Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pravkar je Bini napisal:

Govora je bilo za Aleksa in on bo kmalu cepljen,ker je stari džomba po starosti.

Jaz poznam pri nas vse naokoli in ne poznam nobenega umrlega od cepiva in veliko od kovida,res od kovida! Pa je že več cepljenih kot je bilo bolanih! Meni je sicer vseeno ampak se po cepljenju počutim veliko bolj sproščeno in varno. Za kam it pa sem napisal kakšno je stanje po Evropi in tudi pri nas bo kmalu tako,da če si cepljen ali prebolel do 6 mesecev imaš prosto pot,ostali pa testi,razna pravila in stroški itd.

Podobno bo videt še kakšno leto dni,odvisno od situacije,kot je bilo na mejnih prehodih za državljane EU prost prehod,drugi pa v kolonah za to in ono ter čakanje itd.:nevem:

Prav tako jaz. Poznam pa tudi sam ljudi, ki so umrli za posledicami kovid. To je podobna situacija  kot na začetku, ko so nejeverni Tomaži spraševali, če poznaš koga, ki je prebolel kovid, 😄

Sedaj pa kao vsi poznajo koga, ki ga je pobrali po cepljenju. 🤔

Sicer pa Bini, če sva preživela tisti nepreverjen ruski zvarek, ki smo ga dobili v JLA ni vrag, da bi nam to Light cepivce škodilo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Prav tako jaz. Poznam pa tudi sam ljudi, ki so umrli za posledicami kovid. To je podobna situacija  kot na začetku, ko so nejeverni Tomaži spraševali, če poznaš koga, ki je prebolel kovid, 😄

Sedaj pa kao vsi poznajo koga, ki ga je pobrali po cepljenju. 🤔

Sicer pa Bini, če sva preživela tisti nepreverjen ruski zvarek, ki smo ga dobili v JLA ni vrag, da bi nam to Light cepivce škodilo. 😉

Me ni škodilo ne ono ne to cepljenje je pa res,da sedaj si pa čipiran....😲.

Ja,nobenga bolanega niso poznali čez par mesecel je bilo pa vsaki dan mrtvih za en avtobus.

Me res zanima kako bo stanje,ko bo cepljenih 1 milijon in kateri bodo še vedno oklevali in  cepljene pokopavali......🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Bini napisal:

Me ni škodilo ne ono ne to cepljenje je pa res,da sedaj si pa čipiran....😲.

Ja,nobenga bolanega niso poznali čez par mesecel je bilo pa vsaki dan mrtvih za en avtobus.

Me res zanima kako bo stanje,ko bo cepljenih 1 milijon in kateri bodo še vedno oklevali in  cepljene pokopavali......🤔

Kakšen kw več ne škodi:D

  • Všeč 1
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Me ni škodilo ne ono ne to cepljenje je pa res,da sedaj si pa čipiran....😲.

Ja,nobenga bolanega niso poznali čez par mesecel je bilo pa vsaki dan mrtvih za en avtobus.

Me res zanima kako bo stanje,ko bo cepljenih 1 milijon in kateri bodo še vedno oklevali in  cepljene pokopavali......🤔

Aja sej res, ti si tud že password dobu. 😜

 

Vsak dan v Slo umre za en avtobus ljudi... ne vem kaj si s tem mislil :nevem: Sej so ti že povedali, da ljudje nimamo neomejenega roka trajanja in da je predvidena povprečna starost, ki jo boš dočakal nekje v bljižini 80 let?

 

Srčno upam, da bo na dolgi rok vse OK glede cepljenih. Velika verjetnost, da bo, ampak ne glede kolk se tolažite nekateri, tega za sigurno pač ne ve nihče na svetu in bo moglo preteči še vsaj 4 leta in pol, da bodo ta cepiva dobila varnostni certifikat. Trenutno so pa pač eksperimentalna cepiva. Še 1x nikogar ne prepričujem, da naj se ne cepi, se pa bo vsak na LASTNO odgvoronost in morebitne (upajmo da jih res ne bo) posledice pač nosi vsak sam. Tako kot jih nosimo za cepljenja z ostalimi cepivi. Ampak ostala cepiva vsaj imajo zgodovino za sabo, varnoste potrdilo itd.

 

Drugač pa moja starša sta se cepila, ker zaradi teh starostnih skupin smo prvenstveno zapirali državo in omejevali vse živo. Računam pa zdaj na to, da ko bodo cepiva prosto dostopna vsakemu brez čakanja (tako obljublja tudi Jelko Vakcin), da je to zadnji argument proti ponovnemu zapidranju države in da se tega ne bomo več šli niti v sanjah.

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Aja sej res, ti si tud že password dobu. 😜

 

Vsak dan v Slo umre za en avtobus ljudi... ne vem kaj si s tem mislil :nevem: Sej so ti že povedali, da ljudje nimamo neomejenega roka trajanja in da je predvidena povprečna starost, ki jo boš dočakal nekje v bljižini 80 let?

 

Srčno upam, da bo na dolgi rok vse OK glede cepljenih. Velika verjetnost, da bo, ampak ne glede kolk se tolažite nekateri, tega za sigurno pač ne ve nihče na svetu in bo moglo preteči še vsaj 4 leta in pol, da bodo ta cepiva dobila varnostni certifikat. Trenutno so pa pač eksperimentalna cepiva. Še 1x nikogar ne prepričujem, da naj se ne cepi, se pa bo vsak na LASTNO odgvoronost in morebitne (upajmo da jih res ne bo) posledice pač nosi vsak sam. Tako kot jih nosimo za cepljenja z ostalimi cepivi. Ampak ostala cepiva vsaj imajo zgodovino za sabo, varnoste potrdilo itd.

 

Drugač pa moja starša sta se cepila, ker zaradi teh starostnih skupin smo prvenstveno zapirali državo in omejevali vse živo. Računam pa zdaj na to, da ko bodo cepiva prosto dostopna vsakemu brez čakanja (tako obljublja tudi Jelko Vakcin), da je to zadnji argument proti ponovnemu zapidranju države in da se tega ne bomo več šli niti v sanjah.

 

 

Jaz sem svoje opravil in samo čakam,da vsak pogleda v svojo vest pa bo.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bos si pa optimist... nemčija je kupila za 80 miljonov cepiva za leti 22 in 23 ...  torej misliš da jih bojo kr stran zmetal in oz nič plačal ker ne bo več virusa... hahah 

to je tolk gnara v igri da se sploh ne zavedate/mo ... zdele bo par mesecev kot lani vse mal na free.. jeseni pa nazaj zapaničarit... wil se...

 

izjava ministra : S kolektivno imunostjo covid ne bo izginil, bo pa tveganje obvladljivo..  vse jasno, če maš kaj pameti...

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Točno tako in s prstom bodo kazali na tiste,ki ne bodo v čredi,žal....☹️

Sčasoma nečipirani (necepleni) ne bodo mogli več nikamor. Smatralo se jih bo kot ene vrste sekto. Bodo kot ene vrste drugorazredni državljani. Sam nočem biti med njimi. Je pa vseeno lepše biti med večino, ki bo cepljena, ko bomo zopet zaprti vsi v svoje ulice in bodo poti "posvečenim" (cepljeni) povsod odprte. Mi bomo potovali, nečipirani pa bodo bentili s svojih balkonov. Takšna bo bodočnost po mojem. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, zate itak vem, da rabiš represivno družbo, da funkcioniraš. Vseeno pa upam, da boste lahko potovali in vam privoščim, če je to pač še edini cilj v življenju. Je pa res, saj se je tudi Vakcinu zareklo, da se bodo tole šli še vsaj do leta 2023, če ne do 2024 oziroma dokler ne bodo nekje padle prve glave.

  • Všeč 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je samSimon napisal:

Hej, mogoče je pa farmacija našla načina, da bo mastno služila in lahko zdej nehajo srat in legalizirajo konopljo 😏

Da bo mladina še bolj pila mamile? 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Boss napisal:

Alex, zate itak vem, da rabiš represivno družbo, da funkcioniraš. Vseeno pa upam, da boste lahko potovali in vam privoščim, če je to pač še edini cilj v življenju. Je pa res, saj se je tudi Vakcinu zareklo, da se bodo tole šli še vsaj do leta 2023, če ne do 2024 oziroma dokler ne bodo nekje padle prve glave.

Res je. Moj ideal  družbe je, da vse funkcionira kot mora in to z kar močno disciplino. Ne kr neki pomehkuženo in da že vsak, ki se nima kam dat zbira neke podpise že, če ga kdo samo grdo pogleda. Cepljenje bi jaz uvedel obvezno za vse, kot je bilo v jugi. Najprej se cepi pol se pa žali. 🤗

Ja, tudi moj dober kolega kirurg , ki dela v izolski bolnici pravi, da bo to kar trajalo in da naj se kar pripravimo za vsakoletne pandemije. In to ne glede na to, katera opcija bo takrat po letu 2026 na oblasti. 

Če bo sprememba na levo se bo spremenila tudi struktura verovalcev  in anti ukrepov sorazmerno z številom volilcev, ki bodo glasovali za eno opcijo ali drugo. Po eni strani bi bilo zanimivo, da zmagajo stranke na levici, ker bi se potem cepilo še tistih 15-16% ljudi, ki se sedaj nočejo zaradi verskega(pardon političnega) prepričanja. 

 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, je že začela cepila evforija. Sistem se je kar sesul. Vedno več ljudi gre po pravi poti. Saj ne, da navijam I koga prepričuje. Ampak, kmalu bom v klubu posvečenih. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se ta teden cepil drugič z AZ...tako kot prvič, nisem imel stranskih učinkov, le malo bolečino na mestu vboda. Ker to pišem, pomeni da sem še živ...zaenkrat.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Zdajle sem dobil termin za, cepljenje. Uganite kdaj.....to soboto. 🙄 A bi lahko izbrali bolj neugoden dan. 

Pri nas pokličeš in prestaviš, noben problem. So veseli samo, da prideš... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi @Alex ti si se cepil zato, da boš lahko nemoteno živel kot prej oz. da boš potoval? Jaz sem mislil, da te je korone tako strah, da se boš cepil zaradi svojega lastnega ne(zdravja)? 

 

Kot spremljam, se veliko ljudi cepi zato, da bodo šli lahko na hrvaško, ne zaradi drugih interesov. Mislim, kam smo prišli. 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je SpEkTr napisal:

Se pravi @Alex ti si se cepil zato, da boš lahko nemoteno živel kot prej oz. da boš potoval? Jaz sem mislil, da te je korone tako strah, da se boš cepil zaradi svojega lastnega ne(zdravja)? 

 

Kot spremljam, se veliko ljudi cepi zato, da bodo šli lahko na hrvaško, ne zaradi drugih interesov. Mislim, kam smo prišli. 

Ne, ni mi toliko za potovanja. V bistvu se bom cepil, da bom kontra antivaksarjem.🤪 Ponavadi mi je všeč tisto, kar večini ni. In ker drugi opciji ni všeč cepljenje, oziroma zanikajo virus,  se moram obvezno sam cepit. 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Pri nas pokličeš in prestaviš, noben problem. So veseli samo, da prideš... 😊

Saj je v bistvu imam cepljenje  šele ob 17. uri. Valjda bom prišel do takrat domov. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

44 minutes ago, Alex said:

Ne, ni mi toliko za potovanja. V bistvu se bom cepil, da bom kontra antivaksarjem.🤪 Ponavadi mi je všeč tisto, kar večini ni. In ker drugi opciji ni všeč cepljenje, oziroma zanikajo virus,  se moram obvezno sam cepit. 

In kaj boš s tem dokazal? Še dobro da vem, da se hecaš hahahah

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Saj je v bistvu imam cepljenje  šele ob 17. uri. Valjda bom prišel do takrat domov. 🤔

Pozanimaj se do kdaj cepijo, tudi če malo zamudiš 17to uro ne bo hudega. 👍

Boš pa kakšno uro dle odporen na kovid 19.....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.