Skoči na vsebino

Kava

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)
pred 19 minutami je Bini napisal:

Dobro jutro majstori ... 😀

IMG_20210329_073327.jpg

Dobro jutro. Pa koliko različnih šalic za kavo imate pri vas doma? 😁

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Dobro jutro. Pa koliko različnih šalic za kavo imate pri vas doma? 😁

Evo še ena papirnata iz Petrola, pravkar.... :bravo:

Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Po 5ih urah in pol odkrivanja mtb poti okoli Radec in Sevnice... 

IMG_20210329_183120.jpg

V tej okolici jih je kar nekaj.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 22 minutami je FuManchu napisal:

V tej okolici jih je kar nekaj.

A mtb poti Al odprtih kaficev? :) slednjih kmalu ne bo več, žal... Je pa veliko poti tu, ja... Danes ugotovil, da je Čelovnik asfaltiran iz obeh smeri. 

Napisano
pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Jutro. Kavica kuhana :bravo:

Enako. 😁

 

 

Napisano

Jutro vsem. Kavica se pije.

Zraven sem pa še nove gumice za oba stabilizatorja naročil :bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano
dne 2. 2. 2021 ob 9:22 je Bini napisal:

Iz moje najljubše Mazda šalce 😀

IMG_20210202_091533~2.jpg

IMG_20210202_090634.jpg

Haha, meni so po pomoti poslali kr dve šalci. Tako, da imam eno v službi in eno doma.

Napisano
dne 29. 3. 2021 ob 7:55 je Alex napisal:

Dobro jutro. Pa koliko različnih šalic za kavo imate pri vas doma? 😁

 

Pri nas je cel kup razlicnih... predvsem reklamnih ali pa kaksna darila... ampak sem zjutraj zvest tej :)

 

Pasted_Image_31_03_2021__07_57.png.79c32313ad87cbdc7d4ac716bc60b1c1.png

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Isto pri meni, tretja in zadnja

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Danes sem se moral it testirat v službo in sem tam ruknil dva kapučino na brzino. Pismo, sam mi je prav manjkalo testiranje ta mesec. Sem komaj čakal in bil prvi v vrsti. 😁

 

 

Napisano
pred 7 minutami je Boss napisal:

... analni torej :nevem:

Nop... nosni. Je pa zanimivo, kako ti ščistijo nosne kanale. Bi šel še enkrat jutri za drugo nosnico. Ko bodo to ukinili mi bo prav manjkalo.🤨

 

 

Napisano

Brizgni si uno razkužilo za roke v nos - te spuca k pr norcih. Sodelavec je nesrečno natočil v dlan pol pa plosknil z rokama in mu je iz rok špricnilo v oči in nos. Pol je tulil in tekal po hodniku brez maske do veceja pa si probal sprat zadevo. Je pa rekel na koncu, da zdaj lažje diha, ampak nikakor ne bi priporočil te terapije tud drugim.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa na koncu je revež v kocki še kazen za cestno prometni   prekršek fasal. Namreč, kocka ni prevozno sredstvo za na cesto. 🤔
    • Malo za hec in malo zares.   Samo sem pa bil zelo razočaran,da v tisti črni bicikelj-kocki ni bila Nika...glede na njeno požrešnost (takšno in drugačno), ji nebi čisto nič škodilo🤔. Bogi revež,tisti,ki je v tisti črni kocki švical...al je tako "trčen",al pa so ga za cvenk "nafukali"...😅🥵...zna biti kar oboje🤔...sonček pa neusmiljeno🌞
    • Takšna folklora  pač je pri nas. 😉 Morajo malo raztegniti noge ob petkih.😄  V bistvu skrbijo za  zdravje, saj je kolesarjenje zdravo.
    • Mi je pa zanimiva ena reč: v Sloveniji, kadar je na oblasti "desna" vlada, velika večina medijev to prikazuje kot "izredne razmere" in ko na oblast spet pride "leva" opcija, se to prikazuje kot "normalizacija razmer". Pri vsem skupaj pa vsi prej omenjeni mediji trdijo, da Slovenija NI komunistična država...   Ne zastopm...   V drugih demokracijah se "levi" in "desni" menjajo na oblasti, pa zaradi tega nimajo izrednih razmer. Na Madžarskem, na primer, je "desna" vlada neprekinjeno že zadnjih 16 let. Na Hrvaškem je "desna" vlada neprekinjeno zadnjih 10 let. V Italiji pa zadnja skoraj 4 leta. Pa ni nobenega "izrednega stanja". Pri nas pa, še preden "desna" vlada sploh priseže, se že prikazuje, da so "izredne razmere" in se že aktivira "nevladnike", da se začne delati načrte za rušenje vlade...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.