Skoči na vsebino

Mazda 6 2016 maska/grill


Husky1290

Priporočeno sporočilo

dne 27. 4. 2021 ob 13:55 je Bini napisal:

Slika...?🧐

Pri rdeči zna dobro it skupaj....👍. Pri moji bi bilo vse skupaj pretemno.😛

https://www.youtube.com/watch?v=pr5C4UpJMAE

Neki gledu. Pa morem reč, da ne zgleda švoh. Edino znak spredaj jaz ne bi pipal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Boss napisal:

Alex, držim pesti. Pa vseen bolje maskiraj kot tale model z videa, da bo pol manj dela.

Bom malo poslikal sam potek dela in barvanja, če bo komu pozneje prišlo prav. Sicer pa je delo z plastidipm čisto enostavno za delat in če se eventuelno kaj sfiži to lahko enostavno popraviš. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je TiEn napisal:

Jap izi je kot pasulj,.. pa pločevinko dej v toplo vodo da se segreje se precej lepše potem dela s samim dipom

Ja. Nekje na 25-30°C jo je najboljše segreti, da barva(guma) v piksni postane dovolj tekoča, brez grudic. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Alex napisal:

Bom malo poslikal sam potek dela in barvanja, če bo komu pozneje prišlo prav. Sicer pa je delo z plastidipm čisto enostavno za delat in če se eventuelno kaj sfiži to lahko enostavno popraviš. 🤔

 

Saj ravno zato te pa opozarjam, ker sem sam feltne delal s tem. Pa sem pol kr nekaj časa drgnil odvečni plastidip iz gume dol. ni šlo tako enostavno kot pravijo. Ja tam, kjer je bilo na debelo ni blo težav, tam kjer je pa samo mao ga naneslo sem se pa z mikrofiber krpo kr nekaj časa dol drgnil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

 

Saj ravno zato te pa opozarjam, ker sem sam feltne delal s tem. Pa sem pol kr nekaj časa drgnil odvečni plastidip iz gume dol. ni šlo tako enostavno kot pravijo. Ja tam, kjer je bilo na debelo ni blo težav, tam kjer je pa samo mao ga naneslo sem se pa z mikrofiber krpo kr nekaj časa dol drgnil.

Vem. Priprava je 90%, samo delo pa ostalo. Tako je pri vsakemu barvanju. Pa razmaščevanje je tudi pomembno. Dobro, da imam tega na pretek doma. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Komi čakam, da dobim tole masko, ko sm najdu slike kok bo sedla na mojo barvo sm še bolj neučakan 😍91647061_2860784203968884_2032667403967528960_n.thumb.jpg.52679d1816774ec7c0299f4be337818d.jpg

 

91982998_2860784117302226_6021372938710679552_n.thumb.jpg.4c534aba59b529b9bec82f4f49ad92ef.jpg

 

92472294_2860784050635566_7370282034486312960_n.thumb.jpg.a5d65ad0d0fdd9944a23366e9f23f7d1.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je 50keda napisal:

@Husky1290 poglej poglej .... mislim, da ti neuide takšna maska ane? :)
@Deeyan od kod si jo pa naroču?

 

1. ebay, se je pošiljka zgubila, sem dobil full refund, 2. pa aliexpress

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Boss napisal:

A tole je komplet z črnimi nekromanimi letvicami? Pol nimaš kej odlašat, ker zgleda totalno badass in noro dobr.

 Preveč spominja na grill zadnje FL,ki mi ni všeč. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Pa kdo voznika gleda... a ti gledaš voznike? Jaz pogledam sam avte.

 

No ja, če je res kaka dobra pičoza notr pol je to druga zgodba... ampak pustmo to. 😜

Tudi grila ne gledam... Razen tistega, na katerem so gor ćevapi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj te pa pol mot... sprednja maska je del avta in mora bit čimbolj estetsko v sozvočju oblikovanja ostalega avta. Recimo tale maska je cool, strežne sanke so pa uncool.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Zakaj te pa pol mot... sprednja maska je del avta in mora bit čimbolj estetsko v sozvočju oblikovanja ostalega avta. Recimo tale maska je cool, strežne sanke so pa uncool.

Meni izgleda preveč "plastično". 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa pol na AudiQ8 in novi BMW 7 rečeš.... ne veš al majo spredi montirane LaToyine ustnice polne botoxa, al se je nekdo spozabu in je tavelko žar ploščo spredi notri montiral, al je pa enmu preveč reciklirane plastike ostal.

 

To je zdaj kao moderno ampak je v bistvu prav histerično smešno, tako da tale Mazdin gril zgleda svetovno neplastičen proti omenjenim primerkom drugih znamk.

  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Boss napisal:

Kaj pa pol na AudiQ8 in novi BMW 7 rečeš.... ne veš al majo spredi montirane LaToyine ustnice polne botoxa, al se je nekdo spozabu in je tavelko žar ploščo spredi notri montiral, al je pa enmu preveč reciklirane plastike ostal.

 

To je zdaj kao moderno ampak je v bistvu prav histerično smešno, tako da tale Mazdin gril zgleda svetovno neplastičen proti omenjenim primerkom drugih znamk.

 

al pa to kaj so pri tazadnjem BMW 4 nardil z masko 🤦‍♂️

pred 16 urami je Boss napisal:

A tole je komplet z črnimi nekromanimi letvicami? Pol nimaš kej odlašat, ker zgleda totalno badass in noro dobr.

 

tole je vse v kompletu ja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.