Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 49 minutami je Jest napisal:


Tukaj pise, da sploh se ni bil cepljen... 

 

6e6a436d492fdca0dc36.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Konec tedna se je nadaljevalo cepljenje zaposlenih v vzgoji in izobraževanju, ki bo potekalo tudi prihodnji teden. V ponedeljek pa bo znova v polnem obsegu stekel pouk na velenjski OŠ Mihe Pintarja...

 

No, in potem se čudimo, da je taka anticepilna euforija, ko krožijo fake news okoli.

In nekateri jih takoj z odprtimi rokami  pograbijo in delijo naprej. Kajne Marko? 😉

Tudi v Italiji se je izkazalo, da naj bi umrli profesor na eni izmed fakultet imel že enkrat prej blažji infarkt. Italijani so odobrili, da se lahko nadaljuje z  cepljenjem z AZ naprej. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kdo je zdaj tu doktor @Marko91?

Verjetno je bil pa zraven kovid19,verjetno in še ni preverjeno,da me ne bo gdo držal za besedo!🤔

pred 3 minutami je marko91 napisal:

Ja vsi lazejo

cb8fa82910c748c6c810.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

V državi so že prekinili s cepljenjem z AstraZeneca cepivom.

 

Zato pa mislite s svojo glavo ne kar tako na dovgo razpravljat in vznemirjat ljudi,dejstva so res dejstva in sem ne spada mnipulacija itd.😷

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Bini said:

In kdo je zdaj tu doktor @Marko91?

Verjetno je bil pa zraven kovid19,verjetno in še ni preverjeno,da me ne bo gdo držal za besedo!🤔

Doktorja ni primeri rastejo. 
rorej si spet prihavil neumnost, veliko neumjost....po tvoje umres vsakem primeru, naravno, s covidom ali cepivom....torej zakaj vse to potem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 minutes ago, Bini said:

In kdo je zdaj tu doktor @Marko91?

Verjetno je bil pa zraven kovid19,verjetno in še ni preverjeno,da me ne bo gdo držal za besedo!🤔

Zato pa mislite s svojo glavo ne kar tako na dovgo razpravljat in vznemirjat ljudi,dejstva so res dejstva in sem ne spada mnipulacija itd.😷

Joj to pravis ti ki dajes osnovnosolske izjave? 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

In kdo je zdaj tu doktor @Marko91?

Verjetno je bil pa zraven kovid19,verjetno in še ni preverjeno,da me ne bo gdo držal za besedo!🤔

Z  AZ so cepili mislim da z okoli 17 milijonov odmerkov. Tudi, če bi res nekdo umrl(potrjena ni bila še nobena direktna smrt zaradi AZ v niti eni državi) bi bil to zeloooo majhen procent umrlih.Tudi pri bolj navadnih zdravilih se vedno najde kdo, ko gre lahko kaj narobe (splet okoliščin) 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Just now, Bini said:

Se strinjam😉

Ja to je resitev. Ce se soocis z nestrinjanjem. Enostavno pobegnes

A sveta trojica ne bo niti pomislila na dvom

 

14virus-briefing-ireland-AZ1-videoSixtee
WWW.NYTIMES.COM

Major public health agencies have offered reassurances, noting that millions of people have received the...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko mal se umiri..pejd na sprehod pa mal zadihi..bolj panične in napsihirane osebe zaradi ceplenja še nisem videl. Ti greš zjutraj srat na wc prvo delo je iskat članke o cepljenju.. 🤣🤣  sej te noben ne sili da se cepiš

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 2
  • Haha 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je TiEn napisal:

Marko mal se umiri..pejd na sprehod pa mal zadihi..bolj panične in napsihirane osebe zaradi ceplenja še nisem videl. Ti greš zjutraj srat na wc prvo delo je iskat članke o cepljenju.. 🤣🤣

Kaj ni zadnjič razlagal, da je težki privatnik in da se ne vidi iz dela ven. Nič ne kaže na to. Na vsak  post urno odgovori. 😅😅

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, TiEn said:

Marko mal se umiri..pejd na sprehod pa mal zadihi..bolj panične in napsihirane osebe zaradi ceplenja še nisem videl. Ti greš zjutraj srat na wc prvo delo je iskat članke o cepljenju.. 🤣🤣  sej te noben ne sili da se cepiš

Res je noben me ne sili. Noben pa ne more prepovedati moje argumentiramje. Forum dela v obe strani

 

 

ojoj neseamne besede _ takoj zaklep!

 

na k mi gre ko samo gonite svoje stalisce, ker zagovarjate samo svoje denanje in vam je vseeno za ostale

2 minutes ago, Alex said:

Kaj ni zadnjič razlagal, da je težki privatnik in da se ne vidi iz dela ven. Nič ne kaže na to. Na vsak  post urno odgovori. 😅😅

Alex pa ne more iz svoje koze :) hinavski provokator ostaja zvest,

sam sebi:)

Ta forum kora sprejeti samo eno mnenje, drugace zaklep. Noro, pa se tega doloca Alex company. Kje ze vidimo tak pristop?

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Tudi jaz se strinjam, da se ta tema zaklene, ker so zopet eni postali nestrpni in žaljivi. Mi doktorji "popoldanci" ne bomo rešili nič. 

 

 

In kaj ima smisel temo zaklepat, ce se bo spet pojavila nova... Itak sta ze vsaj dve temi o Covidu... pise se pa itak podobno v vec ali manj vseh temah... torej naj kar vse take zaklepamo?

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Jest napisal:

 

 

In kaj ima smisel temo zaklepat, ce se bo spet pojavila nova... Itak sta ze vsaj dve temi o Covidu... pise se pa itak podobno v vec ali manj vseh temah... torej naj kar vse take zaklepamo?

Sem razumel, da je zaklep predlagal in sem se pač strinjal. Drugače je pa meni vseeno glede teme, saj se samo kregamo in ni nič pametnega od nje. Mogoče bi pa potem Marko sodeloval še kje drugje ne samo pri kovidu in politiki..... 

pred 2 urama je marko91 napisal:

Ja to je resitev. Ce se soocis z nestrinjanjem. Enostavno pobegnes

A sveta trojica ne bo niti pomislila na dvom

 

14virus-briefing-ireland-AZ1-videoSixtee
WWW.NYTIMES.COM

Major public health agencies have offered reassurances, noting that millions of people have received the...

 

Ne za to, ampak raje popijem v miru eno kavico, ker ne rabim tega prerekanja z neotesanci. Sem le mislil, da si drugačen tip, a žal sem se zmotil kar je redkost. 😥

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, TiEn said:

"Avtomobilski" forum

In kaj sem rekel jaz mesec ali dva nazaj nazaj? 
I just play along.

2 hours ago, Bini said:

Sem razumel, da je zaklep predlagal in sem se pač strinjal. Drugače je pa meni vseeno glede teme, saj se samo kregamo in ni nič pametnega od nje. Mogoče bi pa potem Marko sodeloval še kje drugje ne samo pri kovidu in politiki..... 

Ne za to, ampak raje popijem v miru eno kavico, ker ne rabim tega prerekanja z neotesanci. Sem le mislil, da si drugačen tip, a žal sem se zmotil kar je redkost. 😥

Spet si pokazal svoj nivo, se pravi ker ti v kaki drugi temi napišeš malo več imaš potem več pravic pisati neavtomobilske teme?

 

dneve,

mesece, leta smetite tukaj eni in isti, sedaj ko dobite smeti mazaj pa jok pa zaklep.

Ima Jest popolnoma prav, to je le ena izmed mnooooooooooooooogih smetraskih tem, kjer kraljuje sveta trojica. In sedaj ima razpad sistema, ker je nekdo koncno dvignil roko.

svojih zaljivk nikoli ne vidite, ko ke nekdo drug predlagal da se brise politika je bil takoj jok pa stok, zdaj konste saminuzaljeni pa nimate vec krone na glavi pa spet jok in stok. Cisti kalimeroti.

 

In ja vztrajam da je cepljenje ZA KORONO nevarno in nepredvidljivo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je marko91 napisal:

In kaj sem rekel jaz mesec ali dva nazaj nazaj? 
I just play along.

Spet si pokazal svoj nivo, se pravi ker ti v kaki drugi temi napišeš malo več imaš potem več pravic pisati neavtomobilske teme?

 

dneve,

mesece, leta smetite tukaj eni in isti, sedaj ko dobite smeti mazaj pa jok pa zaklep.

Ima Jest popolnoma prav, to je le ena izmed mnooooooooooooooogih smetraskih tem, kjer kraljuje sveta trojica. In sedaj ima razpad sistema, ker je nekdo koncno dvignil roko.

svojih zaljivk nikoli ne vidite, ko ke nekdo drug predlagal da se brise politika je bil takoj jok pa stok, zdaj konste saminuzaljeni pa nimate vec krone na glavi pa spet jok in stok. Cisti kalimeroti.

 

In ja vztrajam da je cepljenje ZA KORONO nevarno in nepredvidljivo

Ne rabim zaklepa teme,nasvidenje Marko 91......😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Jest napisal:


Tukaj pise, da sploh se ni bil cepljen... 

 

6e6a436d492fdca0dc36.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Konec tedna se je nadaljevalo cepljenje zaposlenih v vzgoji in izobraževanju, ki bo potekalo tudi prihodnji teden. V ponedeljek pa bo znova v polnem obsegu stekel pouk na velenjski OŠ Mihe Pintarja...

 

 

Sem napisal, da ne morem preverit, ker to je bila informacija s strani dijakov te šole še predno je karkoli prišlo v medije.  Bom samo napisal kar sem slišal pa ne bom rekel, da je to res. Ker je imel med svojimi profesorji veliko dvoma naj bi se šel kot zgled cepit prej, da dokaže da to ni nič takega. Ampak rečmo, da so to res vse samo govorice, čeprav če bi res bil res zaplet zaradi cepljenja bi to bila cela katastrofa za program cepljenja. Tako, da so v igri višji interesi in se ne bi čudil, če bi zanikali resnico in da je to samo pomirilo za javnost.

 

Ampak še enkrat, ne bom trdil, tako da ostanem pač pri uradni razlagi, da ni bil cepljen in da je bilo naključje, da se je to zgodilo ravno v tem obdobju masovnega cepljenja učiteljev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.