Skoči na vsebino

Kava

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,9k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Kava v dežju..... 😪

IMG_20210507_114809.jpg

To vreme je res katastrofa.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 15 minutami je FuManchu napisal:

To vreme je res katastrofa.

Pri nas pa sonce in 22°C.🤗

  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 28 minutami je Bini napisal:

Dobro jutro, lepi dan še kaže... 😊

IMG_20210508_072432.jpg

Res je. 👍

 

 

Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Jutranja... Zdaj pa spat pred nočno... 

IMG-873e767718811e27f6211d85a4392836-V.jpg

Uf... nočna pa še sobota zraven. Neugodno. 😬

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Uf... nočna pa še sobota zraven. Neugodno. 😬

Ampak če že delam nočno, mi je najboljše v soboto. Manj dela je takrat. 

 

Je pa dober filing ko potem prideš iz 12urne nočne domov in veš da greš šele v torek na siht. 

IMG_20210508_180221.jpg

Napisano (urejeno)
pred 9 minutami je Boss napisal:

Čak, a ti maš sam en dan nočno?

Jp. Cca 3-4 na mesec. V povprečju 1x na teden. Ponavadi je potem tako, da sem po nocni "frei" in potem naslednji dan frei in dan kasneje dnevni. Zaporednih nočnih se ne grem. Sem 1x probal in ni bilo ok. 

Popravljeno od Nejc1986
Napisano

O šit... jaz sem jih mel v prejšni službi sedem zapovrstjo. Ja vključno s soboto in nedeljo. Tole je bilo kr ubijalsko.

33112_1.png

Napisano

Na poti na družinsko kosilo. Hvala bogu so se navadili, da pridem s kolesom. 

IMG_20210509_100020.jpg

Napisano
pred 6 urami je FuManchu napisal:

Coffe time:bravo:

 

1620549450443829776595205180455.jpg

Velik lajk za kokosov cukr :)

Fajn je blo spit kavo s familijo. Predolgo se nismo videli. 

 

Prisežem da šalce nisem jaz izbral in ne... Ne bomo mešali politike v to. Kava je to. 

IMG_20210509_133917.jpg

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Napisano
pred 8 urami je Bini napisal:

Kafe se kuha.... 😊

IMG_20210509_094733.jpg

Kje sta bila tukaj, ko sta kuhala kavico? 

 

 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Kje sta bila tukaj, ko sta kuhala kavico? 

Kraški rob-spodmoli...👍

Jutri bodo fotke v drugi temi.😊

Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jutro.. 

IMG_20210510_064824.jpg

Ena mint kava je padla, službena.. 😬

IMG_20210510_080155.jpg

Napisano
Pravkar je Bini napisal:

Ena mint kava je padla, službena.. 😬

IMG_20210510_080155.jpg

Ni švoh mint, a? 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ja res je, uporabniski vmesnik ni ravno briljantina ampak dela ko pogruntas. Se posebej ko v mydrive das svoje destinacije pol pa samo par klikov pa gas. S tem so tud sinhronizirani na vseh tomtom napravah   Tomtom se popolnoma seli na mobilno platformo. Zdaj so pa se terno zadeli, BMW je sel dol z garmina in na novih modelih z integrirano navigacijo je tomtom   Jaz tudi placam narocnino. Ampak vem zakaj.
    • Sam sicer Googla ne bi tako dajal v nič, se pa vsekakor strinjam, da je TomTom občutno boljši pri prometnih informacijah in radarjih. Že vrsto let plačujem naročnino zanj, ga redno uporabljam in primerjam in vsekakor priporočam TomTom. Vendar - glede hitrosti dela, iskanj in dodatnih informacij je Google veliko boljši.  Če bi kdo rad preizkusil in noče plačati naročnine, naj poskusi vsaj AmiGO. To je brezplačna TomTomova zadeva, v osnovi namenjena predvsem za radarje, ampak ima tudi prometne informacije in osnovno navigacijo.  TomTom bi sicer lahko nekaj stvari izboljšal. V zadnjih letih se ni veliko spremenilo. Že dve leti je, kar sem napisal tole objavo na blogu: https://www.kacnje.eu/2023/10/tomtom-go-navigation-the-most-annoying-things.html  
    • Oboje! Vemo pa da je v Alexworldu verjetno drugace :).   Glede privatnika - ce komu ni vsec moja ponudba / cena se obrneva oba ne samo on :). Moram pa recti, da v 15 letih niti enkrat nisem imel problemov s tem, sem v specificni panogi ampak nikoli cenkanja, vedno plačila v roku.  Kdor spoštuje kot uporabnik je tudi dober privatnik - in obratno. Kdor ne spoštuje...je verjetno jezen na celnsvet na večih področjih
    • Govoriš kot privatnik ali uporabnik? Oziroma, ali ste mu pritrdili sami privatniki? 😉
    • Jaz bom samo tole rekel: veliko sam presravfam, tudi tezka dela...   Kdor ne ceni dela mehanikov (in podobnih storitev) naj hodi peš... Oziroma naj ga v njegovi sluzbi placajo samo toliko da pokrijejo koliko jih ta zaposleni košta...pa naj okusi na svoji koži.   Nic ni narobe prej vprasati koliko bo prislo, koliko je material, koliko je delo ..nic ni to narobe, samo spostovanje do opravljenih storitev in njenih garancij pa je le treba malo meti...investicija v orodje, lifte, prostore, solanja, ljudi, da sploh lahko si reces servis je enormna in se ne placa samo s ceno olja...tudi naša plača je plačilo naših storitev....   Zdaj pa kokice
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.