje imel super porabo. Tudi to nekaj šteje. 😏

Ja, tega sem tudi jaz videl apak je bil dizel ,ki je bil v rezervnem programu zaradi zamašitve DPF filtra! Tudi to se zgodi..:ouje:(šala mala)

Napisano

Lp...zanima me za za našo novo Mazdo cx3 kartica za Navigacijo ?to sem naročil preko spleta za cx3.😁

Naslednje ...to kartico potem samo dam v režo ..in to deluje ali je kakšen poseben postopek...hvala za pomoč..😉😁😁lp

Napisano

Saj ponavadi dobis navodila zraven ... 

 

Naceloma samo vstavis in sledis navodilomna zaslonu... Lahko pa jo das tudi v citalec in priklopis na racunalnik, namestis Mazda toolbox, registriras ter preveris, ce je na voljo se kaksna posodobitev ... 

 

preview.jpg
INFOTAINMENT.MAZDAHANDSFREE.COM

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Hvala za inf...ki dobim probam.javim 😁😉

Samo ta cx3 ima vso opremo razen te kartice za navigacijo...Orig. je 500 € noro 🤪🤪🤪.saj so mi jo hoteli dan na Mazdi ..samo cena avta bi bila dražja :danzoman: lp zoom zoom 

  • 1 mesec kasneje...
Napisano
dne 2. 7. 2020 ob 14:16 je NevLado napisal:

A ponastaviš računalnik z vsakim tankom?

 

Jaz sem do sedaj vedno ponastavil ob tankanju sedaj bom pomoje kar pustil pri miru par mesecev pa da vidimo, kje se ustali.

Ne. Računalnik resetiram ko menjam pnevmatike. Torej 2x letno.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.