Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

 

Taki so že od nekdaj, korona je samo pospešila proces ;)

Še vedno pravim da, so anticepilci bolj agresivni kot cepljeni. Kjer je kaka neumnost so udeleženi oni. 

Recimo. Kdo nasilno vdira v tv studije? Anticepilci. 1:0

Kdo ponareja potrdila? Anticepilci. 2:0

Kdo zažiga cepilne kontejnerje? Anticepilci. 3:0

Kdo se agresivno obnaša do varnostnikov in ostalega osebja, ki zahteva od njih dokazilo Pct? Anticepilci 4:0

In tako naprej... 😉

  • Všeč 1
  • Ni všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa ves, da je ta anticepilec? Pravi, da PCT ima… Lahko je samo nasprotnik ukrepov in vlade…

 

Prav tako za vecino ostalih, ki si jih nastel ni nujno, da so krivi “anticepilci”… Dokazano je samo za tiste, ki so vdrli v studio… Pa se to so prej skrajnezi, kot pa anticepilci… Ampak, ce ti tako pravis, ko vse ves, potem bo ze drzalo… ;)

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Jest napisal:

Enemu se je izgleda ze :)

 

 

241747612_259963602522260_56180577823661
WWW.FACEBOOK.COM

Oseba Vizualne Rešitve Završek je objavljala v živo.

 

 

 

Tip je za mene car, sem ga gledal zjutraj v živo. Pa to ni edini tak njegov video. To je pravi dec, ki se postavi zase in za svojo družino. Poleg tega dober človek po srcu, smo celo pomlad protestirali v mariboru.

Več takih ljudi bo potrebnih, da se bo stanje v tej državi znormaliziralo. Dokler bomo samo mirno tiho in nosili maske pod nosom, čeprav vsi vemo, da so bullshit, se stanje ne bo premaknilo.

 

pred 2 urama je Alex napisal:

Prav nič se ne bo folku strgalo. Lepo bodo šli na Pct testiranje, plačali tam 10-12€, šli na benzinsko pumpo, pokazali test, tankali, plačali in bodo lepo šli. Kdor ne bo pokazal ptc preden bo pri"el z tankanjem, bo šel lepo domol. 

Danes sva se pogovarjala s kolegom, kako je izgledalo v trgovini. Model se je šel testirati, plačal je 10€ in šel v trgovino kupiti kruh in mleko za 3,50€. Ta nakup ga je stal 13,50€.Kar draga, zadeva. 🤔

Verjetno ne bo dolgo tako

"nakupoval". Moje mnenje je, da bi morali čim prej  uvesti obvezno cepljenje, za kar so že sedaj vsi pogoji brez da se  kaj spreminja zakone in ustavo in bi bil potem mir. 

 

Stari moj, ti res v pravljici živiš, hahaha. 🤣 Lepo bomo šli na testiranje in bili tiho, hahaha. Noup.

Btw, lepa zgodbica za lahko noč o tem, da se je nekdo šel testirat samo za to, da je kupil kruh in mleko. To ti prodajaj svojim otrokom, ne meni. :) 

 

Sem neki slišal, da je Petrol šel domoL in prenehal s PCTjem pred točenjem. Če bi bili vsi ljudje pičke in sprejeli to dejstvo, bi pa res bilo tako kot je rekel @Alex

 

Pa obvezno cepljenje, hahaha. Malo se pomiri s takimi in ne straši folka po forumu, bo še kdo resno vzel ta vic.

  • Všeč 7
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je pob napisal:

 

Tip je za mene car, sem ga gledal zjutraj v živo. Pa to ni edini tak njegov video. To je pravi dec, ki se postavi zase in za svojo družino. Poleg tega dober človek po srcu, smo celo pomlad protestirali v mariboru.

Več takih ljudi bo potrebnih, da se bo stanje v tej državi znormaliziralo. Dokler bomo samo mirno tiho in nosili maske pod nosom, čeprav vsi vemo, da so bullshit, se stanje ne bo premaknilo.

 

 

Stari moj, ti res v pravljici živiš, hahaha. 🤣 Lepo bomo šli na testiranje in bili tiho, hahaha. Noup.

Btw, lepa zgodbica za lahko noč o tem, da se je nekdo šel testirat samo za to, da je kupil kruh in mleko. To ti prodajaj svojim otrokom, ne meni. :) 

 

Sem neki slišal, da je Petrol šel domoL in prenehal s PCTjem pred točenjem. Če bi bili vsi ljudje pičke in sprejeli to dejstvo, bi pa res bilo tako kot je rekel @Alex

 

Pa obvezno cepljenje, hahaha. Malo se pomiri s takimi in ne straši folka po forumu, bo še kdo resno vzel ta vic.

A ja, top tipi so vsi, ki so agresivni.💪 Dobro da vem. Tipično anticepilsko razmišljanje. 😉In maske so bullshitt. In potem bodo danes tej modeli, ki ne spoštujejo ničesar kao protestirali v Ljubljani. Proti kom? Proti svoji neumnosti? 🤗

Še dobro, da je vsak dan več cepljenih in ljudje prihajajo k pameti. So ugotovili, da raznim dobičkarjem tipo potrčko ni več za verjeti. 😊

Tega "frajerja" bo pa drago stala ta njegova solo akcija. 🤣🤣

Je pa tudi govora, da bodo inšpektorji malo zavili v kratkem do petrolovih črpalk, da preverijo malo situacijo. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alexkot ti je že nekdo napisal upam da te eden ali pa dva izmed teh modelov malo prevetri pa da ti podstrešje pospravi. Takega id..... kot si ti pa že dolgo ne , prav naslajaš se ob teh neumnostih , ki jih sprejema vlada. No saj za vsakega se enkrat najde palica , verjemi da tudi ti prideš na vrsto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je robertk6 napisal:

@Alexkot ti je že nekdo napisal upam da te eden ali pa dva izmed teh modelov malo prevetri pa da ti podstrešje pospravi. Takega id..... kot si ti pa že dolgo ne , prav naslajaš se ob teh neumnostih , ki jih sprejema vlada. No saj za vsakega se enkrat najde palica , verjemi da tudi ti prideš na vrsto.

Saj sem rekel... Eden bolj agresiven kot drugi. Tipično anticepilsko. Saj boste kmalu bili vsi cepljeni in pohlevni kot ovčke, ne se bati. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Saj sem rekel... Eden bolj agresiven kot drugi. Tipično anticepilsko. Saj boste kmalu bili vsi cepljeni in pohlevni kot ovčke, ne se bati. 🤗

Agresivni smo samo do kret.... kot si ti......ovčka🙃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je robertk6 napisal:

Agresivni smo samo do kret.... kot si ti......ovčka🙃

Saj pravim. Antice... pec ne znaš  drugega kot žalit in se pred gostilbo pretepati. Ziher si Štajerc. Malo kislega vina v rit pa "ka te je?.. Bi se tuko ti?"😉💪 

pred 30 minutami je robertk6 napisal:

Place for @Alex🤣🤣

He, He. Mi gremo lahko povsod, nekateri pa samo pred trgovine. In žicat, da jim kdo prinese kaj iz nje. Če se jih usmili.🤗

 

P. S. Tole ni letelo na ostale Štajerce, ki so v redu pobje. 👍

To se je nanašalo na našega heroja za računalnikom Roberta. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je g.Wankel napisal:

Radlje so koroške @Alex😬

Ok. Se opravičujem še enkrat štajercem, da sem ga umestil tja.

Nisem nikoli točno preverjal, od kod je. Ostalo pa drži še naprej. 

Čudi pa me, ker poznam kar nekaj kolegov iz Koroške in so super pobje. Veliko "gaud" smo dali skozi. Seveda, so vedno izjeme, na žalost. 😪

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi poznam kar nekaj primorcev… pa so tudi v redu… Noben ni tak ekstremist, da bi se tako ocitno naslajal nad tegobami drugih, ki jih sploh ne poznas… 

  • Všeč 6
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Jaz tudi poznam kar nekaj primorcev… pa so tudi v redu… Noben ni tak ekstremist, da bi se tako ocitno naslajal nad tegobami drugih, ki jih sploh ne poznas… 

Saj nisem ekstremist. 🤔Sem le normalno cepljen in spoštujem korona odloke. Kje je tu kak ekstremizem? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Saj pravim. Antice... pec ne znaš  drugega kot žalit in se pred gostilbo pretepati. Ziher si Štajerc. Malo kislega vina v rit pa "ka te je?.. Bi se tuko ti?"😉💪 

He, He. Mi gremo lahko povsod, nekateri pa samo pred trgovine. In žicat, da jim kdo prinese kaj iz nje. Če se jih usmili.🤗

 

P. S. Tole ni letelo na ostale Štajerce, ki so v redu pobje. 👍

To se je nanašalo na našega heroja za računalnikom Roberta. 

Pazi ta da heroj ne pride na obalo in te poišče , pa jaz bi malo pazil kaj govoriš o štajercih znajo bit kar zamerljivi.

pred 35 minutami je Alex napisal:

Saj nisem ekstremist. 🤔Sem le normalno cepljen in spoštujem korona odloke. Kje je tu kak ekstremizem? 🤔

In velik škodoželjnež.

pred 1 uro je Alex napisal:

He, He. Mi gremo lahko povsod, nekateri pa samo pred trgovine. In žicat, da jim kdo prinese kaj iz nje. Če se jih usmili.🤗

Hahaha jaz tudi .....če si pozabil imam še vedno pogoj P

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Alex napisal:

Saj nisem ekstremist. 🤔Sem le normalno cepljen in spoštujem korona odloke. Kje je tu kak ekstremizem? 🤔

 

Saj nisem nic rekel cez to ali si cepljen ali ne... ekstremno rad se naslajas nad tujimi problemi in tegobami...  

  • Všeč 6
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se v vsem tem predvsem ne zdi fer dvoje:

 

-pumpe bi morale biti dostopne vsem . Tudi zaposleni na pumpah se še do nedavnega niso rabili testirati. Poleg tega so bile v vseh dosedanjih valih odprte in zato tista izjava , da je PCT tu zato,da lahko pustijo odprte storitve,ki v času epidemije niso bile,ne zdrži vode.

 

-ni fer ,da se morajo s preverjanjem PCTja zajebavati prodajalci . To predvsem ni fer do njih . Vsi vemo kakšni so odloki (in,ne ... Ne strinjam se z vsemi ),kdor krši odlok naj pač pričakuje stroge kontrole inšpekcije v lokalih,avtobusih,shoping centrih...

 

Sicer pa bil danes v kaficu (me niso niti povprašali po PCT), v XY trgovini s pohištvom (ne bom poimensko) so me zgolj povprašali. V Ikei kartonček pregledala luštna prodajalka, v Bauhausu pa varnostnik (ne spada zraven isti pridevnik ,kot pri prodajalki v Ikei,je pa bil prijazen ) .

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je robertk6 napisal:

Pazi ta da heroj ne pride na obalo in te poišče , pa jaz bi malo pazil kaj govoriš o štajercih znajo bit kar zamerljivi.

In velik škodoželjnež.

Hahaha jaz tudi .....če si pozabil imam še vedno pogoj P

Ta "heroj" bi non stop nekaj hodil na obalo. Po kaj? Da si ogledaš našo prelepo obalo ali da se postaviš pri nas v vrsto za cepljenje? Baje, da so naše medicinske lepše kot gor tte Korošice. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Alex napisal:

Ta "heroj" bi non stop nekaj hodil na obalo. Po kaj? Da si ogledaš našo prelepo obalo ali da se postaviš pri nas v vrsto za cepljenje? Baje, da so naše medicinske lepše kot gor tte Korošice. 🤗

Eee... Tu te moram pa popraviti.... Korošice in Štajerke .... Ekhm... 😍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Nejc1986 napisal:

Eee... Tu te moram pa popraviti.... Korošice in Štajerke .... Ekhm... 😍

Res je... a baje, da so naše medicinke spodaj brez. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.