Skoči na vsebino

Mazda 6 2016 maska/grill


Husky1290

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Husky1290 napisal:

Je ze kdo menjaval preFL grill za FL grill? Sta maski enakih dimenzij? Oz. se je kdo spuscal v razne ebay ali aliexpress variante? Osebno mi je FL grill veliko lepsi kot starejsi v horizontalnih kromiranih linijah.😁

Ne paše. Kjer prodajajo AM grill za 6-ke je vedno poudarjeno za kateri model je katera maska. Lahko si pa omisliš kaj od tukaj. 

https://www.ebay.com/str/mvtuningbodykits?sid=mv_tuning&rt=nc

Jaz sem pri njih vzel sprednji lip. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa ravno krom look ne paše... tole zgleda čista bomba. Jaz bi menjal takoj.

 

p.s. sem se nasmejal tvojemu profilu, kjer imaš napisan Kravaran. Sej je res mal bolj krava kot limuzina ampak vseeno pa ne tolk, da je treba še poudarit. 😜

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, Boss said:

Men pa ravno krom look ne paše... tole zgleda čista bomba. Jaz bi menjal takoj.

 

p.s. sem se nasmejal tvojemu profilu, kjer imaš napisan Kravaran. Sej je res mal bolj krava kot limuzina ampak vseeno pa ne tolk, da je treba še poudarit. 😜

 

 

 

Men tut chrom ne pase, razmisljam, da bom spomladi na crno pobarvu ves chrom, pa zadnjo lajsno tudi....

7 hours ago, Husky1290 said:

Ma ceno bi že prežveču, sam mi ni všeč ker je še tista obroba okoli grilla črna, original je krom 😁

 

Te lajsne se da drugac prestavit 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Deeyan napisal:

 

Men tut chrom ne pase, razmisljam, da bom spomladi na crno pobarvu ves chrom, pa zadnjo lajsno tudi....

 

Te lajsne se da drugac prestavit 🙂

Na belem avtu črno namesto kroma  meni še nekako izpade, na ostalih barvah pa ne tako. Sem videl v živo na rdeči in mi ni bilo všec. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Deeyan said:

 

Men tut chrom ne pase, razmisljam, da bom spomladi na crno pobarvu ves chrom, pa zadnjo lajsno tudi....

 

Te lajsne se da drugac prestavit 🙂

Ene maske k sm jih gledu je blo videt kot da so iz enga kosa. Sem pa vidu da so na original kosu loceni deli to🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

22 hours ago, Husky1290 said:

Ene maske k sm jih gledu je blo videt kot da so iz enga kosa. Sem pa vidu da so na original kosu loceni deli to🙂

 

Ce bos narocil, odkupim od tebe crne letvice 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Da ne odpiram nove teme... Je ze kdo daju zadnjo krom lajsno na karavanu dol? Je kej takega na kar je treba pazit, da ne polomim cesa? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Deeyan napisal:

Da ne odpiram nove teme... Je ze kdo daju zadnjo krom lajsno na karavanu dol? Je kej takega na kar je treba pazit, da ne polomim cesa? 

A jo boš dal barvati? Tukaj imaš razlago, če ti bo kaj pomagalo v angleščini. 

"Removing the chrome and black lip on the trunk . .. To remove it, there are three caps on the underside of the ledge. They are very noticble and just use a flathead to pop em off and use a socket wrench to do the bolt inside. Once those are off, it will take some wiggling to get the chromed ends out. They are clipped at two points, one near the end and one in the middle. I haven't found the surefire method to easily remove them so I just wiggled it till it came loose and bingo, it came off. Also, you might have to remove your license plate frame if it is bulky and prevents the downward/outward movement

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

A jo boš dal barvati? Tukaj imaš razlago, če ti bo kaj pomagalo v angleščini. 

"Removing the chrome and black lip on the trunk . .. To remove it, there are three caps on the underside of the ledge. They are very noticble and just use a flathead to pop em off and use a socket wrench to do the bolt inside. Once those are off, it will take some wiggling to get the chromed ends out. They are clipped at two points, one near the end and one in the middle. I haven't found the surefire method to easily remove them so I just wiggled it till it came loose and bingo, it came off. Also, you might have to remove your license plate frame if it is bulky and prevents the downward/outward movement

 

Ja, kroma nekak ne maram, bom pa pobarvu s plasti dipom. 

 

Tale razlaga mislim, da je za sedana, ma mal drugac narjen. Za sedan sm nasu razlago tut s slikicam

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210326_130818_edit_618580360614985.jpg

IMG_20210326_130827_edit_618557454503009.jpg

IMG_20210326_130838_edit_618532898366555.jpg

IMG_20210326_130850_edit_618510358648329.jpg

IMG_20210326_130901_edit_618490194499374.jpg

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Deeyan napisal:

 

Ja, kroma nekak ne maram, bom pa pobarvu s plasti dipom. 

 

Tale razlaga mislim, da je za sedana, ma mal drugac narjen. Za sedan sm nasu razlago tut s slikicam

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210326_130818_edit_618580360614985.jpg

IMG_20210326_130827_edit_618557454503009.jpg

IMG_20210326_130838_edit_618532898366555.jpg

IMG_20210326_130850_edit_618510358648329.jpg

IMG_20210326_130901_edit_618490194499374.jpg

Saj za plastidip ne rabiš jemati dol. V bistvu izoliraš malo bolj na grobo okoli kroma in ko se posuši enostavno strgaš proč višek. Bi pa ti priporočil na vrh njihov "plastilak". Sam plastidip izgleda meni preveč mat.  

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Saj za plastidip ne rabiš jemati dol. V bistvu izoliraš malo bolj na grobo okoli kroma in ko se posuši enostavno strgaš proč višek. Bi pa ti priporočil na vrh njihov "plastilak". Sam plastidip izgleda meni preveč mat.  

 

Bom vrjetno res kr tak nardil... Hvala! 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
pred 2 urama je samSimon napisal:

ne bo, ne bo... mal bolj ''zajebana'' bo vidt 😅
hmmm... očitno je pa stvar okusa. Palce gor za črno!

Sem opazil, da sedanji novi avti nimajo več skoraj nič kroma. Okoli šip vse črno, maske tudi črne. Tudi stranska ogledala imajo velikokrat črna. Tako da ja, to je sedaj moderno. Meni tudi izgleda tak avto bolj športen. 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 3/26/2021 at 9:24 PM, Deeyan said:

 

Bom vrjetno res kr tak nardil... Hvala! 🙂

Samo na debelo daj sloj,.. da se ne boš potem zafrkaval pri odstranjevanju v prihodnjosti,.. ko sem jaz na volvotu barval feltne v chameleon barvo sem dal 3 sloje črnega in 3 sloje barve pa je še vedno bilo premalo

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Deeyan napisal:

Sem se lih dons zafrkavu s tem, dal sm pa 5 slojev

 

IMG_20210425_193138_edit_52846952763810.thumb.jpg.47ae6e1b837b0d8b029407c403cb5641.jpg

Lepo izgleda brez kroma. 👍A si dal tudi sijajni lak na koncu ali je bolj mat? A  napisa boš pa pustil svetle barve? 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Lepo izgleda brez kroma. 👍A si dal tudi sijajni lak na koncu ali je bolj mat? A  napisa boš pa pustil svetle barve? 

 

Nekak mi je bolj usec mat, kot pa sijaj

Tut na napisih bo sprememb, razen skyactiv ostane tak kot je 🙂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Deeyan napisal:

 

Nekak mi je bolj usec mat, kot pa sijaj

Tut na napisih bo sprememb, razen skyactiv ostane tak kot je 🙂

Sam zdaj bo pa  ta alu/krom zaščita pod prtljažnikom malo sekala ven? 🤔

  • Všeč 3
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.