Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 17 minutami je Nejc1986 napisal:

Še dobro da sem ljubitelj malo višje nadmorske višine :) Sella Nevea je tole :)

IMG20211111125650_00.jpg

U, sneg okoli tebe. 👍Komaj čakam, da zasneži Dolomite malo bolj in da preizkusim nove smuči, ki sem jih letos nabavil. Se pravi, da je z roko vse v redu? 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

U, sneg okoli tebe. 👍Komaj čakam, da zasneži Dolomite malo bolj in da preizkusim nove smuči, ki sem jih letos nabavil. Se pravi, da je z roko vse v redu? 

 

Kaj si pa nabavil zaene? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

U, sneg okoli tebe. 👍Komaj čakam, da zasneži Dolomite malo bolj in da preizkusim nove smuči, ki sem jih letos nabavil. Se pravi, da je z roko vse v redu? 

 

Roka je vsak teden bolje, tnx za vprašanje:) Delam normalno, pri določenih gibih me malo zaboli (recimo ko s palcem odklenem avto z daljincem ),ampak ne pri navikularki,temveč točno tam kamor sem padel (zunanja stran palca). Danes sem bil prvič na specialki in ja... Ko sem zapeljal preko neke luknje,me je za trenutek zabolelo, ampak vse skupaj nič. Srečo sem imel na polno ob tistem padcu.

 

Jaz tudi komaj čakam smučanje.... Vavcerji bodo šli za nakup kart na Voglu :) Katere smučke si kupil ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Nejc1986 napisal:

Roka je vsak teden bolje, tnx za vprašanje:) Delam normalno, pri določenih gibih me malo zaboli (recimo ko s palcem odklenem avto z daljincem ),ampak ne pri navikularki,temveč točno tam kamor sem padel (zunanja stran palca). Danes sem bil prvič na specialki in ja... Ko sem zapeljal preko neke luknje,me je za trenutek zabolelo, ampak vse skupaj nič. Srečo sem imel na polno ob tistem padcu.

 

Jaz tudi komaj čakam smučanje.... Vavcerji bodo šli za nakup kart na Voglu :) Katere smučke si kupil ?

Salomon s-max blast. Baje, da so špica za zelo hitro smučanje po ribnikih. 😊

 

pred 38 minutami je Bini napisal:

Kaj si pa nabavil zaene? 

Zgoraj napisano. 😊 Do sedaj sem uporabljal dve sezoni Elan Amphibio 16 Ti Fusion 16. Te bo sedaj podedoval sin. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Alex napisal:

Salomon s-max blast. Baje, da so špica za zelo hitro smučanje po ribnikih. 😊

 

Zgoraj napisano. 😊 Do sedaj sem uporabljal dve sezoni Elan Amphibio 16 Ti Fusion 16. Te bo sedaj podedoval sin. 

Amfibio so baje super vsestranske smučke. Na koliko let oziroma smučarski dni jih pa menjas ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Nejc1986 napisal:

Amfibio so baje super vsestranske smučke. Na koliko let oziroma smučarski dni jih pa menjas ?

Vsake dve - tri leta. Prej sem vozil na Fischer in še prej Atomic. Amfibio so res vsestranske smučke a za moj okus malo premehka, zna pa zatresti na ledeni progi. Mislim, ni dobesedno premehka, saj ima vgrajena dva titanala, a zna bit malo "nervozna" na trdih ledenih progah. Tudi robnikov nima ravno na ravni najboljših (fischer, atomic, salomon). Zato sem šel sedaj na te Salomon. Sem jih imel priložnost preizkusiti na Krvavcu in so se zdele res vrhunske. Bomo videli, kako bo po celem dnevu smučanja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je TiEn napisal:

Jaz imam tudi amphibio, a sm pomoje veliko lažji od tebe, pa mi deluje super :)

Koliko kg? Jaz jih štejem 77 kilogramčkov pri višini 184 cm. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je TiEn napisal:

Lahkokategornik 69kg pri 175cm :D ko ko sm kupoval takrat par let nazaj pa le 63

Aha, potem pa ja. Zate pisane na kožo. Kako pa se kaj znajdeš z burjo? :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Salomon s-max blast. Baje, da so špica za zelo hitro smučanje po ribnikih. 😊

 

Zgoraj napisano. 😊 Do sedaj sem uporabljal dve sezoni Elan Amphibio 16 Ti Fusion 16. Te bo sedaj podedoval sin. 

Odlične smučke ni kaj....👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.