Jest Napisano 19. junij Prijavi Napisano 19. junij 4 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Gregster Napisano sobota ob 15:02 Prijavi Napisano sobota ob 15:02 dne 14. 6. 2026 ob 12:28 je Jest napisal: Tole je en boljših peru zame👍 Citiraj
FuManchu Napisano sobota ob 18:35 Avtor Prijavi Napisano sobota ob 18:35 En pšenični za likof 1 Citiraj
Jest Napisano sobota ob 19:33 Prijavi Napisano sobota ob 19:33 Danes pa en Erdinger zraven pizze. 3 1 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Z M A J Napisano nedelja ob 16:27 Prijavi Napisano nedelja ob 16:27 Schurda mi dostavil iz Dojče 3 zaboje. No zdaj sta le še 2, ker s tretjim sem včeraj počastil prijatelje v Beli na pikniku. Zdajle pa LE enega zasluženega, po konkretno oddelanem fitnessu; namreč se nikoli ne "nalivam na suho" oz., da bi nezasluženo popival ter z alkoholom preganjal dowgcajt, haha. 4 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
dvorjan Napisano nedelja ob 19:10 Prijavi Napisano nedelja ob 19:10 Pa še en po okusu in kulisi po vzoru našega forumskega gazde za Mazde! 😃 2 1 Citiraj
dvorjan Napisano ponedeljek ob 07:08 Prijavi Napisano ponedeljek ob 07:08 In še eden za alfiste. 😃 2 3 Citiraj
Bini Napisano ponedeljek ob 13:04 Prijavi Napisano ponedeljek ob 13:04 pred 5 urami je dvorjan napisal: In še eden za alfiste. 😃 .... ne misliš menda one molzne Alfa laval🤔🫣😉 Citiraj
dvorjan Napisano ponedeljek ob 18:05 Prijavi Napisano ponedeljek ob 18:05 Tudi tale je "fiks" dober. 1 Citiraj
Z M A J Napisano ponedeljek ob 19:47 Prijavi Napisano ponedeljek ob 19:47 Zdajle pijem enega KOST-a in sicer po 2h odbojke v dvorani, sem gi ga presneto prizslužil, haha P.S. je pa hecna cena tega KOST-a v Dojči, nekih 65 centov na steklenico, okus pa (meni) enako dober kot Bernard Černy, skratka pornič od piva, matrwola Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Bini Napisano ponedeljek ob 21:08 Prijavi Napisano ponedeljek ob 21:08 Pred eno uro je Z M A J napisal: Zdajle pijem enega KOST-a in sicer po 2h odbojke v dvorani, sem gi ga presneto prizslužil, haha P.S. je pa hecna cena tega KOST-a v Dojči, nekih 65 centov na steklenico, okus pa (meni) enako dober kot Bernard Černy, skratka pornič od piva, matrwola Katero pivo je to..... .🤔 Citiraj
godlike Napisano torek ob 04:17 Prijavi Napisano torek ob 04:17 pred 7 urami je Bini napisal: Katero pivo je to..... .🤔 dne 21. 6. 2026 ob 18:27 je Z M A J napisal: Schurda mi dostavil iz Dojče 3 zaboje. No zdaj sta le še 2, ker s tretjim sem včeraj počastil prijatelje v Beli na pikniku. Zdajle pa LE enega zasluženega, po konkretno oddelanem fitnessu; namreč se nikoli ne "nalivam na suho" oz., da bi nezasluženo popival ter z alkoholom preganjal dowgcajt, haha. 1 Citiraj
dvorjan Napisano torek ob 17:58 Prijavi Napisano torek ob 17:58 Tale Nissos pa ni nič posebnega. Niti ohlajen in v senci. 😃 1 Citiraj
dvorjan Napisano včeraj ob 15:27 Prijavi Napisano včeraj ob 15:27 Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red. 1 1 2 Citiraj
Shrek Napisano pred 1 uro Prijavi Napisano pred 1 uro Ko pivo v apartmaju še ni bilo hladno... Citiraj
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.