Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Jaz sem samo napisal svoje mnenje in nisem noben "odvetnik"... in ni treba da se obnasamo kot nasi politiki in se potem sprenevedamo... in delamo fine ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ali se samo meni zdi, ali forum postaja nekako "čuden" oz. manj zanimiv, pa sem tule gor bolj ali manj aktiven od leta 2005. Lahko je to zgolj moj pogled, ko ga ne spremljam več tako podrobno in POZOR, nimam nikogar poimensko v mislih, da ne bo kdo česarkoli narobe razumel, v smislu "šimfanja" njega konkretno, itd. ;)

 

So pa sicer tudi jebeni koronsko-kovidni cajti, tako da verjetno zato cveti tale tema KORONA, ki sem zdajle le pomotoma tole v njej napisal, ampak ko je to očitno postala najbolj aktualna tema celotnega foruma in to mi ni preveč všeč. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Z M A J said:

Ne vem ali se samo meni zdi, ali forum postaja nekako "čuden" oz. manj zanimiv, pa sem tule gor bolj ali manj aktiven od leta 2005. Lahko je to zgolj moj pogled, ko ga ne spremljam več tako podrobno in POZOR, nimam nikogar poimensko v mislih, da ne bo kdo česarkoli narobe razumel, v smislu "šimfanja" njega konkretno, itd. ;)

 

So pa sicer tudi jebeni koronsko-kovidni cajti, tako da verjetno zato cveti tale tema KORONA, ki sem zdajle le pomotoma tole v njej napisal, ampak ko je to očitno postala najbolj aktualna tema celotnega foruma in to mi ni preveč všeč. :(

Bravo. Koncno en neutralen, se posebej ce si staroselec. Ta forum je v lasti posameznikov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Mislim, da nihče  ne rabi odvetnika in da lahko sam razloži, kaj je hotel s tem smejanjem povedati. 😉

 

opala, a Jest je tud odvetnik - hmmm le kolk on računa? 😜

 

Ampak Alex, dej no, zakaj pretiravaš? Sem 100% prepričan, da tist smeško ni letel na to, da nekdo zabavlja čez umrle. Mislim, da tolk fuknjen pa folk tuki gor le ni. Po moje ti preveč po raznih greznicah tavaš, kjer dejansko obstajajo bolestna bitja in razne koprive, ki skrivajo svojo identiteto zato, da izživljajo najbolj temačne frustracije. Pol si pa prehitro tole povezal s tem forumom, kjer smo dokaj normalni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

opala, a Jest je tud odvetnik - hmmm le kolk on računa? 😜

 

Ampak Alex, dej no, zakaj pretiravaš? Sem 100% prepričan, da tist smeško ni letel na to, da nekdo zabavlja čez umrle. Mislim, da tolk fuknjen pa folk tuki gor le ni. Po moje ti preveč po raznih greznicah tavaš, kjer dejansko obstajajo bolestna bitja in razne koprive, ki skrivajo svojo identiteto zato, da izživljajo najbolj temačne frustracije. Pol si pa prehitro tole povezal s tem forumom, kjer smo dokaj normalni.

Nikjer ne tavam. Zakaj pa bi taval po raznih forumih in prebiral bolestne komentarje raznih teorij zarot, če mi tega ni treba.😉 Sem samo napisal, da naj sam odgovori, če je že tako reagiral, kaj je s tem mislil. Ne rabimo ostali ugibati in se prepirati zaradi dvoumnih reakcij.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

27 minutes ago, marko91 said:

Bravo. Koncno en neutralen, se posebej ce si staroselec. Ta forum je v lasti posameznikov.

 

12 minutes ago, Boss said:

 

opala, a Jest je tud odvetnik - hmmm le kolk on računa? 😜

 

Ampak Alex, dej no, zakaj pretiravaš? Sem 100% prepričan, da tist smeško ni letel na to, da nekdo zabavlja čez umrle. Mislim, da tolk fuknjen pa folk tuki gor le ni. Po moje ti preveč po raznih greznicah tavaš, kjer dejansko obstajajo bolestna bitja in razne koprive, ki skrivajo svojo identiteto zato, da izživljajo najbolj temačne frustracije. Pol si pa prehitro tole povezal s tem forumom, kjer smo dokaj normalni.

Ok o katerem smeskotu se sploh gre ta drama

Popravljeno od marko91
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Tudi jaz sem tak in sem se držal osnovnih ukrepov pa nisem dobil od žene! Pri sosedu pa sin prinesel domov in okužil vse po vrsti,10 ljudi od tega 2 umrla!😭

 

reakcija na tale post na prejšnji strani...

  • Všeč 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11 minutes ago, Boss said:

 

reakcija na tale post na prejšnji strani...

Ok res much ado about nothing....predvidevam pa da sem jaz ta drug pacient.....

saj pravim tale sveta forumska trojica.....

 

kot da se kdo na teh majhnih telefonih ne more zatipkat na 5mm prostoru. Ja lahko tud razumes da se nanasa na zeno, oziroma na situacijo, saj je ironicna.

Pa ce vsako stvar s foruma zacnes jemat resno bi se tu lahko ze vsak sam obesil od depre

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte se raje tam v temo izleti vkljucit da se dogovorimo za test porabe. Cim vec nas bo bolje bo pa kot je @Boss napisal nima veze al vozis mazdo traktor al pa podmornico vsi dobrodošli. 

Ne se jezit brezveze, meni je tudi šel @gregc88 na živce pol pa sem par njegovih postov prebral s katerimi se strinjam in zaključil da sem ga prehitro ocenil. Vsak ima svoje fore in svoje mišljenje tudi jaz jih imam in prav je tako, ampak moramo bit tolerantni drug do drugega. 

  • Všeč 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Z M A J said:

Ne vem ali se samo meni zdi, ali forum postaja nekako "čuden" oz. manj zanimiv, pa sem tule gor bolj ali manj aktiven od leta 2005. Lahko je to zgolj moj pogled, ko ga ne spremljam več tako podrobno in POZOR, nimam nikogar poimensko v mislih, da ne bo kdo česarkoli narobe razumel, v smislu "šimfanja" njega konkretno, itd. ;)

 

So pa sicer tudi jebeni koronsko-kovidni cajti, tako da verjetno zato cveti tale tema KORONA, ki sem zdajle le pomotoma tole v njej napisal, ampak ko je to očitno postala najbolj aktualna tema celotnega foruma in to mi ni preveč všeč. :(

Ker je korona se folk bolj malo okrog vozi in avti ne crkujejo pa ni kaj pisat (itak pa mazde tko al tko ne crkujejo) 🙊🤪

  • Všeč 6
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bossek said:

Ker je korona se folk bolj malo okrog vozi in avti ne crkujejo pa ni kaj pisat (itak pa mazde tko al tko ne crkujejo) 🙊🤪

Ma daj jaz sem naklepal ze 24.000km letos....bi rad da crkne mal, pa noce (nemazda). :) :) . Se pa je zacelo poznati kar se tice prometa, no po 22:00 si pa se vedno vsak dan sam na AC skupaj s kolegi tovornjakarji
 


p.s. Smejko se nanasa na smesno situacijo z avti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Zakaj, ne dovolijo, da bi izbiral cepivo in zakaj ti, do trenutka iniciranja sploh ne povedo s čim boš cepljen? :nevem:

Mi smo bili obveščeni in tudi prejeli v roke certifikat o cepljenju.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Zakaj, ne dovolijo, da bi izbiral cepivo in zakaj ti, do trenutka iniciranja sploh ne povedo s čim boš cepljen? :nevem:

Ko sem peljal moja starša na cepljenje, so mi povedali, da bodo cepljeni z phaizerjem. Jutri dobijo drugo dozo. 

Sem pa zasledil in tudi slišal od določenih oseb, da je sedaj v modi tu pri nas, da kolegi in znanci obiskujejo druge kolege in znance okužene z kovidom z namenom, da bi se okužili tudi sami z kovidom.

Prednosti? 

- Ni vsakotedenskega testiranja, kjer je to potrebno,

- ni potrebno testiranje za   smučanje,

- in tra ra ra... to je "naložba" za poletje, ko naj bi se potovalo z cepilnimi potnimi listi ali pa tako, da si prebolel kovid. In evo brez skrbi počitnice na hrvaškem. Kaj pa riziki? 

Brezpredmetni. To so večinoma anticepilci in antikovidarji. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Ko sem peljal moja starša na cepljenje, so mi povedali, da bodo cepljeni z phaizerjem. Jutri dobijo drugo dozo. 

Sem pa zasledil in tudi slišal od določenih oseb, da je sedaj v modi tu pri nas, da kolegi in znanci obiskujejo druge kolege in znance okužene z kovidom z namenom, da bi se okužili tudi sami z kovidom.

Prednosti? 

- Ni vsakotedenskega testiranja, kjer je to potrebno,

- ni potrebno testiranje za   smučanje,

- in tra ra ra... to je "naložba" za poletje, ko naj bi se potovalo z cepilnimi potnimi listi ali pa tako, da si prebolel kovid. In evo brez skrbi počitnice na hrvaškem. Kaj pa riziki? 

Brezpredmetni. To so večinoma anticepilci in antikovidarji. 🤗

To je bolano. Namenoma zboleti... Najbolje da si potem še nogo odrežejo, da dobijo nalepko za širši parking tik pred vhodom v stacune. 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je TiEn napisal:

Nas bodo cepili s ta nevarnim(AZ)..mal mam cmok u grlu tko kot nejc 🙈

A zdaj je pa AZ nevarna :) a ni ta kao najbolj učinkovita? Sicer imajo pogoste kratkoročne stranske učinke, za dolgoročne pa itak vsi samo upamo, da jih pri nobenem cepivu ne bo.

 

Jaz sem obe dozi preživel bp. Je pa res skoraj 50posto znancev obležalo za kakšen dan po drugi dozi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je TiEn napisal:

To sm sarkasticno napisal ker sem prejsni dan bral neumne komentarje (predvsem od teh "korona ne obstaja" "cepljenja so zelo nevarna")

Aja... Dolgo lajtungo mam :) mah, nic ne bo, razen tega da te bo roka malo bolela in da boš malo bolj zaščiten proti koroni :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znanec je po prvi dozi AZ kar dobro zakuhal (slabih 39) za kak dan

 

Vcer pa mi sodelavka (ki je sicer na drugem koncu Slovenije) pove, da se ne bo oglasila zaradi korone. Stara 34 let, prebolela korono sedaj dobila "covid pljucnico" (telo napada covid ceprav ga nima vec zato napada njo) in je na tabletah. Sicer je ok in gre na bolje, samo da bi si kdo namensko zelel to dobit ... 🤦‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bossek napisal:

Znanec je po prvi dozi AZ kar dobro zakuhal (slabih 39) za kak dan

 

Vcer pa mi sodelavka (ki je sicer na drugem koncu Slovenije) pove, da se ne bo oglasila zaradi korone. Stara 34 let, prebolela korono sedaj dobila "covid pljucnico" (telo napada covid ceprav ga nima vec zato napada njo) in je na tabletah. Sicer je ok in gre na bolje, samo da bi si kdo namensko zelel to dobit ... 🤦‍♂️

Glej, mladost norost itd. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bossek said:

Znanec je po prvi dozi AZ kar dobro zakuhal (slabih 39) za kak dan

 

Vcer pa mi sodelavka (ki je sicer na drugem koncu Slovenije) pove, da se ne bo oglasila zaradi korone. Stara 34 let, prebolela korono sedaj dobila "covid pljucnico" (telo napada covid ceprav ga nima vec zato napada njo) in je na tabletah. Sicer je ok in gre na bolje, samo da bi si kdo namensko zelel to dobit ... 🤦‍♂️

Ja od tete mož pa ni imel stranskih. Odvisno od človeka.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.