Skoči na vsebino

Android Auto


Priporočeno sporočilo

Imaš star telefon (sistem)?
Novejše verzije (mislim, da od verzij Android 10 naprej) imajo Android Auto že vključen v sistem.
Pri starejših pa ga lahko namestiš tudi ročno. Trenutno zadnja verzija je tukaj.

Je pa res tako, da čisto uradno AA v Sloveniji še ni na voljo. Dokler pač ne sklenejo vseh zadev zadaj (sinteza govora, razna pridobivanja novic ...).

Popravljeno od kacnje
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je kacnje napisal:

Imaš star telefon (sistem)?
Novejše verzije (mislim, da od verzij Android 10 naprej) imajo Android Auto že vključen v sistem.
Pri starejših pa ga lahko namestiš tudi ročno. Trenutno zadnja verzija je tukaj.

Je pa res tako, da čisto uradno AA v Sloveniji še ni na voljo. Dokler pač ne sklenejo vseh zadev zadaj (sinteza govora, razna pridobivanja novic ...).

@kacnje, najlepša hvala za koristen link. Ja, telefon ima Android 9.1.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ja kot je Kacnje povedal.

 

Je pa trenutno na voljo samo s prenosom preko kabla, menda pa bo deloval z naslednjo posodobitvijo Mazdinega sistema tudi brezčično preko wifija. Naslednja verzija bo 74.0....., ki je trenutno na voljo samo za USA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se drugač tut uredit, vsaj v preteklosti sem tako skonfiguriral en telefon:
1. naloži se neko VPN aplikacijo
2. povežeš se na VPN v državo kjer je Android Auto podprt
3. potegneš in inštalirat Android Auto iz GooglePlay
4. izklopiš VPN in lahko tudi izbrišeš VPN aplikacijo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Deeyan napisal:

Tako ja kot je Kacnje povedal.

 

Je pa trenutno na voljo samo s prenosom preko kabla, menda pa bo deloval z naslednjo posodobitvijo Mazdinega sistema tudi brezčično preko wifija. Naslednja verzija bo 74.0....., ki je trenutno na voljo samo za USA

@Deeyan, hvala za tole dodatno informacijo. Upam, da se bo to zgodilo v roku 1 leta :) , čeprav bi rabil že ta teden. 😜

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je 50keda napisal:

Da se drugač tut uredit, vsaj v preteklosti sem tako skonfiguriral en telefon:
1. naloži se neko VPN aplikacijo
2. povežeš se na VPN v državo kjer je Android Auto podprt
3. potegneš in inštalirat Android Auto iz GooglePlay
4. izklopiš VPN in lahko tudi izbrišeš VPN aplikacijo ;)

Tole sem jaz poskusil lani, pa ni delovalo.
Google ima namreč podatek, kje domuje lastnik. To sicer lahko spremeniš (recimo na Nemčijo). Ampak so uvedli, da lahko to spremeniš samo enkrat na časovno obdobje. Po spominu enkrat na leto? Potem ti pa kakšne druge stvari ne delujejo in tega nisem naredil. 
Z VPNjem pa mi ni zadoščalo. Še več, nalašč sem šel celo v Avstrijo, da sem bil poleg vseh ostalih sprememb še v Avstrijskem signalu.
Vsaj takšne so moje lanske izkušnje. Se pa nisem preveč poglabljal. Zato je najlažje, da potegneš aplikacijo iz APKMirror (načeloma zelo zanesljiv vir).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.