Skoči na vsebino

Pivo mi paše


FuManchu

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Najraj pa spijem pir po košnji trave:punk: živeli

 

IMG_20230617_184229.jpg

Še en nima kaj škodit:jupiii:

IMG_20230617_211057.jpg

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa sedaj resničen začetek konca sveta:angry2:

 

 

WWW.RTVSLO.SI

Pivovarji Združenega kraljestva nekaterim najbolj priljubljenim pivom v državi znižujejo raven volumskega odstotka alkohola, da lahko prodajne cene ohranijo nespremenjene.

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kupil nekaj zaloge pšeničnih, ko ima Hofer znižane na 59 centov pločevinke. 

 

Na zdravje torej s pšenico! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Sem kupil nekaj zaloge pšeničnih, ko ima Hofer znižane na 59 centov pločevinke. 

 

Na zdravje torej s pšenico! :)

Laški Burin je pa po 0.77€.....💪😉

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veš kaku je reku un,.. imam zdravstveno stanje, moje telo ne more samo proizvajat alkohola , zato morem jemati "nadomestek" / pivo

Zej jih moram nabasat v hladilnik notr

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Tuborga pa že dolgo nisem pil, včasih je bil en boljših piv.... 🍺👍

IMG_20230622_164841.jpg

Uff....res 😉😁meni dobro pivo..v vojski JNA -Beograd smo ga full pili ko smo šli ven🍺🍻🍻🍺 😊😉😉

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale BURIN🍺 je pa za en k.. c pir, čudn prazen okus pa sol sem pričakoval v njem zato sem danes za kosilo malo manj lososa solil.... 😊😀🤣

Ps; verjetno je boljši, ko piha burja... 😁

16875265646037543055923766875804.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Bini napisal:

Tale BURIN🍺 je pa za en k.. c pir, čudn prazen okus pa sol sem pričakoval v njem zato sem danes za kosilo malo manj lososa solil.... 😊😀🤣

Ps; verjetno je boljši, ko piha burja... 😁

16875265646037543055923766875804.jpg

se popolnoma strinjam take scalnice pa že dolgo nisem pil 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je robertk6 napisal:

se popolnoma strinjam take scalnice pa že dolgo nisem pil 

Mislim, da bo kmalu šel s prodaje, že ponujajo neke akcije.... 😊

V Lidlu je akcija 0.77€,če jih kupiš4+2 kom.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.